Kevin Holland widział przyszłość i nie ma wątpliwości, że zostanie mistrzem UFC w wadze półśredniej.

Teraz ta informacja nie wydarzyła się po tym, jak zawsze szczery Holland wybrał się na wycieczkę DeLoreanem, aby zobaczyć, gdzie będzie w ciągu najbliższych kilku lat, ale zdecydowanie wybrał się w podróż, aby się tam dostać.

Według 29-letniego wojownika, odbył psychodeliczną podróż – na długo przed tym, jak przygotowywał się do stawienia czoła Tim oznacza w UFC Austin – i wierzy, że widział swoje ostateczne przeznaczenie w sporcie.

„Będę mistrzem” – powiedział Holland Wojownik kontra Pisarz. „Zaznacz moje pieprzone słowa. Będę mistrzem. Wpadłem trochę [mushrooms] jakieś kilka tygodni temu miałem te wizje i zamierzam zostać mistrzem. Mój pierwszy raz

„Mój pierwszy raz wystrzeliwuję grzyby i mówią, że widzisz przyszłość. Widziałem przyszłość. Będę jebanym mistrzem. Jestem gotowy, żeby to zrobić. To było poza konkurencją, kiedy to zrobiłem, więc to nie miało znaczenia. Jestem gotowy, żeby tam wyjść i zrobić wszystko, co mam do zrobienia. Włóż się w pracę, przepłyń dodatkowe okrążenia, przejedź się na rowerze przez te dodatkowe kilometry. Nie biegnę, nie jestem biegaczem, bo nie uciekam od s***, ale tak, robię to. Będę tym facetem ”.

Kiedy po raz pierwszy dostał się do UFC, Holland był bardziej znany z tego, że rozmawiał ze swoimi przeciwnikami, zespołem komentatorów UFC i prawie każdym innym w pobliżu, gdy występował w oktagonie. Zdobył również reputację, gdy wkraczał do walki, gdy tylko UFC go potrzebowało, co pomogło Hollandowi jednym z najbardziej aktywnych wojowników w całym składzie.

Chociaż nie planuje napominać żadnej części swojej reputacji teraz, gdy rywalizuje na 170 funtów, Holland obiecuje, że jego cele w tej nowej dywizji wzniosą go na wyższy poziom niż kiedykolwiek wcześniej.

„Cokolwiek chcą, żebym zrobił, jestem człowiekiem firmy” – powiedział Holland. „Wciąż to powtarzam. Cokolwiek. Kiedy przyjdą rankingowi przeciwnicy, przyjdą rankingowi przeciwnicy. Ludzie mówią, że miałem z tym trudny czas Marvin Vettori oraz Derek Brunsonto są duzi chłopcy i nic nie zrobili, tylko kładli się na mnie i próbowali się o mnie modlić.

„Myślę, że będę się świetnie bawić, bez względu na to, kto to jest przy 170 funtach, bez względu na to, czy jest świetnym zapaśnikiem, czy świetnym napastnikiem, myślę, że będzie OK”.

Oczywiście Holland jest już przygotowany, aby usłyszeć o tym, jak nie radzi sobie z zapaśnikami, co było problemem, który nękał go pod koniec jego ostatniego biegu w wadze średniej, gdzie rzucał walki jeden po drugim, gdzie w dużej mierze spędzał czas na swoich z powrotem po zdjęciu.

Nie brakuje chwytaków o wadze 170 funtów, w tym panującego mistrza Kamaru Usmannajwyżej sklasyfikowany pretendent Colby Covington i szybko wschodząca gwiazda Chamzat Chimajew ale Holland nie przejmuje się zbytnio tym, jak poradzi sobie z którymkolwiek z nich, kiedy nadejdzie czas.

„Nie martwię się o żaden z nich” – powiedział Holland. “Nadczłowiek [Khamzat Chimaev] w końcu wyglądał jak człowiek. Superman w końcu spojrzał na człowieka przeciwko Gilberta Burnsa. Ten sam facet, którego Usman znokautował dźgnięciem. Myślę, że style tworzą walki i dopóki pracuję, mój styl jest dopasowany do każdego w tej dywizji”.

Po pierwsze, Holland musi przejść przez środki w sobotę, rywalizując w swoim przybranym stanie rodzinnym Teksasie, ponieważ występuje tam po raz pierwszy od ponad czterech lat.

Holland spodziewa się żywej publiczności w Austin i spodziewa się, że walka z Meansem ukradnie show, mimo że nie jest główną gwiazdą imprezy.

„Nie obchodzi mnie, kto jeszcze jest na karcie, głównym wydarzeniu ludzi tego wieczoru, to ja kontra Tim Means” – powiedział Holland. „Tim Means jest głównym bohaterem gry, pokonał wielu facetów, którzy mieszkają w Teksasie, z Teksasu, trenują z Teksasu, a ja jestem z Kalifornii – nigdy się nie mylmy, Ontario, Kalifornia. w tym Rancho Cucamonga, Ontario Hills – ale wracając do rzeczy, jestem w Teksasie od 18 roku życia. Po prostu wiem, jak to jest.

„Będę rozmawiał z tłumem. Będę walczył z Timem Meansem. Wielkie usta będą w pełni działać. Trailblazer zrobi to, co robi Trailblazer. To będzie magiczna noc.”

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.