Większość zespołów spędza cały sezon poza sezonem, próbując dokonać ulepszeń, aby w następnym roku były lepsze niż rok wcześniej. Niektóre z tych ruchów działają znakomicie. Ale nie wszystkie. Dziś jesteśmy tutaj, aby przyjrzeć się niektórym ruchom, które mogą nie odnieść większych sukcesów.

Wcześniej w tym tygodniu mój kolega Jordan Dajani przyjrzał się najbardziej wątpliwy ruch wykonany przez każdy zespół NFC w tym okresie poza sezonem. W przestrzeni poniżej zajmiemy się AFC. Jak zauważył Dajani, „wątpliwego” posunięcia nie należy mylić z „najgorszym” posunięciem, jakie wykonała franczyza. Może to być podpisanie, zwolnienie, wymiana lub po prostu decyzja, która wywołała pewne pytania. Może się to okazać korzystne dla zespołu lub może być poważnym błędem.

Jest bardzo prawdopodobne, że ten ruch będzie pozytywny dla Billa w tym sezonie – i to może być dla nich wszystko, co ma dla nich znaczenie. Dodanie Millera do grupy pass-rush, która miała już dobrą głębokość, ale nie miała gwiazdy z listy A, było ładne ulepszenie. Problemem nie jest nawet koszt, ale struktura jego umowy. Bills nie mogą zerwać więzi bez ponoszenia znacznych martwych pieniędzy aż do sezonu 2024. Biorąc pod uwagę, że Miller ma premię w wysokości 13,35 miliona dolarów na rok 2023, wydaje się prawdopodobnym kandydatem do restrukturyzacji w następnym sezonie poza sezonem, co jeszcze bardziej szkodziłoby finansom, aby ostatecznie pozwolić mu odejść w przyszłości. Plus, te następne kilka lat będą w jego wieku 33, 34 i 35 sezonów. Możemy zobaczyć początek schyłkowej fazy jego kariery.

Hill otrzymał czteroletnie przedłużenie, które jest technicznie warte 30 milionów dolarów rocznie, chociaż prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek zobaczy 43,9 miliona dolarów wynagrodzenia podstawowego w 2026 roku, wydaje się znikome. Mimo to istnieje ryzyko, że płaci Hillowi tyle samo, co Dolphins, gdy zbliża się do trzydziestki i rozpoczyna nowy etap swojej kariery bez Patrick Mahomes rzucając mu kamień. Miami wyraźnie buduje swoją ofensywę wokół elitarnej prędkości, a Hill dopasowuje ten etos do koszulki, ale nie wiemy, jak innym graczem będzie w swoich nowych wykopaliskach.

Nowa Anglia sprzedała wysokiej jakości obrońcę początkowego, który opuścił 10 meczów w ciągu siedmiu sezonów i otrzymał w zamian tylko wybór w piątej rundzie. Jasne, wybór w pierwszej rundzie Cole Dziwne prawdopodobnie wejdzie na zwolnione miejsce w składzie Masona, ale Pats nie zdobyli wystarczająco dużo, aby wyeliminować bardzo wartościowego gracza.

Dysze: Nie kreśli ani nie podpisuje lewego sprzętu

Mekhi Becton miał solidny debiutancki rok. Prawie wszystko, co może pójść nie tak, poszło nie tak od tego czasu. Oczekuje się, że wróci do treningów, gdy obóz treningowy rozpocznie się w lipcu… ale pozostają pytania dotyczące kontuzji i jego zdolności do utrzymania formy. Nowy Jork zajął się wieloma lukami w składzie w tym okresie poza sezonem zarówno w wolnej agencji, jak i w drafcie, ale nie znalazł odpowiedniego planu awaryjnego na lewy sprzęt na wypadek, gdyby Becton nie mógł wrócić do siebie w 2020 roku.

Teksańczycy: Postępowanie w sytuacji coachingowej

Houston zwolnił Davida Culleya po roku, pomimo przyzwoitych sukcesów, biorąc pod uwagę jakość składu. Teksańczycy otwarcie flirtowali z zatrudnianiem Josh McCown pomimo jego obecnego CV składającego się tylko z asystenta trenerskiego w liceum jego synów i wolontariatu jako trenera QB w innym liceum. Pozornie jeden z niewielu powodów, dla których się nie wydarzył, wynikał z optyki zwolnienia jednego z nielicznych czarnych trenerów ligi tylko po to, by zatrudnić białego trenera bez doświadczenia, w tym samym sezonie poza sezonem, co pozew o dyskryminację Briana Floresa. Teksańczycy ostatecznie zdecydowali się na koordynatora defensywy Lovie Smitha jako nowego głównego trenera. Przed poprzednim sezonem Smith był ostatnio widziany w wieku 17-39 w ciągu pięciu sezonów jako główny trener Illinois.

źrebaki: Zatrudnienie Gusa Bradleya

Matt Eberflus był jednym z NFLnajlepszych koordynatorów defensywy w czasie jego pobytu w Indianapolis. Jest głównym trenerem Niedźwiedzie teraz, a facet wynajęty przez Indy’ego, by go zastąpić, pozostawia wiele do życzenia. Colts nie tylko przejdą zmianę planu, ale także staną się jedną z najbardziej przewidywalnych obrońców NFL. Wszyscy wiedzą, co robi Bradley. Po prostu zapytaj Szefowiektóry zapalił jego Poszukiwacze obrona dwukrotnie w ciągu kilku tygodni w zeszłym roku, aby wrócić na tor po zmaganiach w środku sezonu.

Nie, Kirk prawdopodobnie nie zarobi 72 milionów dolarów w ciągu czterech lat. Tak, jego umowa to w praktyce dwuletni kontrakt o wartości 37 milionów dolarów. Ale wiesz co? To dużo pieniędzy dla gracza, który nigdy nie miał sezonu na 1000 jardów. A ta dwuletnia umowa zakłada, że ​​zostanie zwolniony po 2023 roku, w którym to przypadku nadal będzie liczył na 10 milionów dolarów martwych pieniędzy w książkach Jacksonville w 2024 roku. Nagle to koniec Trevora Lawrence’a kontrakt dla początkujących. Wartość tutaj po prostu nie jest dobra.

O ile Tytani nie wiedzą czegoś, czego my nie wiemy o zdrowiu Browna, nie jestem pewien, jak usprawiedliwić oddanie gracza jego kalibru w wieku zaledwie 24 lat i otrzymanie tylko jednego wyboru w pierwszej i trzeciej rundzie. powrót . Kontrakt, który podobno zaoferowali mu Tytani (według Browna), nie był zbliżony do właściwej wartości, ale nawet jeśli doszłoby do sporu o cenę, Tennessee mógł utrzymać go przez co najmniej trzy lata w ostatnim roku jego debiutu, a potem dwie etykiety franczyzowe. Treylon Burks może skończyć się dobrze, ale była to niefortunna sytuacja z supergwiazdą na jednym z najcenniejszych miejsc w lidze.

Ciężko jest tu naprawdę rzucić się na kruki, ponieważ Jackson chyba nie chce negocjować, ale hej, ich początkowy rozgrywający wciąż nie jest zablokowany na dłuższą metę. To problem, bez względu na powód. O ile i dopóki umowa nie zostanie zawarta, będzie to wisiało nad organizacją.

Bates nie był tak dobry w zeszłym sezonie, jak rok wcześniej, ale jest bardzo bezpiecznym graczem, który ma wejść w szczytową formę i jest jednym z najważniejszych graczy w obronie Cincinnati. Biorąc pod uwagę koszt, jaki mają Joe Burrow oraz Ja’Marr Chase przez kilka następnych lat Bengalczycy muszą dążyć do utrzymania tego bardzo dobrego rdzenia graczy razem, w tym Batesa. Nie był na miniobozie, ponieważ najwyraźniej nie jest zachwycony tym, że został oznaczony jako franczyza. Bengalczycy mają teraz mniej niż miesiąc na zawarcie umowy.

Cynizm i moralna bezsensowność, jakich wymaga wymiana na człowieka, który był… oskarżony przez (co najmniej) 26 kobiet o niewłaściwe zachowanie seksualne jest obrzydliwe. Brownowie powiedzieli, że są pewni swoich badań, ale nawet nie próbowali rozmawiać z żadną z kobiet, które pozwały Watsona, reprezentującego ich prawnika, ani żadnej innej zatrudnionej przez niego kobiety, która nie pozwała go ani nie wniosła przeciwko niemu zarzutów karnych . Cleveland nie tylko dał Watsonowi jeden z największych zdobyczy w historii ligi, ale wręczył mu w pełni gwarantowany kontrakt na 230 milionów dolarów, wyraźnie obstawiając, że wszystko to zniknie na czas. Teraz coraz więcej kobiet pozywa Watsona i coraz więcej szczegółów dotyczących zarzutów przeciwko niemu ciągle wychodźcie. Browns zasługują na całą krytykę, jaką dostają w tym roku.

Steelers: Sytuacja rozgrywająca

Steelers starają się wymienić pośrednią ścieżkę między odbudową w erze post-Ben Roethlisbergera a rywalizacją o… coś z ich obroną na wysokim poziomie. TJ Watt, Cameron Heywardoraz Minkah Fitzpatrick zasługują na to, by Steelersi poszli na to, gdy są w sile. Ale Mitchell Trubisky oraz Kenny Pickettaniezbyt inspirujący duet pod centrum. W jakiś sposób Trubisky stał się poszukiwany, gdy siedział z tyłu Josh Allen w Buffalo w zeszłym roku. To, co zrobił, by zasłużyć na to, by być jednym z najbardziej pożądanych rozgrywających w lidze poza sezonem, jest poza mną. Być może Pickett będzie odpowiedzią, ale prawdopodobnie zajmie to trochę czasu. Zanim będzie gotowy do odbicia drużyny na rundę play-off, obrona może być poza okresem zdobycia tytułu.

Broncos: Pozwalając na wyczerpanie głębokości CB

Broncos zrobili najlepszą rzecz, jaką zespół może zrobić poza sezonem, kiedy dramatycznie poprawili się na pozycji rozgrywającego, ale po cichu pozwolili, aby pozycja siły zamieniła się w znak zapytania. Poza Patryk Surtain IIDenver niech Bryce Callahan oraz Kendall Fuller zostaw w wolnej agencji. Podpisać K’Waun Williams Granie w automacie było niezłym odbiciem, ale głębi Broncosów na tej pozycji w zeszłym sezonie już nie ma.

Poszukiwacze: Nie wystarczy zaadresować OL

Derek Carr był podatny na presję (szczególnie do połowy) przez całą swoją karierę. Najeźdźcy mają jednego, może dwóch graczy wzdłuż linii ofensywnej, którzy na swojej pozycji wyglądają jak przeciętni lub lepsi gracze. Oni mają Davante Adams, Darren Walleroraz Łowca Renfrowale czy będą w stanie ochronić Carra wystarczająco długo, aby zdołał dostać piłkę w dół pola, a nie tylko w krótkich i pośrednich strefach?

Szefowie: Handel Tyreek Hill

Jak wygląda Patrick Mahomes bez Tyreek Hill? Tak naprawdę nie wiemy, tak samo jak szefowie. Kansas City będzie ewoluować, a Mahomes i Andy Reid powinni być w stanie wymyślić nowy sposób na sukces, ale to nie znaczy, że nie było ryzykowne rozprawienie się z graczem, z którym Mahomes pokazał tak świetną chemię i który był jedyne spójne źródło wybuchowych zagrań zespołu.

Ładowarki: Brak aktualizacji na odpowiednim sprzęcie

Ładowacze spędzili ten sezon poza sezonem na zatykaniu wielu dziur. Narożnik (JC Jackson), popychacz krawędzi (Khalil Mack), wewnętrzna linia obronna (Sebastian Józef-Dzień oraz Austin Johnson), lewa osłona (Syjon Johnson). Ale wygląda na to, że nadal będą zaczynać Burza Norton we właściwym podejściu, a to może być pewien problem. Norton był bardzo łatwopalny w zeszłym sezonie, a w dywizji zaopatrzonej w podawcze miotacze schodzące z lewej strony linii defensywnej (Maxx Crosby oraz Bradley Chubbna przykład), to jest trochę problem. Justin Herbert i firma jest wystarczająco dobra, aby odnieść sukces pomimo słabego punktu na linii, ale Ładowacze mogli znaleźć ulepszenie, biorąc pod uwagę ich znaczne zasoby.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.