Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Z jednej strony ostatnie miejsce Obywatele Waszyngtonu, wijąc przeciwko fastballowi Spencera Stridera z prędkością 100 mil na godzinę, potem jego gryzącym sliderem, potem szybkimi piłkami z prędkością 97 mil na godzinę, które były powolne dla Stridera – tak, naprawdę – ale wciąż mijały późne wymachy. A za Striderem byli Atlanta Braves, którzy wygrali 14 z rzędu, 8-2, zwieńczenie trzykrotnego zamiatania, w którym wzięło udział 13 gości dla gości.

Środa była nocą kontrastów w Parku Narodowym. Waszyngton (23-42) trzymał się do czasu, gdy Austin Riley (dwukrotnie) i Orlando Arcia odepchnęli homerów z odciążających Steve’a Cisheka i Carla Edwardsa Jr. Riley oddał dwubiegowy strzał Cishekowi w siódmym miejscu, a następnie zrobił to samo przeciwko Edwardsowi w ósmym.

Odważni (37-27), w międzyczasie, 23-letni Strider, który miał 11 uderzeń w obronie tytułu mistrza World Series, zanotował ostre inningi za 5 centów.

Jedynym trafieniem przeciwko niemu w Nationals był solowy goleń Luisa Garcíi w piątym miejscu. W przeciwnym razie Lane Thomas pracowała na dwóch spacerach i za każdym razem była unieruchomiona. Juan Soto przegapił swój drugi mecz z rzędu z powodu kontuzji prawego kolana. Bieganie i zatrzymywanie się pozostaje problemem dla właściwego obrońcy. Na przykład Garcia nie był w stanie wskazać, co sprawiło, że Strider był tak dominujący.

„W rzeczywistości nie wiem, co ci powiedzieć. Naprawdę nie mogę powiedzieć, czy to taka czy inna sprawa: „Garcia powiedział po hiszpańsku przez tłumacza zespołowego. W dziewiąty został trafiony szybką piłką w prawy nadgarstek i potem czuł się dobrze”. Bardzo dobrze mieszał swoje tony. .Może to było to.”

Nie pomogło to, że w siódmej części Victor Robles wydłużył swoją listę błędów związanych z prowadzeniem bazy. Z dwoma przegranymi i zastępującymi Jesse Chavez w Atlancie, Thomas odciął uziemienie, które Arcia wyrzuciła z powodu błędu. Przez chwilę wydawało się, że mistrzostwa zapewnią Césarowi Hernándezowi szansę na remis z Nelsonem Cruzem, który czai się za nim. Ale Robles zrobił duży zwrot na drugim miejscu, a Arcia odzyskał siły, by go wyrzucić, próbując się wycofać.

Ogólnie rzecz biorąc, biegacze baz są zbyt rzadcy, aby je rozdawać. Ta zasada była szczególnie istotna dla Nationals w środę.

Jaka jest rotacja Nationals w nadchodzącej serii Phillies? Menedżer Dave Martinez wie, że Patrick Corbin rozpocznie w czwartek, pierwszy z pięciu meczów w ciągu czterech dni, przeciwko Filadelfii, a Josiah Gray rozpocznie w sobotę. Z drugiej strony, piątkowy doubleheader pozostaje pytaniem. Niedzielny finał też tak się dzieje, chociaż debiutant Jackson Tetreault będzie zgodnie z harmonogramem, aby rozpocząć swoją drugą karierę.

Piątkowy plan zależał, przynajmniej w części, od tego, jak daleko wszedł Erick Fedde w środę wieczorem. I pomimo zajmowania piątego miejsca na 98 wyciągach, Martinez zepchnął Fedde na szóste miejsce i do najwyższego w sezonie 111. Liczba wyciągów Fedde wzrosła wcześnie, ponieważ nie mógł wykończyć pałkarzy w liczbie dwóch uderzeń, kontynuując trwający cały sezon trend. Fedde ostatecznie dał trzy biegi na siedem trafień i trzy spacery. Ale nagrywając 16 outów, Fedde zrobił to, aby Martinez mógł trzymać się z daleka od długich mężczyzn Paolo Espino i Evana Lee. Jeśli tak się stanie ponownie w czwartek, mogą ustawić się w kolejce do obu końców piątkowego podwójnego nagłówka.

Jednym z oczywistych zagrożeń jest to, że żaden z nich nie jest rozciągnięty do pełnych startów, co może bardzo obciążyć personel, który musi pokonać 18 rund w ciągu jednego dnia. Ponieważ obie drużyny otrzymają 27. zawodnika, warto zauważyć, że Joan Adon, obecnie z Class AAA Rochester Red Wings, będzie regularnie odpoczywać.

„Lobbowałem, aby zostać tam na szóstym”, powiedział Fedde. „Wiem, że zbliża się dublet, a po tygodniu, który mieliśmy jako zespół, mam też dodatkowy dzień… przed Baltimore. Gdybym miał to po swojemu, prawdopodobnie zostałbym tam, dopóki nie skończę tej zmiany, ale na pewno liczba rzutów się tam pojawiła.

Jak poszła pierwsza gra odwykowa Alcidesa Escobara? Grając w drużynie Red Wings w Scranton w stanie Pensylwania, Escobar pokonał homera pierwszym zamachem swojego pierwszego ataku. Skończył 1 do 3 i rozegrał pięć rund na shortstopie, jednocześnie regenerując się po napiętym prawym ścięgnie podkolanowym.

Martinez powiedział dziennikarzom w środę, że następny występ Escobara będzie wyznaczonym napastnikiem. Celem jest zapisanie siedmiu inningów defensywnych na shortstopie w następnej grze. Martinez chce, żeby przed powrotem do Nationals zdobył około 20 nietoperzy w klasie AAA.

Jaka będzie rola Escobara z Garcíą na początku? „Rozmawiałem z Alcidesem i będzie bardziej użytecznym graczem” – powiedział Martinez w środę po południu. „Potrafi grać jako trzeci – zrobił to – szorty, drugie, pierwsze, lewe pole. Grał już wcześniej na środku boiska. Więc będzie tym facetem, z którym, jeśli będziemy potrzebować kogoś w późnych meczach… a także, jeśli jest twardy leworęczny i musimy dać Luisowi dzień wolny, to zrobimy, i [Escobar] może grać również krótko. Ale rozumie, że posuwa się naprzód, że Luis będzie grał każdego dnia ”.

Jakieś aktualizacje dotyczące kontuzjowanych miotaczy? Wkrótce pojawią się zarówno Aníbal Sánchez, jak i Josh Rogers udaj się do West Palm Beach na Florydzie, aby kontynuować odpoczynek. 37-letni Sánchez pozostaje na uboczu z powodu urazu nerwu szyjnego w szyi. 27-letni Rogers jest na liście kontuzjowanych 15 dni z kontuzją lewego barku.

Według Martineza, Sanchez osiągnął 15 wyciągów w swojej ostatniej sesji bullpen. Następnie rzuci więcej sesji bullpen w wiosennym ośrodku treningowym zespołu i miejmy nadzieję, że przejdzie do meczów Florida Complex League. Jeśli to pójdzie dobrze, rozpocznie drobną ligową rehabilitację z jednym z członków zespołu. Oczekuje się, że Rogers będzie postępować zgodnie z podobnym harmonogramem.

Czy Rogers będzie przygotowany do startu lub rzutu z ulgą? Brzmi jak coś pomiędzy. Rogers rozpoczął początek roku i został przeniesiony do roli bullpen pod koniec kwietnia. W idealnym przypadku Martinez chciałby, aby był głównym zawodnikiem, który może rzucić dwa plusy w środku meczu. Może Rogers mógłby również zrobić miejsce na początku linii. Celem jego ewentualnych występów rehabilitacyjnych jest zbudowanie do 60 boisk.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.