Notatka: USGA, która jest właścicielem i operatorem US Open, kontroluje wszystkie cyfrowe transmisje strumieniowe i prawa do transmisji tego wydarzenia. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak oglądać w tym tygodniu, odwiedź Strona internetowa US Open. Relacja z PGA TOUR LIVE zostanie wznowiona w czwartek 23 czerwca podczas Mistrzostw Podróżnych.


Amerykańskie Stowarzyszenie Golfa (USGA) ogłosiło dzisiaj czasy tee w pierwszych dwóch rundach US Open Championship 2022, w czwartek (16 czerwca) i piątek (17 czerwca). Country Club gości po raz pierwszy od 1988 roku.

Do Rory’ego McIlroya, świeżo po zwycięstwie w RBC Canadian Open, dołączy Hideki Matsuyama, dwukrotny zwycięzca PGA TOUR w tym sezonie oraz złoty medalista olimpijski Xander Schauffele w jednej z prezentowanych grup rano o 7:40 off 10. Tee czwartek.

Collin Morikawa, Jon Rahm i James Piot – odpowiednio aktualni mistrzowie Open Championship, US Open i US Amateur – zostaną zgrupowani zgodnie z tradycją turniejową i wyjdą z pierwszego dołka w pierwszej rundzie o 7:18 rano.

Popołudniowe grupy Marquee obejmują FedExCup No. 1 Scottie Scheffler, zwycięzca PLAYERS Championship Cameron Smith i dwukrotny mistrz US Open Brooks Koepka, skończą z 10 o 13:25

Justin Thomas, zwycięzca PGA Championship w Southern Hills w zeszłym miesiącu, Viktor Hovland i wicemistrz RBC Canadian Open Tony Finau zjeżdżają z pierwszego dołka o 13:14

Przewiń poniżej, aby zobaczyć pełne parowania.


ZWIĄZANE Z: Dziewięć rzeczy, które warto wiedzieć o The Country Club | Jak oglądać US Open, runda 1


Czwartek (16 czerwca), dołek nr 1 / piątek (17 czerwca), dołek nr 10

6:45 / 12:30 – (a) Michael Thorbjornsen, Wellesley, Msza św.; Eric Barnes, Marion, Indiana; Matt McCarty, Scottsdale, Arizona.

6:56 / 12:41 – Matthew NeSmith, Aiken, SC; Patrick Rodgers, Jupiter, Floryda; (a) Travis Vick, Hunters Creek Village, Teksas

7:07 / 12:52 – Troy Merritt, Eagle, Idaho; (a) William Mouw, Chino, Kalifornia; Andrew Putnam, University Place, Wash.

7:18 / 13:03 – Collin Morikawa, La Canada, Kalifornia; James Piot, Kanton, Michigan; John Rahm, Hiszpania

7:29 / 13:14 – Jordan Spieth, Dallas, Teksas; Adam Scott, Australia; Max Homa, Walencja, Kalifornia.

7:40 / 13:25 – Billy Horschel, plaża Ponte Vedra, Floryda; Patrick Cantlay, Jowisz, Floryda; Daniel Berger, Jupiter, Floryda.

7:51 / 13:36 – Harold Varner III, Gastonia, Karolina Północna; Sebastian Muñoz, Kolumbia; Alex Norén, Szwecja

8:02 / 13:47 – Joaquin Niemann, Chile; Cameron Young, Scarsborough, Nowy Jork; Will Zalatoris, Dallas, Teksas

8:13 / 13:58 – Adam Schenk, Vincennes, Indie; (a) Stewart Hagestad, Newport Beach, Kalifornia; Grayson Murray, Raleigh, Karolina Północna

8:24 / 14:09 – Guido Migliozzi, Włochy; Branden Grace, Republika Południowej Afryki; Mackenzie Hughes, Kanada

8:35 / 14:20 – Beau Hossler, Mission Viejo, Kalifornia; Kalle Samooja, Finlandia; Satoshi Kodaira, Japonia

8:46 / 14:31 – Richard Mansell, Anglia; Tomoyasu Sugiyama, Japonia; Roger Sloan, Kanada

8:57 / 14:42 – (a) Caleb Manuel, Topsham, Maine; Keith Greene, DeBary, Floryda; Ben Silverman, Plaża Juno, Floryda.

Czwartek (16 czerwca), dołek nr 10 / piątek (17 czerwca), dołek nr 1

6:45 / 12:30 – Fran Quinn, Holden, Msza św.; Callum Tarren, Anglia; Hayden Buckley, Tupelo, panienko.

6:56 / 12:41 – Kurt Kitayama, Las Vegas, Nev.; Denny McCarthy, Rockville, Maryland; (a) Sam Bennett, Madisonville, Teksas

7:07 / 12:52 – Wyndham Clark, Denver, Kolorado; Brandon Matthews, Dupont, PA; Wil Besseling, Holandia

7:18 / 13:03 – David Lingmerth, Szwecja; Sepp Straka, Austria; Si Woo Kim, Republika Korei

7:29 / 13:14 – Scott Stallings, Worcester, Msza; Davis Riley, Hattiesburg, panna; Victor Perez, Francja

7:40 / 13:25 – Rory McIlroy, Irlandia Północna; Hideki Matsuyama, Japonia; Xander Schauffele, San Diego, Kalifornia.

7:51 / 13:36 – Kevin Kisner, Aiken, Karolina Południowa; Russell Henley, Columbus, Georgia; Brian Harman, Sea Island, Georgia.

8:02 / 13:47 – Keegan Bradley, Woodstock, Vt.; Marca Leishmana, Australia; Aaron Wise, Jowisz, Fla.

8:13 / 13:58 – Francesco Molinari, Włochy; (a) Laird Shepherd, Anglia; Stewart Cink, Atlanta, Georgia.

8:24 / 14:09 – Marcel Schneider, Niemcy; Chan Kim, Gilbert, Arizona; Joseph Bramlett, Las Vegas, New.

8:35 / 14:20 – Lanto Griffin, Blacksburg, Wirginia; Joel Dahmen, Clarkston, Wash.; Jinichiro Kozuma, Japonia

8:46 / 14:31 – Chris Gotterup, Little Silver, NJ; (a) Fred Biondi, Brazylia; Harry Hall, Anglia

8:57 / 14:42 – Chris Naegel, Wildwood, poniedziałek; Andrew Beckler, Topeka, Kan.; Luke Gannon, Wichita, Kan.

Czwartek (16 czerwca), dołek nr 1 / piątek (17 czerwca), dołek nr 10

12:30 / 6:45 – Kevin Chappell, Scottsdale, Arizona; Chase Seiffert, Panama City Beach, Floryda; Andrzeja Novaka, św. Wyspa Simonsa, Georgia.

12:41 / 6:56 – Thorbjørn Olesen, Dania; Brian Stuard, Jackson, Michigan; Nick Hardy, Northbrook, il.

12:52 / 7:07 – Sam Horsfield, Anglia; Cameron Tringale, Plaża Juno, Floryda; Shaun Norris, Republika Południowej Afryki

13:03 / 7:18 – Sungjae Im, Republika Korei; Mito Pereira, Chile; Erik van Rooyen, Republika Południowej Afryki

13:14 / 7:29 – Justin Thomas, Louisville, Ky.; Victor Hovland, Norwegia; Tony Finau, Salt Lake City, Utah

13:25 / 7:40 – Joohyung Kim, Republika Korei; Séamus Power, Republika Irlandii; Min Woo Lee, Australia

13:36 / 19:51 – Matt Fitzpatrick, Anglia; Webba Simpsona, Charlotte, Karolina Północna; Dustin Johnson, Jupiter, Floryda.

13:47 / 8:02 – Phil Mickelson, Rancho Santa Fe, Kalifornia; Shane Lowry, Irlandia; Louis Oosthuizen, Republika Południowej Afryki

13:58 / 8:13 – Danny Lee, Nowa Zelandia; a) Keita Nakajima, Japonia; Nick Taylor, Kanada

14:09 / 8:24 – Jim Furyk, Jacksonville, Floryda; (a) Nick Dunlap, Huntsville, Alabama; Adam Hadwin, Kanada

14:20 / 8:35 – Richard Bland, Anglia; Rikuya Hoshino, Japonia; Ryan Fox, Nowa Zelandia

14:31 / 8:46 – Jonas Blixt, Szwecja; Bo Hoag, Columbus, Ohio; Todd Sinnott, Australia

14:42 / 8:57 – Isaiah Salinda, South San Francisco, Kalifornia; Sean Jacklin, Szkocja; (a) Charles Reiter, Palm Desert, Kalifornia.

Czwartek (16 czerwca), dołek nr 10 / piątek (17 czerwca), dołek nr 1

12.30 / 6.45 – Jed Morgan, Australia; Taylor Montgomery, Las Vegas, New .; Sean Crocker, Palm Beach Gardens, Floryda.

12:41 / 6:56 – (a) Maxwell Moldovan, Uniontown, Ohio; Yannik Paul, Niemcy; MJ Daffue, Republika Południowej Afryki

12:52 / 7:07 – Talor Gooch, Edmond, Okla .; Adri Arnaus, Hiszpania; Tom Hoge, Fargo, ND

13:03 / 7:18 – Kevin Na, Las Vegas, Nev .; Sergio Garcia, Hiszpania; Tyrrell Hatton, Anglia

13:14 / 7:29 – Sam Burns, Shreveport, La .; Abraham Ancer, Meksyk; Thomas Pieters, Belgia

13:25 / 7:40 – Brooks Koepka, West Palm Beach, Floryda; Cameron Smith, Australia; Scottie Scheffler, Dallas, Teksas

13:36 / 7:51 – Luke List, Augusta, Ga.; a) Austin Greaser, Vandalia, Ohio; Corey Conners, Kanada

13:47 / 8:02 – Gary Woodland, Topeka, Kan.; Justin Rose, Anglia; Bryson DeChambeau, Dallas, Teksas

13:58 / 8:13 – KH Lee, Republika Korei; Tommy Fleetwood, Anglia; Patrick Reed, Lasy, Teksas

14:09 / 8:24 – Jason Kokrak, Hudson, Ohio; Harris English, Sea Island, Ga .; Lucas Herbert, Australia

14:20 / 8:35 – Sam Stevens, Wichita, Kan.; (a) Ben Lorenz, Peoria, Arizona; Davis Shore, Knoxville, Tennessee.

14:31 / 8:46 – Daijiro Izumida, Japonia; a) Adrien Dumont de Chassart, Belgia; Sebastian Söderberg, Szwecja

14:42 / 8:57 – Ryan Gerard, Raleigh, Karolina Północna; Brady Calkins, Chehalis, Wash.; Jesse Mueller, Phoenix, Arizona.

(a): amatorski

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.