PITTSBURGH – Już po kilku tygodniach negocjacji Steelers zrobiony Minkah Fitzpatrick najlepiej opłacane bezpieczeństwo NFL z czteroletnim przedłużeniem o wartości ponad 18,4 miliona dolarów rocznie.

25-letni Fitzpatrick jest nie tylko najlepiej zarabiającym na swoim stanowisku, ale też obrona Steelersów jest jedną z najdroższych w lidze, zarówno pod względem wartości gotówkowej, jak i kapitalnej.

Ale te pieniądze nie motywują obrony do występów, powiedział Fitzpatrick w czwartek. Zamiast tego potwierdza obowiązek graczy do wykonywania oczekiwanych standardów przy tak dużej wypłacie.

„Pieniądze to błogosławieństwo, pieniądze stwarzają szansę dla wszystkich wokół nas i w naszych rodzinach, ale bardziej chodzi o to, co mówią z pieniędzmi” – powiedział Fitzpatrick. „Ufają, że będziesz najlepszy i przygotujesz się do bycia najlepszym, rywalizujesz z najlepszymi i konsekwentnie grasz A ++.

– Chodzi o to, że próbuję się powstrzymać, zamiast mówić: „Zapłaciłem, więc teraz muszę dobrze grać”. Nie, ci faceci ufają mi z taką ilością pieniędzy, taką ilością odpowiedzialności, więc teraz moim obowiązkiem jest wyjść i grać na wysokim poziomie i pokazać im, że zasługuję na tę rekompensatę.

Umowa Fitzpatricka była pierwszą dla nowego dyrektora generalnego Omara Khana i została zawarta w ciągu zaledwie kilku tygodni.

„Właśnie to chcieli zrobić Omar i pan Rooney” – powiedział Fitzpatrick o czasie podpisania kontraktu. „Skontaktowali się kilka tygodni temu i powiedzieli, że są gotowi do rozpoczęcia procesu negocjacji. Nie pamiętam, czy wysłaliśmy ofertę, najpierw wysłali ofertę, ale przez chwilę chodziliśmy tam i z powrotem. chcieli to zrobić ”.

Proces przebiegał znacznie szybciej, niż było na to TJ Wattktóry stał się najlepiej opłacanym rusherem na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego, po negocjacjach kontraktowych przeciągniętych przez obóz treningowy.

Chociaż harmonogramy były różne, wyniki są nadal w dużej mierze takie same.

Według badań ESPN Stats & Information, z kontraktami Watta i Fitzpatricka, Steelers jest jedną z pięciu drużyn z wieloma defensywnymi graczami, którzy zarabiają co najmniej 18 milionów dolarów rocznie na obecnym kontrakcie.

Oprócz zatrudniania byłego Delfiny w Miami Główny trener Brian Flores jako starszy asystent defensywny, zobowiązanie Steelerów do opłacania najlepszych defensorów sygnalizuje kierunek i przyszłą tożsamość zespołu po odejściu Bena Roethlisbergera na emeryturę. Obecnie wartość limitu kontraktów defensywnych Steelerów jest prawie dwukrotnie wyższa od wartości limitów graczy ofensywnych, według systemu zarządzania składem ESPN.

Ruchy przypominają te wykonane przez Steelerów w 2019 roku, kiedy Roethlisberger upadł w drugim tygodniu z powodu kontuzji łokcia kończącej sezon. Kilka godzin po tym, jak zespół ogłosił, że będzie bez Roethlisbergera, przejął Fitzpatricka z Miami do wyboru w pierwszej rundzie. Dla Fitzpatricka to posunięcie sygnalizowało chęć wygrania i potwierdzało, że organizacja spełniała ideały bezpieczeństwa.

Teraz, trzy lata później, Steelerowie stoją w obliczu przyszłości bez Roethlisbergerów i ponownie zwracają się do Fitzpatricka i obrony, aby poprowadzić zmianę.

„To, co najbardziej cenię w tej organizacji, to zaangażowanie w wygrywanie” – powiedział Fitzpatrick. „Wszystko, co robimy, nawet ja, który tu przyjeżdżam, jest zobowiązaniem do wygrywania.

„To mógł być sezon, w którym straciliśmy naszego początkowego rozgrywającego, legendarnego rozgrywającego Hall of Fame, mógł to być sezon, w którym po prostu zatankowali i postanowili nazwać to rzuceniem. innych facetów i powiedzieli, że zrobimy to, co musimy zrobić, aby wygrywać mecze.

„Jeśli masz wygrywać w obronie, musisz wygrywać w obronie. Oczywiście nie był to idealny sezon, ale był to sezon poświęcony wygrywaniu, mimo że nie były to najlepsze warunki do wygrywania. , i czuję, że to nadało ton przez ostatnie kilka sezonów. To pokazało mi, że ten program jest zwycięskim programem i zrobią wszystko, aby wygrać.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.