Przez cały rok 13 drużyn baseballowych SEC zajmowało się życiem w cieniu Tennessee.

Tennessee był jednorożcem baseballowym z majestatyczną mocą, świetnym rzutem i prawie bezproblemowym szczęściem. Ale po tym, jak SEC została ogólnie oceniona jako UT i wszyscy inni, w drodze do pozornej koronacji Volsów wydarzyła się śmieszna rzecz. Zostali odesłani do domu wcześnie, a jeśli nie wszyscy inni, wielu z SEC będzie kontynuować swoje własne imprezy w Omaha.

College World Series prawdopodobnie będzie zawierał wiele zespołów typu „wszyscy inni”. Tak, nie. 1 ogólnie rozstawiony Vols będzie nieobecny. Tak samo Nie. 4 rozstawione Virginia Tech Hokies i nie. 2 Stanford i nr. 3 Stan Oregon przejdzie do poniedziałku i będzie potrzebował kolejnej wygranej, aby przeżyć. W tej chwili 4 nierozstawione drużyny – w tym Arkansas i Ole Miss – zarezerwowały już bilety lotnicze do Omaha. UConn może stać się piątym.

Kim są nowi faworyci? Możesz zacząć od Nie. 5 rozstawionych ogólnie Texas A&M Aggies, które w sobotę wygrały pierwszy bilet do Omaha, pokonując Louisville w dwóch grach 1-runowych. Po spędzeniu większości sezonu na patrzeniu na inne zespoły w SEC West, A&M ma szansę podkreślić swoją ciągłą poprawę w trakcie sezonu dzięki tytułowi krajowemu.

W obecnej sytuacji Jim Schnossnagle i The Transfers udają się do Omaha w pierwszym roku, co jest niezwykle szybką transformacją po rozczarowującym zakończeniu poprzedniego sezonu 29-27 (9-21 SEC).

Ale jeśli nie Aggies, co z Arkansas? Po tym, jak utalentowany zespół Oklahoma State wygrał regionalny, zespół Hogs pojawił się w wielkim stylu w Super Regional w Północnej Karolinie, mając utalentowany atak UNC do zaledwie 4 przebiegów i 15 trafień w 4:1 i 4 -3 wygrane za skasowanie biletu do Omaha. Jeśli 2022 Tennessee okazało się być ponownie odwiedzonym Arkansas 2021 (wchodząc do Super Regional jako wyraźny zespół nr 1 w tym sporcie, tylko po to, by nie dorównać Omaha), to Arkansas 2022 będzie zadowolony z walki z A&M o rolę 2021 Mississippi Stan ponownie – dobry, ale rzadko świetny zespół w sezonie regularnym z talentem do osiągania szczytów we właściwym czasie.

Oczywiście, jeśli nagła strata Tennessee była nieprzewidywalna, co z nagłą dominacją Ole Miss? Rebelianci pokuśtykali na pole NCAA jako 64. z 64 wybranych drużyn. Mieli 14-16 lat w grze konferencyjnej, a swój pierwszy mecz w Hooverze 3-1 przegrali z dość mało inspirującym zespołem Vanderbilt. Niektórzy (w tym obecna firma) byli krytyczni wobec wyboru Rebeliantów na pole NCAA przed Alabamą lub Kentucky, zwycięzcami 14 i 15 gier SEC, z których każda wyglądała znacznie bardziej imponująco w Hoover niż Rebels.

Po tym, jak Rebelianci zorganizowali 22 przejazdy, aby uderzyć w Arizonę i zakończyć regionalną akcję, napastnicy mogli wziąć sobie wolne w ten weekend. Nie, przestępstwo Southern Miss nie zostanie wkrótce pomylone z przestępstwem Tennessee, a nawet Virginia Tech. Ale jako regionalny topowy zespół i drużyna, która pokonała LSU, oczekiwano, że Southern Miss będzie więcej ofensywna w Super Regional u siebie niż… 0 wszystkich biegów. Tak, Rebelianci utrzymali gospodarzy Złotych Orłów do 0 przejazdów na 7 słabych trafień.

Tak więc ostatnia drużyna w dziedzinie NCAA wyprzedziła teraz przeciwników NCAA łączną marżą 46-11 w zamiataniu ścieżki do Omaha. A dziewiąte miejsce w turnieju SEC jest teraz jedną z ostatnich ośmiu drużyn walczących o ostateczną nagrodę w uniwersyteckim baseballu.

W międzyczasie Auburn poniósł trudną porażkę 4:3 ze stanem Oregon późnym wieczorem w niedzielę, ale to tylko przedłuża tę serię do poniedziałkowego meczu 3 zwycięzca bierze wszystko (19:30, ESPN2). I pomimo brutalnej straty na otwarciu w niedzielę, SEC ma zamknięte co najmniej 3/8 pola CWS, z kolejnym miejscem do zgarnięcia w poniedziałek. W lidze, która była reklamowana jako jedna dominująca siła i cała reszta, nie był to zły dzień dla całej reszty.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.