W każdej chwili świętowanie po wyścigu zawiera taco piñata i czerwone wino, wiesz, że dobrze się bawisz.

Dodajmy do tego fakt, że to Daniel Suarez – dość wyraźnie popularne nazwisko w garażu – bił i lał, i powiedziałbym, czego brakowało Sonomie w niedzielnym dramacie (więcej o tym później), z nawiązką nadrobiło to w dział „dobrego samopoczucia”.

Weź to, Joe Gibbs i Stewart-Haas!

„To znaczy, to była trudna droga”, powiedział Suarez, który kilka lat temu został odrzucony przez JGR i SHR i zmuszony do wspinania się po drabinie Cup Series.

„To była ciężka podróż. Ci faceci we mnie wierzą… Trackhouse Racing, Justin Marks, Ty Norris. Wszyscy, którzy pomogli mi dojść do tego punktu.

„To pierwszy z wielu”.

CHASTAIN NIE-NIE:Ross Chastain potrzebuje „(przekleństwa) krzyku”, Hamlin przysięga odwet, Chase Elliott dostaje ostrzeżenie

ELLIOTT CHODZI ORZECHY:Chase Elliott traci rozum, Logano ostrzega Byrona, a Kurt Busch ma tę „rzadką” cechę

OSTRZEŻENIE HAMLINA:Hamlin niszczy NASCAR przez telefon, który mógł doprowadzić do „pozwu”, odpowiada wiceprezes, Blaney jest bogaty

Daniel Suarez świętuje zwycięstwo w NASCAR Cup Series Toyota / Save Mart 350 na torze Sonoma Raceway.

Daniel Suarez tworzy historię NASCAR

Zanim zanurkujemy za daleko, odsuńmy szczegóły, żeby koledzy z działu liczb nie krzyczeli na mnie.

Suarez prowadził ostatnie 47 okrążeń na torze Sonoma, zdobywając swoje pierwsze w karierze zwycięstwo w Pucharze, stając się pierwszym meksykańskim kierowcą, który wygrał wyścig NASCAR Cup Series i dopiero piątym zagranicznym kierowcą, który wygrał wyścig pucharowy. Jest także czwartym zdobywcą Pucharu po raz pierwszy w tym sezonie.

Tam. Czy dostałem wszystko?!

Szczerze mówiąc, zwycięstwo było spóźnione. Suarez miał już kilka razy w tym sezonie zwycięski samochód i prawdopodobnie powinien był wygrać kilka razy podczas swoich lat Gibbsa.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.