Los Angeles Angels (29-32) odnieśli bardzo potrzebne zwycięstwo w sobotę. Wygrali mecz 2 z wynikiem 11-6, co oznacza dopiero drugie zwycięstwo od niesławnej serii przegranych 14 meczów, która została przerwana 9 czerwca.

Jared Walsh trafił do cyklu, a Mike Trout rozegrał swój 23. mecz w wielu domach w karierze, kiedy oddał dwa strzały, które opuściły park w drodze powrotnej do składu. Czy Halo otrząsnęło się z lęku, który nękał ich przez ostatnie pół miesiąca? Czy uda im się podtrzymać nadzieję, czy będzie to kolejny stracony sezon dla Mike’a Trouta?

Oto nasze Typy i prognozy na MLB na Sunday Night Baseball pomiędzy New York Mets i Los Angeles Angels 12 czerwca.

Kursy Mets vs Angels

Ten widżet kursów reprezentuje najlepsze dostępne kursy dla każdego rynku zakładów z regulowanych zakładów sportowych.

Anioły otworzyły się na -105, ale zabrały trochę pieniędzy. Linia mieści się obecnie między -110 a -120 w zależności od książki. Suma otworzyła się na 9 we wszystkich książkach i nie zmieniła się.

Użyj powyższego widżetu kursów na żywo, aby śledzić każdą przyszłość ruchy linii aż do pierwszego rzutu i koniecznie sprawdź cały Kursy MLB przed postawieniem zakładów.

Mets vs prognozy Angels

Wybór dokonany 6.12.2022 o godzinie 11:00 czasu wschodniego.
Kliknij każdy wybór, aby przejść do pełnej analizy.

Najlepsze bonusy Mets vs Angels

Jeśli zapisujesz się do nowego bukmachera na sezon 2022 MLB, oto dwa z najlepszych dostępnych bonusów:

A) Nowi użytkownicy FanDuel mogą postawić 5 $ i otrzymać 200 $ w darmowych zakładach – niezależnie od tego, czy Twój zakład wygra, czy przegra! Zapisz się teraz

B) Nowi użytkownicy mogą otrzymać dwa wolne od ryzyka zakłady do 2000 $ w PointsBet! Zapisz się teraz

* Tylko kwalifikujące się lokalizacje w USA

Informacje o grze Mets vs Angels

Lokalizacja: Stadion Anioła, Anaheim, Kalifornia.
Data: niedziela, 12 czerwca 2022
Pierwszy skok: 19:08 ET
telewizja: ESPN

Podgląd zakładów Mets vs Angels

Dzban początkowy

Taijuan Walker (3-2, 3.28 ERA): Walker spisał się dobrze w tym sezonie, ale niektóre z jego podstawowych wskaźników są odrobinę niepokojące. Jego xERA (4,18) jest wyższa niż jego rzeczywista ERA (3,28), i to samo można powiedzieć o jego xFIP (4,59) i rzeczywistym FIP (3,87). Zadziwiająco uderza tylko 4,8 pałkarzy na dziewięć rund, chodząc 2,9 z nich. To jeden z najniższych współczynników skreśleń, jaki kiedykolwiek widziałem dla początkującego miotacza, który utrudniał mecz baseballowy. W swojej karierze jest bliższy ośmiu strajkom na dziewięć rund, więc być może należy mu się zarówno pozytywna, jak i negatywna regresja.

Patrick Sandoval (3-1, 2.81 ERA): Wygląda na to, że Sandoval istnieje już od jakiegoś czasu, ale wciąż ma dopiero 25 lat. Wszedł na studia w wieku zaledwie 22 lat i od tego czasu tkwi w rotacji Halos. Po zrozumiałych zmaganiach w pierwszych dwóch sezonach wydaje się, że skręcił za rogiem. Sezon temu postawił solidne 3,62 ERA i 3,55 xERA i wrócił do miejsca, w którym skończył, gromadząc 2,81 ERA i 3,57 xERA. To, co najbardziej lubię w jego profilu, to dopuszczalna elitarna stawka lufy 2,9%, co wskazuje, że jest świetny w wywoływaniu miękkiego kontaktu.

Pogoda

Pamiętaj, aby monitorować warunki gry za pomocą naszego Informacje o pogodzie MLB.

Kluczowe obrażenia

Mets: Starling Marte CF (odchodzi), James McCann C (odchodzi), Travis Jankowski RF (odchodzi), Colin Holderman RP (odchodzi), Trevor May RP (odchodzi), Sean Reid-Foley RP (odchodzi), John Curtiss RP (odchodzi) .
Anioły: Taylor Ward LF (kwestionowane), David Fletcher SS (odchodzi), Austin Warren RP (odchodzi), Cooper Criswell RP (odchodzi), Chris Rodriguez RP (odchodzi).
Znajdź nasze najnowsze Raporty kontuzji MLB.

Trend w zakładach, aby wiedzieć

Mets mają 2-8 w ostatnich 10 meczach międzyligowych przeciwko. leworęczny starter. Znajdź więcej Trendy w zakładach MLB dla Mets vs. Anioły

Mets vs Angels typy i prognozy

Nasze przewidywania po stronie i sumy opierają się na naszej analizie linii i sumy w tej grze. Nasz najlepszy zakład to nasz ulubiony wybór na wszystkich rynkach.

Analiza Moneyline

Szybkie spojrzenie na ofensywną produkcję Metsów powie ci, dlaczego udało im się zgromadzić rekord 39-22 w tym sezonie. Zajmują drugie miejsce pod względem przebiegów na mecz (5,19), pierwsze pod względem średniej odbicia (.264), szóste w OPS (.741) i piąte pod względem unikania przekreśleń (tylko 7,6 na dziewięć inningów). Nietoperze trochę się ochłodziły, ponieważ zajmują 20. miejsce w OPS i 19. w WOBA, odkąd kalendarz przesunął się na czerwiec.

Nietoperze Aniołów walczyły potężnie podczas serii przegranych 14 meczów, ale powinny być lepsze teraz, gdy wróciły do ​​​​zdrowia. Wczoraj widzieliśmy, co potrafi zdrowy pstrąg, a kij Anthony’ego Rendona w składzie będzie dodatkowym atutem. Z pewnością przydałby im się powiew świeżego powietrza, ponieważ w czerwcu zajmują zaledwie 26. miejsce w wOBA i 24. w wRC+.

Mam Los Angeles jako przewagę początkową. Chociaż statystyki tych dwóch miotaczy wyglądają podobnie na powierzchni, Sandoval ma znacznie lepszy profil, gdy kopiesz głębiej. Jego współczynnik przekreśleń, ERA, xERA, FIP i xFIP są lepsze niż Walkera.

Co najważniejsze, Sandoval ma jeden z najniższych wskaźników baryłek w grze na poziomie 2,9%. Odwala kawał dobrej roboty, denerwując ciosy i nie pozwalając im na twardy kontakt. Tego samego nie można powiedzieć o Walkerze, który ma bardzo niepokojący wskaźnik baryłek na poziomie 6,2%.

Wygląda na to, że nietoperze Angels obudziły się teraz, gdy skład jest zdrowy, i daję im znaczną przewagę w początkowym rzucaniu. Daj mi drużynę gospodarzy, abym zdobył kolejne bardzo potrzebne zwycięstwo.

Prognoza: Linia pieniędzy aniołów (-110 w WynnBET)

Obejmuje analizę zakładów MLB

Analiza powyżej/niedostateczna

Ta suma wydaje się odrobinę za wysoka, więc pochylę się w stronę Under.

Wygląda na to, że skład The Angels w końcu się obudził, ale to bardzo mała próbka i nadal są jednym z najzimniejszych składów w lidze. Podoba mi się ich szansa na starty talerzowe przeciwko Walkerowi – nie uderza nikogo i pozwala na mnóstwo twardego kontaktu. To nie jest przepis, który odniesie sukces.

Elitarna stawka baryłek Sandovala na poziomie 2,9% jest najważniejszą częścią tego handicapu, zarówno z perspektywy bocznej, jak i całkowitej. Nieczęsto widuje się tak niskie liczby, a to jest statystyka, którą bardzo liczę na moje utrudnienia, ponieważ jest to dobra robota wskazująca na przyszły sukces.

Mets mają jeden z najlepszych składów w lidze, ale w ostatnich tygodniach byli zimni. W czerwcu zajmują 20 miejsce w rankingu OPS. Nie zdominowali również miotaczy leworęcznych, zajmując w tym sezonie 18. miejsce w OPS i 17. miejsce w wOBA.

Przy sumie tak wysokiej jak 9, podoba mi się, że obie drużyny mają swój wkład, jeśli rozważają over. Nie jestem pewien, czy to mamy, dlatego skłaniamy się ku Under.

Prognoza: Poniżej 9 lat (-105 u Cezarów)

Najprościej

Mógłbym argumentować, że Anioły powinny mieć lepszego początkowego miotacza i lepszy skład w tym pojedynku.

Elitarne 2,9% baryłek Sandovala zawstydza 6,2% Walkera. Sandoval wydaje się być przygotowany na natychmiastowy i przyszły sukces w tej lidze, podczas gdy profil Walkera wskazuje, że skacze na deskorolce.

The Angels zajmują 7. miejsce w wOBA i 8. miejsce w wRC + przeciwko praworęcznym pitchingowi, podczas gdy Mets zajmują tylko 17. miejsce w wOBA i 15. w wRC + przeciwko leworęcznym.

Daj mi aureole.

Wybierać: Linia pieniędzy aniołów (-110 w WynnBET)

Parlays MLB

Czy wiesz, że jeśli sparujesz dzisiejsze MLB Mets vs. Anioły wybierają, możesz wygrać 27,27 USD na zakład 10 $?

Skorzystaj z naszego MLB kalkulator parlay tworzyć własne układy i zobaczyć ich potencjalne wypłaty.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.