Mamy zaledwie około miesiąca przed Projektem 2022 i chciałbym poinformować, że mamy znacznie większą jasność, jeśli chodzi o obraz z pierwszej rundy.

Szczerze mówiąc, nie mogę tego zrobić, ponieważ w rozmowach ze harcerzami wciąż dominują słowa takie jak „zmienność” i „dzika karta”. Mogę ci powiedzieć, że wokół krąży o wiele więcej danych, występów i informacji.

Być może największa dzika karta, Kumar Rocker, zaliczył dwa starty w niezależnej piłce ligowej, aby wywołać trochę szumu. Zawieszony starter w college’u Carson Whisenhunt występuje w Cape Cod League (i faktycznie zmierzył się z gwiazdą college’u Camem Collierem w swoim pierwszym występie). Leworęczny Alabama Connor Prielipp kontynuuje swoją sesję z końcem maja, rzucając w Kombinat Poborowy, co może z łatwością wywołać pewne efekty. A Termarr Johnson, który tej wiosny był trudny do oceny z powodu braku dobrej konkurencji, zmierzy się z BP w Kombinacie, a także gra w lidze nietoperzy z obszaru Atlanty.

Czy którakolwiek z tych rzeczy daje jakąś pewność? Oczywiście, że nie – jeszcze nie. Ale prawdopodobnie pomaga to zespołom nieco zawęzić koncentrację, chociaż może to nie mieć miejsca na samym szczycie, gdzie wygląda na to, że Orioles wciąż patrzą na to samo wiadro graczy: cztery najlepsze nietoperze ze szkoły średniej w Druw Jones, Elijah Green, Jackson Holliday i Johnson, a także koledzy Brooks Lee i Jacob Berry (choć ten ostatni wydaje się bardziej z zewnątrz, patrząc na mnie).

Na przykład na ten tydzień, postanowiłem jeszcze raz spojrzeć na to, jak może wyglądać runda, jeśli Baltimore pójdzie drogą uniwersytecką.

1. Wilgi: Brooks Lee, SS, Cal Poly (Nie. 5)
Wyjaśnienie, które zwykle jest podawane, dlaczego Orioles może zabrać Lee, było zaoszczędzenie pieniędzy i wykorzystanie tych oszczędności później w wersji roboczej, tak jak miało to miejsce w poprzednich dwóch wersjach roboczych. Inną możliwością jest to, że gdy niektórzy z największych talentów organizacji docierają do wielkich lig i wyższych poziomów, może być pożądane znalezienie gracza, który mógłby do nich szybko dołączyć.

2. D-backs: Druw Jones, OF, Wesleyan HS, Ga. (Nie. 1)
Jak już kilkakrotnie mówiliśmy w tym miejscu, D-backi chcieliby, żeby ten scenariusz rozegrał się i zgarnął Jonesa, przez większość uważanego za najlepszy talent w klasie. Inni czołowi licealiści wymienieni powyżej byliby w grze, podobnie jak Lee, gdyby Orioles wzięli jednego z wyżej wymienionych prepsterów, z łapaczem Georgia Tech, Kevinem Paradą, być może również.

3. Strażnicy: Jackson Holliday, SS, Stillwater HS, Okla. (Nie. 3)
To może być ożywiona debata na temat Holliday lub Green tutaj, zakładając, że chcą iść z graczem liceum. Parada byłaby nietoperzem studenckim, który by pasował, gdyby pójdą w tym kierunku.

4. Piraci: Termarr Johnson, 2B, Mays HS, Ga. (Nie. 4)
Zarówno mój kolega Jim Callis, jak i ja mieliśmy Lee w tym miejscu kilka razy, ale gdy nie ma go na planszy, możliwe, że mogliby odejść od postrzeganego pragnienia dodania bijatyka z college’u, wybierając zaawansowanego kija Johnsona zamiast wyższego ryzyka/nagrody Greena.

5. Obywatele: Elijah Green, OF, IMG Academy, Floryda. (Nie. 2)
Parada była wielokrotnie wybierana w tym miejscu i chociaż z pewnością może się to zdarzyć, nietrudno sobie wyobrazić, że Nats nie chcą pominąć ogromnego plusu Greena.

6. Marlins: Kevin Parada, C, Georgia Tech (Nie. 6)
Będziemy kontynuować wyścig na nietoperzach, a dzięki temu, że wszystkie najlepsze nazwiska ze szkół średnich zostaną usunięte z tablicy, Marlinowie będą mogli wziąć najlepszego miotacza z college’u dostępnego w Paradzie.

7. Młode: Cam Collier, 3B, Chipola Junior College (Nie. 12)
Jak wspomniano powyżej, Collier obecnie widzi, jak radzi sobie ze starszą konkurencją w Cape Cod League. Nie jest bezpodstawne myślenie, że mocne występy mogą przenieść go bardziej do pierwszej piątki.

8. Bliźniacy: Gavin Cross, OF, Virginia Tech (Nie. 9)
Kolejne miejsce lądowania dla hitlerów, z pewnością interesującym dla Colliera i Johnsona, ale w tym scenariuszu poza planszą. Zach Neto Berry’ego i Campbella też tu przyjeżdża.

9. Royals: Justin Crawford OF, biskup Gorman HS, New. (Nie. 13)
Jest trochę szumu, że dzieciak Carla zrobił wrażenie na treningach dla drużyn takich jak Royals i Mets, tylko zwiększając jego trajektorię w górę.

10. Góry Skaliste: Jacob Berry, 3B / OF, stan Luizjana (Nie. 7)
Największą uwagę w tym miejscu wciąż przyciągają zawodnicy z college’u i chociaż branża wydaje się być nieco słaba w stosunku do Berry’ego, trudno sobie wyobrazić, żeby nie poruszał się po miejscu z pierwszej rundy.

11. Mets: Brock Porter, RHP, Orchard Lake St. Mary’s HS, Mich. (Nie. 10)
(wybór rekompensaty za niepodpisanie w 2021 r. pierwszego rzutu Kumar Rocker)

Właśnie nazwano Gatorade National Baseball Player of the YearPorter pracuje nad dodaniem do swojego życiorysu mistrzostwa stanu. Ugruntował swoją pozycję jako górna ręka w klasie.

12. Tygrysy: Jace Jung, 2B, Texas Tech (Nie. 8)
Gwiazda Junga nieco zbladła po tym, jak w połączeniu 5 za 24 (0,208) w turnieju Big 12 i rozgrywkach regionalnych.

13. Anioły: Brandon Barriera, LHP, American Heritage HS, Floryda. (Nie. 15)
Podczas gdy niektórzy aktywnie zastanawiają się, czy Anioły wezmą miotacza w pierwszej rundzie po rzucie tylko do rzutu w 2021 roku, wciąż słyszymy tylko broń. Mogli przyjrzeć się lewicowym licealistom, takim jak Barriera czy Robby Snelling. Jeśli chcą iść bezpieczniejszą drogą do college’u, to jest to pierwsze miejsce, w którym słyszałem o nazwisku Justina Campbella z Oklahoma State.

14. Mets: Daniel Susac, C, Arizona (Nie. 11)
To dobra równowaga dla Mets, zdobywając wysokiej klasy ramię w szkole średniej w wieku 11 lat, a następnie zdobywając jednego z lepszych nietoperzy w kraju w wieku 14 lat.

15. Ojcowie: Dylan Lesko, RHP, Buford HS, Ga. (Nie. 14)
To cztery mocki pod rząd, w których postawiliśmy Lesko – górną rękę w klasie potrzebował operacji Tommy’ego Johna – w tym miejscu. To ma więcej wspólnego ze świadomością, że Padres są gotowi podjąć ryzyko i że praworęczny przygotowujący się do Georgia może wylądować gdzieś w tym zakresie.

16. Strażnicy: Zach Neto, SS, Campbell (Nie. 25)
Zaawansowany nietoperz Neto jest w tym momencie wyżej wymieniony, ale Cleveland z pewnością byłby zainteresowany, gdyby był nadal dostępny. Jeśli chcą iść drogą infielder liceum, mogą spojrzeć na Jetta Williamsa lub Cole’a Younga.

17. Phillies: Justin Campbell, RHP, stan Oklahoma (Nie. 34)
To było popularne miejsce dla Barrery, ale gdy nie było go na planszy, Phillies mogliby przyjrzeć się innym lewicowym licealistom, takim jak Snelling czy Jackson Ferris. Ale tym razem każę im iść bezpieczniejszą drogą do college’u z Campbellem. Mówiono też, że zainteresowali się Youngiem, gdyby chcieli pójść na nietoperza w liceum.

18. Czerwoni: Cole Young, SS, North Allegheny HS, Pa. (Nie. 18)
Young bierze BP i bramkę w Combine i miał kilka treningów z zespołami, co tylko pomoże wyróżnić się w Pittsburghu.

19. Lekkoatletyka: Dylan Beavers, OF, Kalifornia (Nie. 21)
To daje cztery proste projekcje, w których A pozostają na swoim względnym podwórku i biorą kombinację mocy i szybkości bobrów. Jest tu kilka innych możliwości hitlerów z college’u, takich jak Chase DeLauter lub Brock Jones.

20. Odważni: Cooper Hjerpe, LHP, stan Oregon (Nie. 32)
Może to sprowadzać się do najlepszego dostępnego ramienia uczelni. Hjerpe był tak samo konsekwentny, jak prawie każdy w klasie, choć z mniejszym pułapem.

21. Marynarze: Brock Jones, OF, Stanford (Nie. 31)
Jones zagrał w dużej mierze poza rywalizacją w pierwszej rundzie ze sposobem, w jaki zaczął rok w Stanford, ale wrócił do rozmowy o tym, jak zamachnął się kijem w drugiej połowie sezonu.

22. Kardynałowie: Connor Prielipp, LHP, Alabama (Nie. 24)
Zanim został ranny w swoim pierwszym starcie drugiego roku w 2021 roku, zwiadowcy widzieli Prielippa jako potencjalnego najlepszego typu ramienia college’u. Niezależnie od tego, czy majowy trening i sposób, w jaki rzuca na Kombinat, przekonuje ludzi, że nadal może być tego rodzaju starterem, dopiero się okaże i może wpłynąć na to, czy unosi się w górę, czy spada.

23. Blue Jays: Jett Williams, SS, Rockwall-Heath HS, Tex. (Nie. 26)
Nazwisko Williamsa pojawia się w środku pierwszej rundy, więc jest szansa, że ​​zniknie, zanim Blue Jays wybierze. Mogliby również pójść drogą z pola z college’u, jeśli nadal chcą nietoperza.

24. Red Sox: Jordan Beck, OF, Tennessee (Nie. 22)
The Red Sox mogli wybierać między dwoma zapolowymi z Tennessee w Becku i Drew Gilbertem.

25. Yankees: Chase DeLauter, OF, James Madison University (Nie. 19)
DeLauter jest trudny do postawienia, ponieważ chociaż wywalczył bardzo dobre wyniki, gdziekolwiek był, zwiadowcy nie byli zakochani w jego mechanice na płycie, a jego złamana lewa stopa uniemożliwiła im ocenę go w dalszej części.

26. White Sox: Kumar Rocker, RHP, Tri-City ValleyCats (Nie. 39)
Zgadza się, wrócił do kpin. Relacje z jego rzeczy w pierwszych dwóch startach mają w dużej mierze był bardzo dobrychoć nadal będzie musiał odpowiadać na pytania po stronie medycznej, aby zespół czuł się naprawdę komfortowo, biorąc go w pierwszej rundzie.

27. Piwowarzy: Drew Gilbert, OF, Tennessee (Nie. 28)
Potrafi naprawdę uderzyć i naprawdę grać na środku boiska, bardzo dobra kombinacja. Inne możliwości to Jacob Melton ze stanu Oregon lub licealista Tucker Toman.

28. Astros: Sterlin Thompson, OF, Floryda (Nie. 27)
Podczas gdy niektórzy inni zapolowi z college’u mogą być bardziej wysportowani, Thompson może być lepszym zakładem do trafienia, z bardzo płynnym zamachem lewą ręką, który wygenerował więcej mocy w tym roku niż w przeszłości.

29. Ryż: Tucker Toman, 3B, Hammond HS, SC (Nie. 42)
Potrafi naprawdę uderzyć i robi to z obu stron płyty, powody, dla których może zniknąć, zanim Rays wybiorą 29.

30. Giganci: Robby Snelling, LHP, McQueen HS, Nev. (Nie. 16)
Giganci z pewnością zainteresowaliby się lewostronnym obszarem Reno, gdyby jakoś dotarł tak daleko. W grę mogą wchodzić także inne bronie z liceum, na przykład leworęczny Jackson Ferris i praworęczni Jacob Miller lub Andrew Dutkanych.

31. Góry Skaliste: Jacob Melton, OF, stan Oregon (Nie. 54)
32. Czerwoni: Jacob Miller, RHP, Liberty Union HS, Ohio (Nie. 44)
33. Wilgi: Blade Tidwell, RHP, Tennessee (Nie. 23)
34: przeciwnicy: Peyton Graham, SS, Oklahoma (Nie. 33)
35. Royals: Landon Sims, RHP, stan Mississippi (Nie. 41)
36. Piraci: Jackson Ferris, LHP, Akademia IMG, Floryda. (Nie. 17)
37. Strażnicy: Gabriel Hughes, RHP, Gonzaga (Nie. 20)
38. Góry Skaliste: Max Wagner, 3B, Clemson (Nie. 63)
39: Padres: Cayden Wallace, 3B, Arkansas (Nie. 37)

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.