Symbol zastępczy podczas ładowania działań artykułu

Sześć dni po wybuchu narodowej burzy sportowej i politycznej, koordynator obrony Washington Commanders, Jack Del Rio, zwrócił się do zespołu i przeprosił graczy za komentarze porównujące Jan. 6 powstanie w Kapitolu USA na protesty przeciwko sprawiedliwości rasowej po śmierci George’a Floyda w 2020 roku.

Trener dowódców Ron Rivera powiedział, że koordynator był „bardzo skruszony”, odpowiadał na pytania, a także spotykał się indywidualnie z niektórymi graczami. Spotkanie trwało około 10 do 15 minut, powiedział Jonathan Allen w defensywie, a większość graczy, którzy rozmawiali z mediami, powiedziała, że ​​chcą zachować swoje myśli „w domu”.

Allen przyznał, że komentarze Del Rio mogą mieć wpływ na szatnię – „Niektórzy faceci mogą czuć się w jakiś sposób i myślę, że byłoby to naturalne” – powiedział – ale podkreślił, że nie wpłynie to na zespół w tym sezonie, ponieważ gracz gra dla swojego rodzina, honor, koledzy z drużyny i wypłata jak każdy trener.

„Czuję, że wszyscy popełniają błędy” – powiedział Allen. „Nie jestem tutaj, aby osądzać. Nie jestem tu po to, by potępiać. Oczywiście, [Del Rio] powiedział coś, czego nie powinien był mówić. Był właścicielem tego zespołu jak mężczyzna i mam na myśli, że to wszystko, o co możesz prosić ”.

Podczas gdy Dowódcy otworzyli we wtorek obowiązkowy miniobóz z kilkoma godnymi uwagi historiami – gwiazdor Terry McLaurin nie pojawił się z powodu sporu o kontrakt, podczas gdy obrońca Daron Payne pojawił się pomimo sporu o kontrakt – Del Rio pozostało głównym tematem rozmów.

Po praktyce w zeszłym tygodniu Del Rio rozmawiał z dziennikarzami i zminimalizował protesty, które nastąpiły po śmierci Floyda, porównując ogólnokrajowe demonstracje do stycznia. 6 powstanie na Kapitolu, które nazwał „odkurzeniem”. Del Rio przeprosił na Twitterze, ale wtorkowy miniobóz był pierwszym, kiedy stanął twarzą w twarz z całym zespołem od czasu wybuchu kontrowersji.

Przed treningiem Rivera spotkał się z reporterami i otworzył długim oświadczeniem na temat sytuacji. Powiedział, że potraktował sytuację poważnie, skonsultował się z oryginalnym tekstem Pierwszej Poprawki i rozmawiał z byłym ochroniarzem NFL Ericiem Reidem, który spotkał się z polityczną reakcją na klęczenie w 2016 roku z rozgrywającym San Francisco 49ers Colinem Kaepernickiem, aby zaprotestować przeciwko brutalności policji i systemowemu rasizmowi.

Blackistone: Gracze NFL obiecali się wypowiedzieć. Posłuchajmy ich w Jack Del Rio.

Rivera wyjaśnił, że ukarał Del Rio 100 000 $ w zeszłym tygodniu nie dlatego, że Del Rio skorzystał ze swojego prawa do wolności słowa, ale dlatego, że trener defensywy odwrócił uwagę zespołu.

„To, co wszyscy musimy zrozumieć z tymi prawami, te wolności przychodzą [with] ogromna odpowiedzialność ”- powiedział Rivera. „A więc chodzi o wpływ na naszą drużynę piłkarską i rozproszenie, które się stało. To bardzo poważne pytanie i temat, ale ostatecznie wywarło na nas wpływ. Dlatego zrobiłem to, co zrobiłem ”.

Del Rio nie spotka się z dziennikarzami w tym tygodniu i oczekuje się, że nie, dopóki zespół nie otworzy obozu treningowego. Kiedy przemawiał w zeszłym tygodniu, jego komentarze wywołały ogólnokrajową dyskusję dotyczącą sportu i polityki. Komentatorzy z całego spektrum politycznego skrytykowali zarówno Del Rio, jak i reakcję zespołu. Prowadzący Fox News, Tucker Carlson zwany Rivera „faszystowski kretyn” za ukaranie Del Rio grzywną, podczas gdy Derrick Johnson, prezes NAACP, wezwał Del Rio do rezygnacji lub zwolnienia.

„Dzisiaj jestem chory i zmęczony! Kurz się! 100 000 to za mało, pieniądze nie są niczym dla osoby, która jest poddawana recyklingowi dzięki coachingowi, ”Bezpieczeństwo Hall of Fame Ed Reed napisał na Twitterze. „… Człowieku, jeśli jesteś przez niego trenowany, załóż spodnie! To po prostu dobre i złe, złe ”.

Co Rivera sądził z krytyką?

„W porządku”, powiedział, po czym powtórzył swoją kwestię dnia: „Proszę o rozmowę o piłce nożnej”.

Rivera powiedział, że kilkakrotnie rozmawiał z Del Rio – „Nie zamierzam o tym dyskutować, dobrze?” – i zapewnił, że nie prosił Del Rio o usuń jego konto na Twitterzeco zrobił w sobotę koordynator obrony.

Rivera dodał, że uważa, iż przemówienie Del Rio do zespołu zostało „dobrze przyjęte”.

„Był bardzo otwarty, bardzo szczery, bardzo skruszony i przeprosił oraz otworzył się na pytania lub możliwości dla wszystkich graczy, którzy mogliby przyjść i spotkać się z nim” – powiedział Rivera. „Spotkał się już z niektórymi z naszych graczy i rozmawiał z niektórymi o tym, co zostało powiedziane. Powiedziano mi, że te spotkania poszły bardzo, bardzo dobrze”.

Po przemówieniu Del Rio, powiedział Allen, niektórzy gracze o tym dyskutowali, ale nie zrobił tego, ponieważ „Lubię oddzielić moje życie polityczne od życia zawodowego”.

„Otrzymujemy wynagrodzenie za wykonywanie pracy; nie otrzymujemy zapłaty za dzielenie się naszymi poglądami politycznymi ”- powiedział Allen. „Teraz nie mówię, że nie możemy wykorzystać naszej platformy do wyrażania naszych poglądów politycznych. Ale myślę, że płacę mi za grę w piłkę nożną, dominację w podwójnych drużynach i zwalnianie rozgrywającego. I to właśnie zamierzam zrobić ”.

Rygorystyczny plan Antonio Gibsona, aby stracić „złą wagę” i być bardziej wybuchowym

„Wszyscy doceniają Jacka i to, co powiedział zespołowi”, napięty koniec Logan Thomas. „Oczywiście jest to coś, co chcemy zatrzymać w domu. Więc to było po prostu dobre z jego strony, że stał tam i rozmawiał z nami ”.

„Zrobił to, co musiał zrobić” – powiedział Payne. „Wciąż nasz trener. … Wyjdziemy tam i pogramy w piłkę.”

Safety Kam Curl powiedział, że dla zespołu ważne jest, aby zająć się komentarzami Del Rio wewnętrznie, ponieważ „media lubią brać rzeczy i je kręcić”.

Zapytano Allena, czy kiedykolwiek zmęczył się ciągłym dramatem organizacji poza boiskiem. Powiedział, że go to nie obchodzi, wskazując, że był krytykowany na Twitterze za powiedzenie chciałby zjeść obiad z Adolfem Hitlerem i broniąc Del Rio.

„Każdy spoza tego zespołu jest dla mnie tak nieważny”, powiedział, dodając: „Nie jesteś tutaj, żeby codziennie walić ze mną tyłek. I [couldn’t] mniej przejmuj się tym, co ludzie myślą na Twitterze, ponieważ Twitter nie jest prawdziwą przestrzenią. To przestrzeń, w której ludzie wskakują za klawiaturę i mówią, co chcą. Mógłbym dać szczura dupę, co ludzie mówią na Twitterze ”.

„To w ogóle nie odwraca uwagi” – kontynuował. „Idziemy do przodu i przygotowujemy się do obozu treningowego”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.