Po zakończeniu miniobozu w tym tygodniu, Święci otrzymali pierwszą prawdziwą dawkę życia bez Seana Paytona na czele. Nowy główny trener Dennis Allen jak dotąd otrzymuje pozytywne recenzje od piłkarzy Saints.

To może nie być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich znajomość Allena, który prawdopodobnie jest częścią rozumowania Świętych za awansem ich koordynatora defensywy na głównego trenera. Weteran biegnący z powrotem Mark Ingram wierzy w takie podejście z obecnym składem Nowego Orleanu.

„Myślę, że to było ogromne, zachowując takie samo DNA” – powiedział Ingram. za pośrednictwem strony internetowej zespołu. „To nie jest tak, że jest to pełna przebudowa tutaj. Myślę, że masz zespół, który może narobić dużo hałasu i pobiec na tym. Oczywiście musimy się doskonalić i stawać się lepsi i żelować jako jednostka, ale myślę, że utrzymanie DNA zespołu, kultura zespołu taka sama, myślę, że to jest ogromne i myślę, że wszyscy na tym skorzystamy.”

Ingram, czołowy zawodnik The Saints, nie miał okazji pracować bezpośrednio z Allenem przez dziewięć sezonów w Nowym Orleanie, ale ocena szanowanego weterana powinna zostać wzięta pod uwagę. Allen, który pozostanie Saints DC, awansował Pete’a Carmichaela z trenera QBs na koordynatora ofensywnego i zachował większość personelu. Ingram postrzega to przejście jako idealną kontynuację Paytona.

„Oczywiście, DA różni się od Seana. Ale DA wykonał świetną robotę, starając się zachować to tak normalnie, jak to możliwe i dodając do tego swój własny smak” – powiedział Ingram. „Myślę, że obrona jest do tego bardziej przyzwyczajona, ponieważ spędzali z nim tyle czasu na spotkaniach defensywnych. Widzieliśmy go tylko czasami, kiedy musiał zastępować. Ale bardzo go lubię. Myślę, że wykonuje świetną robotę z zespół, wykonuje świetną robotę na spotkaniach zespołu, wykonuje świetną robotę z nami, mówiąc nam, wykonajmy naszą pracę, bądźmy wydajni, bądźmy skuteczni, poprawiajmy się, pracujmy, miejmy poczucie pilności .Zaopiekuje się nami i wyciągnie nas z boiska. Myślę, że wykonał świetną robotę. Po prostu mając to samo DNA, tę samą kulturę zespołu, myślę, że to będzie dobre dla wszystkich w szatni. “

Wzorem dla konsekwentnego sukcesu, Payton skompilował rekord 152-89 w sezonie zasadniczym jako główny trener, publikując dziewięć sezonów z ponad 10 zwycięstwami (wszystkie z nich zaowocowały występami w play-off), jednocześnie nigdy nie tracąc siedmiu zwycięstw i zdobywając siedem tytułów NFC South podczas jego 15 sezonów. Najbardziej zwycięski trener wszechczasów Saints zdobył jedyny tytuł Super Bowl w serii w 2009 roku i na zawsze będzie sławną postacią sportu w Nowym Orleanie.

Allen był tam przez 12 sezonów pod Paytonem, ale kontynuowanie takiej kadencji nie będzie łatwe. Na dobre lub na złe, Allen ma doświadczenie jako główny trener, mimo że biegał z Raiders (rekord 8:22), co spowodowało zwolnienie w środku sezonu. Służąc jako Saints DC przez ostatnie siedem sezonów, Allen nadzorował jedną z najbardziej konsekwentnych obrońców w NFL. Oczekuje się, że wchodząc w sezon 2022, obrona Saints będzie najsilniejszym atutem zespołu, co stanowi główny czynnik strategii organizacji w promowaniu Allena.

Dorównanie ofensywnemu sukcesowi epoki Paytona będzie najtrudniejszym zadaniem dla Allena. Będzie to również najbardziej rozbudowana fabuła dla Świętych 2022 roku. Chociaż do tej pory zdobył szacunek ważnych weteranów w drużynie, Allen doskonale zdaje sobie sprawę z pracy, jaką należy wykonać, prowadząc Nowy Orlean w nową erę.

„Wyglądam na to, że moim zdaniem był to udany sezon poza sezonem, ale to tylko poza sezonem” – powiedział Allen. „Mamy dużo pracy, którą musimy wykonać od teraz do początku sezonu.

„Z pewnością czułem się bardziej komfortowo w tej roli, w tym środowisku, z tą organizacją, która ma tutaj tak duże doświadczenie. Czuję się dobrze z tym, gdzie jestem, czuję się dobrze z tym, gdzie jest sztab szkoleniowy, czuję się dobrze z tym, gdzie nasz gracze są, ale jeszcze niezadowoleni.”

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.