Yankees przybyli w poniedziałkowy dzień wolny z najlepszymi wynikami w baseballu, a ich niesamowicie gorący start stawiał ich w towarzystwie jednych z najlepszych drużyn w historii MLB w 60 meczach.

Ale ich najlepszy gracz wie, że jeszcze nic nie zrobili, co jest sednem tego, co napędza Yankees podczas ich startu 44-16.

„Po prostu mamy wielu facetów, którzy nie są usatysfakcjonowani” – powiedział Aaron Judge w weekend, gdy Yankees zmiótli Cubs z Bronxu. „Myślę, że tak naprawdę to podsumowuje. Chłopaki idą tutaj: „OK, wygraliśmy pierwsze dwa, dokończmy to”.

„Mamy tu wielu facetów, którzy tak naprawdę nie zrobili zbyt wiele”.

W klubie Yankees jest tylko czterech graczy, którzy mają pierścień World Series: Anthony Rizzo, Aroldis Chapman, Marwin Gonzalez i Matt Carpenter. Rizzo i Chapman byli kolegami z drużyny w Cubs 2016. Astros Gonzaleza pokonał Yankees w ALCS 2017 na drodze do tytułu World Series, który od tego czasu został skażony przez schemat kradzieży znaków Houston. A Carpenter wygrał swój z Cardinals w 2011 roku, chociaż nie był na liście playoffów.

Jankesi
Yankees świętują zwycięstwo 18-4 nad Cubs.
Corey Sipkin

Reszta klubu jest w dużej mierze wypełniona graczami, którzy byli w silnych zespołach, które zbliżyły się, ale nie mogły wspiąć się na szczyt góry w październiku. Oczywiście sędzia dobrze zna to uczucie, będąc centralną częścią drużyn Yankees, które przegrały mecze o dzikie karty 2017 ALCS, 2018 ALDS, 2019 ALCS, 2020 ALDS i 2021 AL, mimo że w tym odcinku wygrywały wiele w sezonie zasadniczym.

„Nie jesteśmy zadowoleni z samego wygrania dywizji” – powiedział sędzia. „Chcemy tam wyjść i przywrócić mistrzostwo. Mając to na uwadze każdego dnia, popycha nas to przez cały rok”.

Yankees nie będą w stanie zmierzyć się z tym ostatecznym celem przez kilka miesięcy, ale mają nadzieję, że przygotowują podwaliny tego lata i wydają się być na dobrej drodze.

W niedzielę stali się dopiero siódmą drużyną od 1940 roku, która wygrała co najmniej 44 z pierwszych 60 meczów w sezonie. Pięć z pozostałych sześciu drużyn, które to zrobiły, wygrało World Series w tym roku, a tylko 116 wygranych Mariners nie udało się w 2001 roku.

„Powiedziałbym, że jesteśmy bardzo kompletni z naszymi zwycięstwami” – powiedział Giancarlo Stanton. „Niektóre zespoły w przeszłości, jeśli nie trafiały do ​​zdobywców, czasami nie wygrywały. Ale znajdujemy różne sposoby na pokonanie zespołów. Dajesz nam dodatkowe wyjście, a my to wykorzystujemy i po prostu jesteśmy twardzi dla przeciwnika. Próbujemy wszystkich zmieść. Nie zdobędziemy wszystkich, ale taki jest sposób myślenia ”.

Sędzia
Aaron Judge okrąża bazy po home runie.
USA DZIŚ Sport

Yankees wygrali lub podzielili się w tym roku 17 z 19 serii, w tym siedem z ostatnich 15 serii. Ich dominująca seria zostanie wystawiona na próbę podczas nadchodzącego odcinka, w kolejnych 13 meczach przeciwko Rays, Blue Jays i Astros – trzem zespołom bezpośrednio za nimi w tabeli American League.

Ale pomijając liczby, jeden z nielicznych Yankees, którzy byli w drużynie zwycięskiej w World Series, wierzy, że mają niematerialne zdolności, aby to się stało.

„To naprawdę wyjątkowa grupa ludzi w tym pokoju” – powiedział Carpenter. „Obraźliwie, każdej nocy jest 9 na 1. To rzadka rzecz. Wiele drużyn, wszyscy tam są, próbując policzyć swoje nietoperze. W tym przypadku tak nie jest. To samo można powiedzieć od strony pitchingu. Widzę Gerrita Cole’a, Nestora [Cortes]cały nasz personel żyje i umiera z każdym rzutem, który jest tam rzucany.

„To po prostu świetna zabawa przychodzić do pracy, kiedy jest tak wielu facetów, którzy kibicują sobie nawzajem i wszyscy się nawzajem przyciągają. Dodajesz ten talent, który mamy w tym klubie i to, co widzisz, jest receptą na sukces. Gra się każdego dnia ”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.