W zeszłym roku o tej porze przeglądałem najlepsze perspektywy w Men’s College World Series i było na czele z dwoma niezwykle znanymi, wkrótce dostępnymi, wczesnymi wyborami w prawicowych Vanderbilt Jack Leiter i Kumar Rocker.

W tym roku nie mamy nikogo aż tak sławnego lub projektów, które mogłyby zajść tak wysoko w nadchodzącym draftu MLB zmierzającym do Omaha w stanie Nebraska, ale jest głęboka grupa potencjalnych talentów z trzech najlepszych rund – wraz z potencjalnym Nie . 1 ogólny wybór w wersji roboczej 2023.

Pamiętaj, że ten ranking dotyczy wyłącznie potencjału pro i draftu, a nie ich potencjalnego wpływu na College World Series. Pominąłem także kontuzjowanych graczy, którzy są w składach, ale nie będą na boisku, w szczególności Texas RHP Tanner Witt. Jest przewidywanym późnym zawodnikiem pierwszej rundy w klasie 2023, który wraca do zdrowia po operacji Tommy’ego Johna w środku sezonu. Perspektywy kwalifikują się do projektu na 2022 r., chyba że zaznaczono inaczej.

Obejrzyj: Men’s College World Series rozpoczyna się w piątek w ESPN

15 najlepszych prospektów MLB

1. Jacob Gonzalez, SS, Ole Miss (2023)

2. Peyton Graham, SS, Oklahoma

3. Cayden Wallace, 3B, Arkansas

4. Brock Jones, CF, Stanford

5. Drew Bowser, 3B, Stanford (2023)

6. Jaxon Wiggins, RHP, Arkansas (2023)

7. Jake Bennett, LHP, Oklahoma

8. Jimmy Crooks, C, Oklahoma

9. Ivan Melendez, 1B, Teksas

10. Braden Montgomery, RF, Stanford (2024)

11. Robert Moore, 2B, Arkansas

12. Silas Ardoin, C, Teksas

13. Hayden Dunhurst, C, Ole Miss

14. Cade Horton, RHP, Oklahoma

15. Sonny DiChiara, 1B, Auburn


Arkansas Razorbacks

Najlepsza perspektywa: Cayden Wallace, 3B

Wallace był ostatnio gorący, jeśli chodzi o strzał w zakresie od 20 do 30. Ma pewne ręce w gorącym rogu i moc, której używa w grach. Wiggins jest regularnie w wieku powyżej 90 lat i ma ponadprzeciętne rzeczy poza prędkością, ale wciąż jest niedoświadczony. Moore jest zawodnikiem drugiej lub trzeciej rundy, który może wrócić do szkoły. Wykazał niespójny kontakt i moc poniżej średniej, ale jego szybkość, obrona i wyczucie są silne. Shortstop Jalen Battles kwalifikowało się do zeszłorocznego draftu i ma kilka pytań kontaktowych, ale posiada prawdziwe zdolności obronne i moc. Brady Tygart jest najnowszym ekscytującym, elektrycznym łagodzącym ulgę dla Hogs, które powinny być w stanie przejść na rotację w ciągu najbliższych kilku sezonów. Drugi baseman Peyton Stovall, który kwalifikuje się do draftu w 2024 r., oraz LHP Hagen Smith również są pierwszoroczniakami.


Kasztanowe Tygrysy

Najlepsza perspektywa: Sonny DiChiara, 1B

Auburn nie jest tak obciążony najlepszymi pro perspektywami, jak inne zespoły SEC, ale Tygrysy mają dużo głębi godnej zawodowców. Transfer z Samford, znany jako Sonny D, DiChiara, miał wspaniały sezon i dane do przejścia między trzecią a piątą rundą. Righty Blake Burhalter to kluczowa ręka byka, która siedzi w połowie lat 90., podczas gdy Trace Bright i Mason Barnett pokazali błyski jako potencjalne typy startowe. Drugi baseman Cole Foster (2023) to kolejna nazwa w składzie, na którą warto mieć oko.


Buntownicy z Missisipi

Najlepsza perspektywa: Jacob Gonzalez, SS (2023)

Gonzalez jest w samym środku pół tuzina hitów z college’u, aby przejść Nie. 1 ogólnie następnego lata. Ma nieco dziwaczny zamach z lewej strony, ale z wybitnymi liczbami i ponadprzeciętnymi narzędziami w najlepszej lidze amatorskiej w kraju jest pewny, że jest na krótkim dystansie.

Hayden Dunhurst był frustrujący dla zwiadowców, z solidnym zestawem umiejętności defensywnych i mocy, ale dziwną konfiguracją na płycie, która doprowadziła do ofensywnego roku w górę i w dół. LHP Hunter Elliott (2024) pojawił się jako potencjalny wybór w trzech najlepszych rundach w ciągu kilku lat, podczas gdy zakwalifikowany do 2023 r. 1B Kemp Alderman ma dużą władzę. Pół tuzina innych ramion różnych klas ma solidny potencjał pro.


Notre Dame Walczący Irlandczyk

Najlepsza perspektywa: Liam Simon, RHP

Prospect grupa Notre Dame jest kierowana przez praworęcznych, z Simonem (do późnych lat 90., solidny suwak, lepsza kontrola z początkową rolą) i Jackiem Branniganem (często odprężający w późnych latach 90., ale wciąż niedoświadczony, ponieważ jest również regularnym trzecią bazą) – obaj zakwalifikowani w 2022 r. – po prostu brakuje listy i 22-letni Alex Rao (94 do 96 mil na godzinę, ponadprzeciętny splitter) tuż za nimi. LHP Jack Findlay i RHP Roman Kimball, obaj kwalifikujący się do 2024 roku, to nowicjusze, którzy w tym roku mają pozytywne wyniki z wczesnej rundy, solidne średnie rzeczy i duży wkład w tym roku.


Oklahoma prędzej

Najlepsza perspektywa: Peyton Graham, SS

Graham jest podobny do Tim Anderson White Sox. Oba są shortstopami o wąskich ramach z doskonałymi narzędziami, które są nieco ograniczone przez zbyt częste bujanie. Graham ma szansę, wspierany lepszym podejściem w dół odcinka, aby przekraść się w zakresie od 20 do 30. Bennett jest w drugiej lub trzeciej rundzie z kilkoma pytaniami doraźnymi, ale powyżej średniej z lewej strony. Crooks też jest w tej mieszance z solidnym podejściem i pewnymi rękami za talerzem. Cade Horton jest o krok za nimi z wybitnymi rzeczami, ale wciąż potrzebuje więcej dopracowania, biorąc pod uwagę niedawną operację Tommy’ego Johna, grę dwustronną i doświadczenie piłkarskie. Drugi baseman Jackson Nicklaus (2024) to kolejna potencjalna perspektywa na początku rundy.


Kardynał Stanforda

Najlepsza perspektywa: Brock Jones, CF.

Jones wyglądał na możliwego wyboru w górnej połowie pierwszej rundy po solidnym lecie z drużyną USA, ale miał okropny początek sezonu 2022, a zwiadowcy umieścili go w trzeciej rundzie, gdy jego swing się rozpadł. Pod koniec sezonu znów się rozgrzał i jest teraz w miksie do końca pierwszej rundy. Drew Bowser ma 30-osobowy potencjał i wybitne umiejętności, ale musi ograniczyć huśtawki i chybienia. Montgomery również mógłby to znieść, ale miał mocny sezon na pierwszym roku na talerzu i na kopcu. Pierwszy bazowy Carter Graham (2023) będzie priorytetem w przyszłorocznym szkicu, podczas gdy RHP Alex Williams, C Kody Huff i LHP Quinn Matthews zmieszczą się między trzecią a piątą rundą tego lata.


Texas Longhorns

Najlepsza perspektywa: Ivan Melendez, 1B

Melendez dołącza do Ole Miss’ DiChiara jako kolejny 22-latek z przełomowym sezonem, co daje mu wyższą pozycję w tegorocznym drafcie. Melendez prawdopodobnie ma największą władzę w całym uniwersyteckim bejsbolu i nie jest trudno to zauważyć z jego 32 czołowymi w kraju osobami. Silas Ardoin jest solidnym zabezpieczeniem z pewnymi ofensywnymi zaletami, podczas gdy SS Trey Faltine ma jeszcze więcej mocy i defensywy, ale znacznie większe problemy z kontaktem. LHP Pete Hansen i CF Douglas Hodo III to dwaj kolejni gracze z potencjałem do wyboru w pierwszej piątce rund tego lata.


Texas A&M Aggies

Najlepsza perspektywa: Ryan Targac, 2B (2023)

Podobnie jak Auburn, Aggies nie są przepełnione najlepszymi talentami, ale są dobrze wyszkoleni i głębocy. Targac (zajmującyby 16 miejsce na tej liście) ma szansę wkraść się do pierwszej 50-tki przyszłego lata, oferując miłą mieszankę kontaktu, mocy i zdolności defensywnych. RHP Nathan Dettmer (2023) rzucił w połowie lat 90. z solidnymi materiałami na luzie, a niektórzy uważają, że może to wylądować w trzech najlepszych rundach przyszłego lata. RHP Chris Cortez (2024) regularnie znajduje się w latach 90., ale wygląda na ulgę i obecnie nie uderza tak wielu pałkarzy, jak chciałby, abyś uwierzył.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.