Właśnie wtedy, gdy miasto było gotowe, by potępić drużynę Phillies jako „te same stare Phillies”, robią dokładnie to, czego fani nie oczekują od nich. Wyrywają zwycięstwo z paszczy porażki. Wyglądało to tak, jakby rozpęd Phillies z tej 10-meczowej passy wygasał, gdy drużyna miała wyrzucić dwóch z trzech do Marlinów.

Ale nie martw się, łapacz zapasowy Garrett Stubbs jest tutaj:

Kilka punktów na Phils ostatnio …

Hot Stubbs Homer Maszyna 🛁 “

„Stubbs wpada w popołudnie…” może nie ma w sobie najlepszego znaczenia, ale kolejna nieprawdopodobna wygrana Phillies ma zespół 32-31 i cztery mecze z drugiego miejsca na dziką kartę w momencie pisania tego tekstu. Czy to jest zrównoważone? Nie mam pojęcia, ale jedź na fali i ciesz się wibracjami, póki możesz, fani baseballu z Filadelfii.

Czy jest coś bardziej filadelfijskiego niż skromny gracz, który pojawia się znikąd, by zawładnąć wyobraźnią fanów? Wchodzi Stubbs, 29-letni łapacz, który wszedł do 2022 roku ze średnią w karierze 0,182 mrugnięcia. Mike Piazza 2.0, nie jest, ale w 43 występach w tabeli w tym sezonie Stubbs trafia .342 z 1.116 OPS. Jeśli Phillies po raz pierwszy od 11 lat grają w znaczący październikowy baseball, nie byłbym zszokowany, gdyby dziki cios Stubbsa podpalił Philly.

Miejmy nadzieję, że ponownie rozbije kijem o ziemię, jeśli to zrobi …

Red Hot Rhys

Rhys Hoskins był lodowaty, aby rozpocząć 2022 rok, osiągając 0,202 z bazowym procentem 0,303 i opadającym procentem 0,405 w pierwszych dwóch miesiącach sezonu. Tak jak ten wilgotny upał miażdży Dolinę Delaware, tak Hoskins płonie na talerzu. W poniedziałek miał swój pierwszy hit walk-off, a we wtorek miał cztery trafienia, sześć RBI:

Wchodząc do środowego meczu, Hoskins trafił w .354 z Ruthian OPS wynoszącym 1196 w czerwcu. W środę też poszedł 2 na 4. Cokolwiek robisz inaczej, Rhys, niezależnie od tego, czy chodzi o wibracje, które czerpiesz od nowego menedżera Roba Thomsona, czy coś zupełnie innego, fani Phillies chcą tego więcej.

Proszę Zatrzymaj Krwawienie 🩹

Zwolnienie Joe Girardiego, choć było to uzasadnione, niewiele zmieniło cerę żałosnego bullpen Phillies. Jeurys Familia poddał trzy runy w jednej trzeciej rundy we wtorek wieczorem, kiedy ofensywa Philów zmiażdżyła dziewięć runów przeciwko Fish? Mniej niż idealny dla Fightins. Podczas gdy żaden z jego biegów nie został zarobiony, Corey Knebel był na kopcu, gdy zespół stracił prowadzenie w dziewiątym miejscu i zrezygnował z trzech biegów do Marlins również we wtorek. Stracił swoje miejsce, gdy zespół jest bliżej:

Brad Lidge, gdzie jesteś?

„BCIB” Nigdy więcej ❌

Etykieta „Najlepszy łapacz w baseballu”, która zwiększyła zainteresowanie przejęciem JT Realmuto poza sezonem 2019 i kontraktem na 115 milionów dolarów w 2021 r., musi zostać całkowicie wyeliminowana. Jego OPS .678 jest najgorszy od czasu jego „kubka kawy” 11-meczowego sezonu call-up z Marlinami w 2014 roku. Pomysł, że jest wystarczająco dobry w defensywie, by zrekompensować jego słaby kij, również wyparował w tym sezonie, z takimi gafami które kosztowały biegi Phils:

W środę, w środę, uderzył w cel, ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki Stubbs zdobywa punkty i jego walka z Miami, myślę, że wiem, kogo fani Phillies będą wzywać, aby być łapaczem drużyny, niezależnie od tego, czy to się faktycznie stanie…

Całkowicie Kyle 🎸

Kyle Gibson rzucił osiem rund piłki jednego przejazdu w środowe popołudnie. Rotacja Phillies szybko się poprawia, a Aaron Nola jest w górę, a Zack Wheeler w formie Cy Younga. Dodaj jedną lub dwie ramię bullpen, wypij zimną, zmruż oczy i możesz zobaczyć coś przypominającego pretendenta do play-offów.


Śledź Shamusa i PhillyVoice na Twitterze: @szamus_cancy | @Thephillyvoice

Polub nas na Facebooku: PhillyVoice Sports

Dodać RSS Shamusa kanał do czytnika kanałów

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.