Niezadowolony ze swojej weekendowej prezentacji, Guerrilla Collective powrócił dziś na drugi program z jeszcze większą liczbą gier od kreatywnych i pomysłowych twórców i wydawców.

Sprawdź poniżej wszystkie nowe zwiastuny i ogłoszenia, i koniecznie przeczytaj nasze podsumowanie wszystko ogłoszone w pierwszej gablocie Guerrilla Collective.

Nivalis – ujawniono pierwszy zwiastun z rozgrywką

Ion Lands, twórca Cloudpunk, zaprezentował zwiastun rozgrywki swojej nadchodzącej gry Nivalis, której akcja toczy się w tym samym cyberpunkowym mieście, co ich poprzedni tytuł. Ta skąpana w neonach, życiowa gra zobowiązuje Cię do rozwijania i zarządzania imperium restauracji i klubów nocnych w Nivalis, mieście rozciągającym się od oceanu po chmury.

Coral Island – start we wczesnym dostępie już w październiku

Nowy zwiastun Coral Island, symulatora społecznościowego Stardew-meets-Animal Crossing, ujawnił, że gracze będą mogli zacząć ratować malowniczą wyspę przed groźbą korporacyjnej chciwości, gdy 11 października zostanie wydana wersja z wczesnym dostępem.

Biwar Legends of Dragon Slayer – zapowiedziano wczesną wersję beta

Nowy zwiastun gry Biwar otworzył światowy „Early Beta Announce Trailer”, chociaż film nie powiedział, kiedy możemy się tego spodziewać, więc prawdopodobnie najlepiej jest mieć oko na jego stronę Steam. Nowa rozgrywka pokazała coś, co wygląda trochę jak niezależna fuzja God of War i Kena: Bridge of Spirits, z mnóstwem zagadek, walki i eksploracji. W tej historii dołączymy do Biwara w jego podróży przez tajemniczy las, aby pomścić swoich rodziców i polować na tajemniczego smoka.

Lords of Ravage – już w listopadzie

Nowy zwiastun rozgrywki Lords of Ravage ujawnił, że premiera ma się ukazać w listopadzie 2022 roku. W tej ponurej grze pikselowej wcielasz się w postać ostatniego bossa lochu i musisz wymyślić własny styl walki w trybie turowym aby pokonać bohaterów przychodzących na twój tron.

Necrosmith – ogłoszono lipcową datę premiery

Szczegółowy zwiastun Necrosmith pokazał pixel artowy symulator nekromanty, w którym tworzysz zmarłych, których planujesz wskrzeszać, broniąc swojej wieży. Połącz części ciała różnych ras, aby stworzyć armię wystarczająco silną, aby odeprzeć wroga. Ma przybyć w lipcu.

Above Snakes – zapowiedziano otwarty tydzień alfa

Above Snakes to inspirowany zachodnią konstruktor bazowy osadzony w izometrycznym, opartym na kafelkach świecie. Eksploruj różne biomy i odkryj ukryte w nich tajemnice. Od 13 do 20 czerwca wersja alfa jest dostępna dla wszystkich do wypróbowania.

Blok – w tym roku

Krótki zwiastun z rozgrywką dla The Block, konstruktora miast o niewielkich rozmiarach, w którym tworzysz urocze miejskie krajobrazy na małej kwadratowej płytce, ujawnił, że gra ma ukazać się w tym roku.

Hell Pie – ogłoszono lipcową datę premiery

Hell Pie, podobna do Conkers Bad Fur Day demoniczna platformówka akcji z Headup i Sluggerfly, została pokazana w zwiastunie „bezpiecznym w pracy”, który cenzurował prawie jedną trzecią wszystkiego na ekranie. Ale z tego, co mogliśmy zobaczyć, spodziewaliśmy się ręki Boga przewracającej ptaka, a także różnych obrzydliwych pierdzących cherubinów. Coś, co nie zostało ocenzurowane, to data premiery 21 lipca, kiedy Hell Pie wyląduje na Steam, Xbox, PlayStation i Switch.

Spookulele – zapowiedziano demo

Spookulele, gra akcji 3D, w której musisz grać w notatki, aby walczyć z duchami, ma teraz wersję demonstracyjną, którą możesz wypróbować. Udaj się na playpookulele.com, gdzie możesz przetestować efektowne kombinacje do niszczenia duchów, a także latać na ukelele (aktywność znana tutaj jako „Ukeboarding”).

Proszę, dotknijcie grafiki – nadchodzi Switch i VR

Deweloper Thomas Waterzooi ogłosił, że jego relaksująca gra logiczna, Please, Touch The Artwork, pojawi się na Nintendo Switch na początku tego lata. Trwają również prace nad wersją VR, chociaż nie ujawniono daty ani platformy na słuchawki.

Zagubieni w grze — zwiastun rozgrywki

Wykonana w pięknym stylu kreskówek dla dzieci, Zagubiona w zabawie przedstawia cię jako brata i siostrę, którzy muszą odkrywać wymarzone krajobrazy, zaprzyjaźniać się z magicznymi stworzeniami i rozwiązywać łamigłówki, aby wrócić do domu. Zaprojektowana jako ewolucja klasycznych gier typu „wskaż i kliknij”, gra Lost in Play zawiera 30 różnych minigier, dzięki którym rozgrywka jest zróżnicowana i płynna.

Glitch Busters: Stuck on You – wyjaśnienie rozgrywki

Toylogic zaprezentował nowy zwiastun Glitch Busters, czteroosobowej gry kooperacyjnej, w której ty i twoja drużyna współpracujecie, aby pokonać tajemniczego wirusa komputerowego w różnych światach. Kluczem do tego wszystkiego są magnesy; jesteście w stanie trzymać się ze sobą, aby tworzyć wieże, które prowadzą na wyżyny, lub przenosić sojuszników wysoko, aby pozwolić im spaść na ziemię w celu uderzenia w ziemię. Poziomy różnią się perspektywą, a poziomy 2D proszą o zmianę wzrostu przyjaciela, aby uniknąć przeszkód. Toylogic powiedział, że zamierza wydać w tym roku Glitch Busters.

Elsie — zwiastun rozgrywki

Knightshift Games ujawniło nowy zwiastun Elsie, „neo-retro roguelike” z rozgrywką „bullet hell ballet”. Wchodząc na Steam i Switch, będziesz mógł odkrywać kolorowy, proceduralnie generowany świat i używać znalezionej broni i precyzyjnych parowań, aby polować i pokonywać wrogów.

Wanderlost – zwiastun wyjaśniający rozgrywkę

Przetrwaj w świecie opanowanym przez zombie, zbierając materiały i wytwarzając broń i narzędzia do budowania schronień i innego uzbrojenia w tym ujmująco wesołym postapokaliptycznym społeczeństwie.

Falling Out – zwiastun z rozgrywką

Przekazujący ducha Spelunky, nowy zwiastun Falling Out pokazał więcej rozgrywki z losowego eksploratora lochów. Demo jest obecnie dostępne na Steamie dla ciekawskich.

Endling: Extinction is Forever — zwiastun rozgrywki

Planowany do premiery 19 lipca Endling umieszcza cię w łapach ostatniej lisicy na Ziemi. Naucz swoje młode, jak przetrwać w tym trudnym świecie, albo twój gatunek zniknie na zawsze.

Eville — zwiastun wyjaśniający rozgrywkę

Nowy przegląd rozgrywki w grze wieloosobowej na zasadzie „Pośród nas” z dedukcją społecznościową. Popełnij morderstwa, a jeśli jesteś mieszkańcem wioski, odkryj, kto zabija wszystkich, zanim staniesz się następną ofiarą.

Ghostlore — zwiastun z rozgrywką

Inspirowana Diablo gra RPG akcji osadzona w południowo-wschodniej Azji. Grasz jako łowca duchów i rozwijaj swoją postać w tym izometrycznym świecie 2D.

ORX – Zwiastun przeglądu rozgrywki

Broń swojego królestwa przed wrogim ORX w tej hybrydowej grze typu tower defense, której akcja toczy się w mrocznym świecie fantasy. Możesz rozszerzać terytorium i zatrudniać żołnierzy do obrony nowo nabytej ziemi.

Varvarion — zwiastun z rozgrywką

Opisywany jako szybki stymulator walki ostrzami, Varvarion z pewnością stymuluje gałki oczne swoimi żywymi, brutalnymi walkami na miecze.

Research and Destroy — zwiastun z rozgrywką

W tej turowej grze akcji, w której razem z kumplami z sieci lub z okolicy niszczycie nadprzyrodzone hordy bronią, którą badacie w terenie. Jest już dostępny, a na Steamie jest też darmowe demo.

Ninja or Die — zwiastun z rozgrywką

Pokonaj nadprzyrodzone zagrożenia, skacząc i tnąc z doskonałym wyczuciem czasu. Ta mroczna gra o ninja w pikselach ma zostać wydana w 2023 roku.

Captain Velvet Meteor: The Jump + Dimensions — zwiastun z rozgrywką

W tej taktycznej grze przygodowej wcielisz się w Damiena, pomysłowego nastolatka, który zostaje kapitanem Velvet Meteor, aby poradzić sobie ze stresem i niepokojem związanym z przeprowadzką do nowego domu.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.