Ekonomia rynku kryptowalut może być czasami myląca. Ten artykuł ma na celu pokazać, kiedy jest najlepszy czas na inwestować Twoje pieniądze w kryptowalutach. Rynek kryptograficzny obecnie się załamuje, pozostawiając wielu inwestorów w panice. Można to jednak wykorzystać na swoją korzyść, ponieważ hossa często następuje po awarii kryptowalut. Łańcuch THOR (RUNA) i Sieć Theta (THETA) są uznanymi kryptowalutami, które ucierpiały w wyniku niedawnego spadku rynku. Wykazują obiecujące oznaki ożywienia, co skłania inwestorów do umieszczania ich na swojej liście obserwacyjnej. CashFi (CFI) to nowość kryptowaluta obecnie w fazie przedsprzedaży. Platforma kreatywna oferuje liczne usługi dla swoich wiernych fanów.

Zwroty CashFi (CFI) wyglądają obiecująco

CashFi (CFI) to zdecentralizowana sieć, która wykorzystuje unikalne protokoły podziału opłat, aby zapewnić inwestorom dostęp do wielu klas aktywów, takich jak zakłady płynne i transakcje NFT. CashFi (CFI) ma nawet plany, aby umożliwić swoim użytkownikom odblokowanie płynności w celu uzyskania ogromnego zysku poprzez obstawianie swojego natywnego tokena, CFI.

CashFi (CFI) ma ogromne przypadki użycia, które odniosły sukces dzięki przedsprzedaży. Jednym z jego przypadków użycia jest integracja NFT ze swoją społecznością. Robi to, budując ogromny rynek NFT między łańcuchami. NFT stały się kluczowe w świecie kryptowalut od czasu ich pojawienia się. Dane pokazują, że NFT odnotowały wzrost wartości o ponad 20 000%. Jest to coś, z czego CashFi (CFI) chce skorzystać swoim użytkownikom.

Istnieje wiele korzyści, które płyną z inwestowania w CashFi (CFI). Narzędzia dochodu pasywnego zapewniają, że inwestorzy nie pójdą do domu z pustymi rękami. Obecnie, w fazie przedsprzedaży, cena tokenów CFI jest wyjątkowo niska, co sprawia, że ​​teraz jest najlepszy czas na inwestować i obserwuj, jak platforma się rozwija.

Zobacz, jak Twoje zyski rosną tak szybko, jak błyskawica dzięki THORChain (RUNE)

Łańcuch Thora (RUNA) to zdecentralizowany protokół płynności, który pozwala użytkownikom handlować swoimi aktywami w wielu sieciach, jednocześnie zachowując kontrolę nad aktywami. THORChain (RUNE) oddziela się od innych platform, wykorzystując unikalny system łagodzenia nietrwałych strat. Dzieje się tak, gdy dostawca płynności tymczasowo utracił środki z powodu zmienności na innej platformie.

Podobnie jak inne kryptowaluty, Łańcuch Thora (RUNA) padł ofiarą niedawnej awarii kryptowaluty. W momencie pisania tego artykułu odnotowano 8,90% spadek w ciągu ostatnich 24 godzin. Ta utrata wartości nie powinna zniechęcać inwestorów.

Powinni postrzegać to jako okazję do dodania Łańcuch Thora (RUNA) do ich portfolio. Z danych wynika, że ​​wkrótce może nastąpić odbicie monety. Gdyby ceny miały osiągnąć ten sam poziom co poprzednio kryptowaluta katastrofy, zwroty z inwestycji byłyby ogromne.

Czy sieć Theta (THETA) stabilizuje się?

Sieć Theta (THETA) to łańcuch bloków wideo i rozrywkowych oparty na jego użytkownikach. THETA to platforma typu open source do dostarczania wideo typu peer-to-peer, która wykorzystuje przepustowość i czas działania. Posiadacze tokenów mogą postawić swoją przepustowość i czas, aby zdobyć lukratywne nagrody. Otwiera to drogi pasywnego dochodu, z których użytkownicy mogą skorzystać.

Sieć Theta (THETA) działa na swoim blockchainie. Został stworzony, aby sprostać unikalnym cechom sieci. Sieć umożliwia użytkownikom generowanie materiałów za darmo bez ryzyka, że ​​zostaną one usunięte przez platformy obarczone cenzurą.

Po ostatnich ciężkich stratach, Sieć Theta (THETA) wygląda na to, że jest na drodze do wyzdrowienia. Moneta straciła początkowo ponad 63% swojej wartości podczas krachu, co zostało przyćmione przez jej zdumiewające 40% odzyskanie. Oczekuje się, że trend ten utrzyma się przez cały rok, co oznacza, że ​​jego wartość może gwałtownie wzrosnąć.

Podsumowując

Wybór kryptowalut do inwestować mogą być trudne, a wybór, kiedy w nie zainwestować, jest jeszcze trudniejszy. Ogólnie rzecz biorąc, chcesz kupić w kryptowaluta gdy wartość jest niska, dzięki czemu możesz uzyskać ogromne zwroty z początkowej inwestycji. Obecnie ceny THORChain (RUNE) i Theta Network (THETA) są niskie, co daje idealną okazję do dodania ich do swojego portfolio latem tego roku. Jeśli szukasz bezpiecznego długoterminowego zakładu, rozważ dodanie CashFi (CFI) do swojego portfela. Ta nowa kryptowaluta olśniła dotychczas etap przedsprzedaży i pokazuje obiecujące oznaki, że eksploduje po uruchomieniu we wrześniu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź następujące strony internetowe:

Przedsprzedaż: https://enter.cashfi.finance/register
Stronie internetowej: https://cashfi.finance/
Telegram: https://t.me/CashFi_Token

Zastrzeżenie: To jest wersja płatna. Oświadczenia, poglądy i opinie wyrażone w tej kolumnie są wyłącznie oświadczeniami dostawcy treści i niekoniecznie reprezentują poglądy Bitcoinist. Bitcoinist nie gwarantuje dokładności ani aktualności informacji dostępnych w takich treściach. Przeprowadzaj badania i inwestuj na własne ryzyko.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.