Jest tylko jedna rzecz, która może pomóc w wyleczeniu poniedziałkowego przypadku: zakłady MLB.

Chociaż poniedziałkowa plansza nie jest duża – zawiera tylko 10 gier – wciąż istnieje wiele wartości zakładów na całej planszy. Nasi pisarze uznali trzy wartości, w tym Piraci kontra. Kardynałowie, Czerwoni kontra Diamondbacks i Royals vs. Giganci.

Sprawdź poniżej wszystkie trzy nasze najlepsze zakłady na MLB na poniedziałek – i nie zapomnij zajrzeć jutro, aby zobaczyć jeszcze więcej najlepszych zakładów.


Kursy i typy MLB

Kliknij grę, aby przejść dalej
Piraci kontra Kardynałowie
19:45 ET
Czerwoni kontra Diamentowe Grzbiety
21:40 czasu ET
Royals kontra Giganci
21:45 ET
Wybierać
Piraci +160
Książka
FanDuel
dzbany
Mitch Keller kontra Zack Thompson
Pierwszy skok
19:45 ET

Raport PRO: Poniedziałkowa plansza MLB nie jest duża – w dzisiejszym harmonogramie jest tylko 10 meczów.

Ponadto jest też ta mała piąta gra finałów NBA o godzinie 21:00 czasu wschodniego, więc nie zamierzam zdradzać żadnych wiadomości, gdy zobaczyłem, że większość fanów i zwykłych graczy sportowych skupi się wyłącznie na Celtics vs. Wojownicy.

Ale – i zawsze jest ale – bukmacherzy wciąż publikują kursy MLB, co oznacza, że ​​wciąż jest wiele okazji do znalezienia wartości zakładów w poniedziałkowy wieczór.

A zgodnie z prognozami Action Network MLB PRO Projections sprytni gracze powinni bardzo uważnie przyjrzeć się Pirates vs. Cardinals, który jest dziś największą przewagą modelu zakładów.

Na papierze Piraci kontra Projekty Cardinals jako wybuch. Jednak właśnie dlatego tworzone są linie zakładów, aby zmniejszyć różnicę między dwoma nierównymi drużynami.

Według kursów na żywo MLB, Pittsburgh jest słabszy o 160 przeciwko St. Louis w poniedziałek wieczorem, ale nasz model obstawiania nie przewiduje tak dużej przepaści między tymi dwoma zespołami.

Nasze PRO Projections dają Piratom +138 w dzisiejszej grze, co w porównaniu z konsensusową linią pieniężną +160 daje 3,5% przewagi dla obstawiających z Pittsburgha.

Co ciekawe, kilka sklepów, takich jak BetMGM, już spadło do +155 w momencie pisania tego tekstu, więc odwiedź naszą stronę z kursami na żywo MLB, aby wskazać jednego z wielu bukmacherów, takich jak FanDuel, który nadal wyświetla ten numer na + 160.


»Powrót do spisu treści«


Wybierać
Joey Votto Ponad 1,5 podstaw (+100)
Książka
DraftKings
dzbany
Mike Minor kontra Merrill Kelly
Pierwszy skok
21:40 czasu ET

Jules Posner: W ciągu ostatnich siedmiu meczów Joey Votto zaliczył wynik .333 BA, .250 ISO i cztery trafienia z dodatkowej bazy. Co więcej, w czterech z tych siedmiu meczów został przyćmiony w sumie o 1,5 podstawy.

Jednak w ciągu ostatnich trzech tygodni na trasie przeciwko RHP opublikował tylko 0,278 BA, ale nadal ma 0,278 ISO. Dodatkowo, trzy z jego pięciu trafień w tym przedziale poszły na dodatkowe bazy.

Z drugiej strony Merrill Kelly nie była tak ostra w walce z leworęcznymi napastnikami w domu, jak była w trakcie sezonu. W swoich ostatnich dwóch startach Kelly zezwoliła na .308 BA, .538 lag i 37,5% procent napędu liniowego.

W szerszym kontekście sezonu Kelly dobrze poradził sobie z pokonaniem leworęcznych nietoperzy, ale ta ostatnia cisza może być dobrą okazją dla Votto do zarobienia dodatkowych baz.

Kelly nie jest miotaczem z wysokimi przekreśleniami, a Votto jest silnym uderzaczem kontaktowym, więc sprawy mogą się zgadzać z Votto, który również uderzył w ponad 300 lat życia w Chase Field.

Wreszcie, Bullpen Diamondbacks pozwala na średnią 0,289 mrugnięcia w ciągu ostatnich trzech tygodni, więc Votto może skończyć się oddaniem czterech lub pięciu strzałów przy całkowitej bazie 1,5. Ponadto wszyscy trzej leworęcznych Diamentowych Grzbietów rzucili się w niedzielny mecz, więc Votto może być ustawiony, aby zmierzyć się ze wszystkimi praworęcznymi.

Całkowite podstawowe kursy Votto wynoszą +100, a jeśli pozostaną w plusie, mogą być dobrą wartością. Ale i tak doszedłbym do progu -110.


»Powrót do spisu treści«


Wybierać
Poniżej 8
Książka
BetRivers
dzbany
Brady Singer vs. Alex Wood
Pierwszy skok
21:45 ET

Brad Cunningham: Ciekawe w Brady Singer jest to, że głównie wykorzystuje ciężarek jako swój początkowy skok, a następnie wspiera go suwakiem i zmianą.

Jeśli potrafi skutecznie posługiwać się sliderem, może dzisiaj odnieść pewien sukces, ponieważ San Francisco ma w tym roku wartość run -3,9 na tym boisku. Jednak przeciwko szybkim piłkom i ciężarkom ma kłopoty, ponieważ Giganci zdążyli już zebrać ponad +50 łączną wartość biegu przeciwko tym dwóm wyciągom, na Baseball Savant.

Alex Wood był lustrzanym odbiciem swojego sezonu 2021, publikując xERA i xFIP poniżej 4,00.

Jeśli chodzi o pojedynki, to dla Wooda całkiem nieźle. Zmierzy się z Royals składem, który zajmuje 22. miejsce pod względem wOBA przeciwko miotaniu leworęcznym i ma łączną wartość run -6,4 przeciwko trzem najlepszym wyciągom Wooda: ciężarek, suwak i zmiana.

Nie wspominając o tym, że te drużyny grają w jednym z najbardziej przyjaznych miotaczom boisk w chłodną, ​​60-stopniową noc w San Francisco.


»Powrót do spisu treści«


By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.