Oklaski, które właśnie usłyszałeś, pochodziły z 49 stanów, które nie zostały nazwane „Tennessee”.

Och, ta runda oklasków wciąż trwa? To owacja na stojąco, która pojawi się na początku College World Series za każdym razem, gdy Notre Dame zostanie zauważona w Omaha?

Tak. W dół idą złoczyńcy. W górę idą hejterzy tej wersji baseballu Tennessee z 2022 roku, których było wielu („Tennessee” zyskało popularność w całym kraju na Twitterze po niedzielnej przegranej kończącej sezon w Super Regionals).

Nie. 1 ogólne ziarno zniknęło i nie bez walki. Powrót Drew Gilberta nie mógł rozpalić Volsów, a nietoperz Luca Lipciusa miał tylko tyle home runów.

Zmartwienie roku? Pewny. Tennessee baseball mógł być tak zuchwały, jak to tylko możliwe, ale pomimo wszystkich kontrowersyjnych sposobów noszenia kapeluszy i rzucania nietoperzami przez ich tatusiów, byli również tak solidni, jak to tylko możliwe. To była drużyna, która weszła w weekend z zaledwie 7 porażkami przez cały rok dzięki najlepszemu w kraju personelowi ofensywnemu i pitchingowemu.

Oczywiście, według innego trendu, być może należało się tego spodziewać. W 21 College World Series XXI wieku żadne najlepsze rozstawienie nie wygrało wszystkiego. Tennessee nie mógł zrobić tego, co zrobiło Miami w 1999 roku. Strzelaj, nie mógł nawet zrobić tego, co zrobiło Tennessee 2021. To znaczy dotrzeć do Omaha.

Duży tłum anty-Tennessee powie, że pycha przeszkodziła Tennessee w walce o tytuł. Powiedzą, że to wyrzucenie Gilberta w piątek wieczorem miało miejsce w Vols, mimo że Tennessee faktycznie rozegrał swoją najlepszą grę w serii, kiedy został zawieszony za sobotnie zwycięstwo w wieczornej serii. The Vols również osiągnęli najlepszy start w serii, a trener pitchingu Frank Anderson został wykluczony z roli w piątkowej nocy.

Ale tak naprawdę nie przeprowadzimy tej rozmowy, jeśli Tennessee po prostu trzyma 2 szybkie piłki w późnej fazie gry niżej w strefie, zamiast pozostawiać je na podwyższeniu. To właśnie doprowadziło do powrotu Notre Dame do domu z siódmego miejsca. Jeśli sobota była reakcją Tennessee na poziomie mistrzowskim na to, że oparł się plecami o liny, to siódma runda Notre Dame w niedzielę była kombinacją 1-2, która na dobre znokautowała Tennessee.

Czytaj więcej

Zakłady sportowe w Tennessee oficjalnie uruchomiony 1 listopada 2020 r. Tennessee był pierwszym stanem SEC, który zalegalizował zakłady sportowe.

Tak szybko mogą się to dziać. Witamy w życiu na górze. Tennessee dostał najlepsze zdjęcie Notre Dame. Po prostu zespół Tony’ego Vitello nie mógł sobie z tym poradzić.

To jest życie.

Ktoś zawsze będzie się śmiał ostatni. Ku zaskoczeniu nikogo, publiczna sympatia nie opowiedziała się po stronie drużyny, która świętuje w płaszczu geparda, który był znany z tego, że podburzył jedną lub dwie ziemianki przeciwnika. Sympatia publiczna po stronie dosłownie nikogo oprócz Volsów.

Tak więc prawdziwe pytanie jest proste – czy Tennessee powinien stonować go, aby wykorzystać swoją najlepszą wersję siebie?

Po namyśle, to pytanie nie jest proste. W takim przypadku jest zbyt łatwo grać w wyniki, kiedy rzeczywistość jest taka, że ​​Notre Dame rozegrało 2 doskonałe mecze i wykazał się odpornością w hałaśliwej atmosferze. Mistrzostwa wygrywa się dzięki zagraniom takim jak ta, którą wykonał David LaManna, w której pojechał z zewnętrzną szybką piłką w przeciwną stronę i wykorzystał krótki 320-metrowy ganek Tennessee w prawym polu.

Narracje nie wygrywają ani nie tracą tytułów. Nie chodziło o to, żeby nie chcieć tego wystarczająco mocno lub chcieć zbyt mocno. Gdyby Tennessee był ostatnią drużyną stojącą w Omaha, wszyscy wskazalibyśmy, jak dominujący był program dzięki swojej nieskazitelnej tożsamości w sezonie zasadniczym i twierdzili, że był u podstaw pierwszego krajowego tytułu.

Sprawiedliwe czy nie, to zawsze miała być rzeczywistość Tennessee. Vols mogli przegrać w dodatkowych rundach eliminacji w mistrzostwach kraju, a niektórzy nadal twierdzą, że zarozumiałość była ich zgubą. Po to się zapisali. Wiedzieli o tym. Częścią tego, co sprawiło, że byli świetni do tego weekendu, było to, że się przed tym nie ukrywali. Nie dotrzesz do Super Regional z 7 stratami wychodzącymi z SEC, jeśli nie wiesz, jak znieść ten hałas z zewnątrz.

Ale to nie to, co świat zewnętrzny zdecyduje się pamiętać o tym zespole z Tennessee. Zdecydują się zapamiętać drużynę, która wyszła tak, jakby była tam wcześniej, chociaż tak się nie stało. Do tego właśnie się to sprowadza. Gdyby Vols byli tą tradycyjną potęgą ze skrzynią trofeów pełną narodowych tytułów, nie staliby się tak polaryzujący, jak byli. Z drugiej strony, gdyby nie byli historycznie dominujący, nie pozwoliliby sobie na przyjęcie tej tożsamości.

Załóżmy, że Tennessee mogłoby być lepiej przystosowane do powrotu na późną rundę, gdyby nie było takiej siły w sezonie zasadniczym. Vols mieli 49-0, gdy prowadzili po 6 inningach. Wystarczył 1 inning w 1 grze typu „zrób albo zgiń”, aby to zmienić.

Wierni z Tennessee zawsze będą mieć słodko-gorzkie wspomnienie 2022 Vols. Nigdy nie dowiemy się, jak zespół Vitello poradziłby sobie z podróżą powrotną do Omaha z dramatem Super Regional w lusterku wstecznym.

Jedynym sposobem, w jaki Tennessee mógł uspokoić hejterów, było bycie perfekcyjnym w tym sezonie. Miał szansę stać się tym, czym były Bad Boy Detroit Pistons z końca lat 80-tych. Mogli zmienić dynamikę sportu i zaszeleścić piórami purystów. Przez chwilę wydawało się, że Tennessee jest na dobrej drodze, aby to zrobić. Może nadejdzie dzień, kiedy Vitello i Vols będą ostatnimi stojącymi w Omaha.

Ale na razie 49 innych stanów ucieszy się z ogłuszania na Rocky Top.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.