W trakcie gry z Kamieniołom, będziesz mógł znaleźć karty tarota, które można przekazać narratorce Elizie między rozdziałami. Pozwala to dostrzec możliwe wyniki, potencjalnie prowadząc bohaterów gry do lepszego strzału w przetrwanie lub przedwczesną śmierć. Niezależnie od tego, ile kart znajdziesz w rozdziale, możesz wybrać tylko jedną, aby przewidzieć przyszłość.

Związane z: Antologia Dark Pictures: każda gra, ranking

Karty Tarota pojawiają się z nagła zmiana kąta kamery, dzięki czemu łatwo zorientujesz się, kiedy jesteś w pobliżu. Jednak niektóre spłoną, jeśli nie zostaną podniesione wystarczająco szybko, więc korzystaj z każdej okazji, aby zebrać karty tarota, gdy się pojawią.

WIDEO DLA GRACZY DNIA

Staraliśmy się trzymać spoilery z tego przewodnika tak bardzo, jak to możliwe, ale nadal możesz być w stanie określić punkty fabuły na podstawie zawartych tutaj informacji. Zalecamy ukończenie gry na własną rękę, zanim skorzystasz z tego przewodnika, aby zdobyć wszystkie pominięte karty tarota.

Prolog

Prolog zawiera jedną kartę tarota, którą można łatwo znaleźć niemal natychmiast.

Głupiec

Kiedy Laura odchodzi do lasu, kamera nagle przesunie się już po kilku krokach. Głupiec jest widoczny w tym czasie i można go odebrać.

Rozdział 1

W Rozdziale 1 jest jedna Karta Tarota, ale łatwo ją przeoczyć. Pamiętaj, aby zebrać go natychmiast po wejściu do Loży jako Jacob, aby nie przegapić swojej szansy!

Wstrzemięźliwość

Po tym, jak Jacob wdrapie się przez okno, by wejść do Loży, wyjdź z biblioteki, by dotrzeć do głównego pomieszczenia. Weź natychmiastowe prawo, a zobaczysz drzwi do kuchni (w środku widoczna jest duża metalowa lodówka). Karta Temperance stanie się widoczna, gdy Jacob przekroczy próg do kuchni.


Rozdział 2

Podobnie jak w poprzednim rozdziale, Rozdział 2 ma tylko jedną kartę Tarota i możliwe jest pominięcie obszaru, w którym została całkowicie znaleziona. Gra zmusza cię do wyboru między znalezieniem Wisielca lub wskazówek, więc musisz przejść grę wiele razy, aby zobaczyć wszystko.

Wisielec

Kiedy Nick i Abigail idą na spacer, aby zebrać drewno na opał, wybierz Wyboista droga wróć do innych. Znalezienie Wisielca skręcając w lewo na rozwidleniu dróg.

Rozdział 3

W Rozdziale 3 znajdują się dwie karty Tarota, jedna jako Abigail, a druga jako Jacob.

Wieża

Po tym, jak Abigail opuści ognisko i pójdzie do lasu, poszukaj zmiany kąta widzenia kamery wkrótce po tym, jak zacznie słyszeć szepty. Kiedy perspektywa przesuwa się na stronę Abigail, a nie za nią, skręć w lewo, aby podążać za pokazanym szlakiem. Wieża stanie się widoczna, gdy będziesz podążać tą ścieżką.


Gwiazda

Kiedy Jacob wejdzie do hangaru w poszukiwaniu ręczników, pojawi się Gwiazda po zrobieniu jednego kroku do środka.

Związane z: Najlepsze gry dla kinomanów

Rozdział 4

Rozdział 4 zawiera dwie Karty Tarota, każda na początku sceny postaci. Pamiętaj, aby zebrać je obie, zanim wyruszysz jako Emma i Dylan.

Magik

Jak tylko będziesz mogła chodzić jako Emma, natychmiast się odwróć i idź do końca molo. Gdy się zbliżysz, pojawi się krótki filmik przerywnikowy, po którym możesz przejśćo do samej krawędzi i zbierz kartę tarota.

Wytrzymałość

Po spotkaniu Emmy na wyspie rozgrywka zostaje wznowiona jako Dylan. W przeciwieństwie do innych kart Tarota, Siła pojawia się jako część przerywnika. Tuż przed otwarciem przez grupę drzwi do Lożyprzygotuj się na naciśnięcie przycisku interakcji, aby go złapać.


Rozdział 5

Dylan i Ryan mogą znaleźć dwie karty tarota, gdy odwiedzają domki obozowe w drodze do chaty radiowej. Zbierz oba przed wejściem do budynku.

Gdy po raz pierwszy zbliżysz się do chatki radiowej, możesz porozmawiać z Ryanem. Zapyta, czy jesteś gotowy do wejścia. Jeśli nadal nie znalazłeś wszystkich wskazówek i kart tarota, odmów. Ponowna rozmowa z Ryanem natychmiast zakończy eksplorację i przejdzie do kolejnej scenywięc nie rozmawiaj z nim po raz drugi, dopóki nie będziesz całkowicie gotowy.

Diabeł

Poszukaj huśtawki wiszącej na dużym drzewie pośrodku kręgu kabiny. Diabeł jest między huśtawką a pobliskimi stołami piknikowymi. Stań na środku utworzonego przez nich trójkąta, a pojawi się karta.

Pustelnik

Obejdź lewą stronę chatki radiowej. Pustelnik jest ukryty za budynkiem. Możesz również znaleźć Ślady pazurów dowód, gdy przechodzisz przed chatą radiową.

Związane z: House Of Ashes: Wszystkie postacie, Ranking

Rozdział 6

Jacob i Abigail mają okazję znaleźć karty tarota podczas Rozdziału 6.

Sprawiedliwość

Po zejściu po schodach, aby zejść z promenady, Jacob może znaleźć Sprawiedliwość po jego lewej stronie. Nie jest daleko od schodów, więc nie zapuszczaj się dalej, dopóki go nie znajdziesz.

Księżyc

Podczas eksploracji domku przy basenie jako Abigail sprawdzaj prysznice. Księżyc jest w centralnej kabinie prysznicowej w korytarzu. Zbierz to przed przeniesieniem grzejnika do pocieszenia Nicka.

Rozdział 7

Laura może znaleźć dwie karty tarota podczas eksploracji posterunku policji.

Świat

Kiedy możesz po raz pierwszy spacerować po celi Laury, stań ​​w bliskim lewym rogu, przy kratach. Świat zostanie ujawniony pod łóżkiem.

Rydwan

Kiedy Laura będzie mogła opuścić celę i zbadać resztę budynku, idź do centrum dużej powierzchni biurowej poza blokiem komórkowym. Pomiędzy biurkami kamera przesunie się na sufit, gdzie będzie można zebrać Rydwan.

Rozdział 8

Rozdział 8 ma cztery karty tarota znaleźć i wiąże się z rozdziałem 9, ponieważ ma więcej niż jakikolwiek inny rozdział.

Kochankowie

Po tym, jak Ryan i Laura wpadną do opuszczonego kamieniołomu, idź główną ścieżką w górę. Niedługo po scence przerywnikowej, w której barierka odrywa się od rusztowania, wejdziesz do kolejnej komnaty.

Ścieżka odchodzi od razu po twojej lewej stronie; wejdź na rozszerzoną platformę zebrać Kochanków.

Koło fortuny

Po usunięciu desek, aby oczyścić drogę za znakiem jaskini, po lewej stronie pojawi się Koło Fortuny, gdy będziesz podążać głównym tunelem.

Cesarzowa

Po wyjściu z kamieniołomu do piwnicy Hackett House, natychmiast skręć w lewo znaleźć boczne pomieszczenie zawierające Cesarzową.

Cesarz

Po odzyskaniu cesarzowej wróć na główną ścieżkę i idź prosto od miejsca, z którego zacząłeś. Można znaleźć cesarza po prawej w miarę postępów.

Związane z: Do świtu: wszystkie grywalne postacie, ranking

Rozdział 9

W rozdziale 9 ukryte są cztery karty tarota. To bardzo napięty rozdział, więc zachowaj spokój i bądź dokładny podczas poszukiwań!

Śmierć

Po spotkaniu z Constance i resztą rodziny w Hackett House Ryan sam wyjdzie z ukrycia. Idź do środka pokoju znaleźć kartę Śmierci. Zrób to najpierw przed sprawdzeniem czegokolwiek innego, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia następnej sceny.

Słońce.

Kiedy Laura wejdzie do pokoju z fortepianem, główna ścieżka zaprowadzi cię po schodach. Weź wszystkie wskazówki, które znajdziesz, a kiedy będziesz gotowy idź wzdłuż podestu znaleźć pokój z dużymi oknami.

Słońce stanie się widoczne, gdy wejdziesz do pokoju. Chwyć go, zanim przejdziesz na drugą stronę, ponieważ spowoduje to automatyczne włączenie przerywnika filmowego.

Osąd

W Złomowisku, gdy otworzysz bramę do głównego obszaru, przejdź przez tunel kontenerowy przed tobą. Po drugiej stronie włączy się krótka scenka przerywnikowa, gdy zapali się więcej świateł. Następnie poszukaj schodów po lewej stronie.

Wejdź po schodach i skręć w lewo – pojawi się Osąd gdy dotrzesz do środka platformy.

Hierofant

W schronie burzowym wróć do schodów prowadzących na parking. Hierofant stanie się widoczny, gdy zbliżysz się do schodów.

Jeśli zbierzesz Hierofanta, Eliza nie pozwoli ci użyć innych, które znalazłeś w Rozdziale 9, do dokonania przepowiedni, a zamiast tego uruchomi specjalną scenę.

Rozdział 10

Ostatnią Kartę Tarota można zebrać na początku Rozdziału 10, przed atakiem na lożę.

Wysoka Kapłanka

Podczas zwiedzania loży idź w górę po schodach i w lewo, nad kuchnią. Będzie pokój z dużym dywanem i kolejne schody prowadzące na trzecie piętro. Zbadaj to najwyższe piętro, aby znaleźć Wyższą Kapłankę.

Pamiętaj, aby zebrać Wysoką Kapłankę przed przygotowaniami do ostatecznej bitwy na portrecie Septimusa Hacketta.

Następny: Najlepsi bohaterowie horrorów wszechczasów

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.