Wielki pojedynek Game 6 w finałach NBA 2022 zawiera żołnierze złotego Stanu podróż do TD Garden, aby zagrać w Boston Celtics w czwartek wieczorem. Warriors wygrali dwie partie z rzędu i chcą zakończyć tę serię do zwycięstwa siedmiu. Boston będzie spragniony rozszerzenia serii, a Celtics nie przegrali trzech meczów z rzędu w tym roku kalendarzowym, więc nie będzie to łatwe zakończenie dla Golden State.

Tipoff jest o 21:00 czasu wschodniego w Bostonie. Caesars Sportsbook wymienia Boston na -3,5 w najnowszym zestawieniu Warriors vs. Kursy Celtics. Powyżej-poniżej dla sumy punktów jest ustalony na 210,5. Przed zrobieniem jakichkolwiek Celtics vs. Wojownicy wybierają, koniecznie zobacz prognozy na finały NBA 2022 i porady dotyczące zakładów ze sprawdzonego modelu komputerowego SportsLine.

Model projekcyjny SportsLine symuluje każdy NBA Gra ma 10 000 razy i zwróciła znacznie ponad 10 000 $ zysku dla 100 $ graczy na jej najwyższym rankingu typy NBA w ciągu ostatnich trzech sezonów. Model wchodzi w drugi tydzień finałów NBA 2022 z oszałamiającą rolą 88-60 we wszystkich najwyżej ocenianych typach NBA, zwracając ponad 2100 USD. Każdy, kto go śledzi, odnotował ogromne zyski.

Teraz model zamknął się w swoim Wojownicy kontra Celtics typy i przewidywania playoffów NBA. Możesz udaj się teraz do SportsLine, aby zobaczyć propozycje modelki. Oto kilka Kursy NBA i trendy bukmacherskie dla Celtics vs. Wojownicy:

  • Wojownicy kontra Spread Celtics: Boston -3,5
  • Wojownicy kontra Celtics over-under: 210,5 punktu
  • Wojownicy kontra Linia pieniężna Celtics: Boston -160, Golden State +140
  • Wojownicy kontra Bilety na Celtics: Zobacz bilety na StubHub
  • BOS: Celtics mają ATS 5:0 w ostatnich pięciu czwartkowych meczach
  • GS: Warriors mają łącznie 8-3 ATS w ostatnich 11 meczach

Polecana gra | Boston Celtics vs. żołnierze złotego Stanu

Dlaczego Celtics mogą obejmować?

Do przodu Jayson Tatum to wszechstronny talent dla Celtics. Tatum może bez problemu zdobyć wiadro na wszystkich trzech poziomach i ma wizję sądową, aby znaleźć otwartego mężczyznę. Produkt Duke ma gładko wyglądający sweter ze średniego zasięgu i 3-punktowego lądu. Tatum ma również długie ręce i gra w obronę dźwięku. Trzykrotny All-Star ma średnio 23,2 punktu, 7,6 zbiórki i siedem asyst na mecz. W piątym meczu Tatum zdobył 27 punktów, 10 zbiórek i cztery asysty.

Williams zapewnia Bostonowi fizyczną obecność na niskim poziomie. Jest bestią defensywną, która gra z niezwykłym wysiłkiem. Potrafi zmieniać i bronić wielu pozycji. Texas A&M to środek do czyszczenia szkła i doskonały rebounder. Pokonał ponad osiem plansz w trzech prostych grach, średnio 2,4 bloku na grę.

Dlaczego wojownicy mogą kryć

Golden State był już w tej sytuacji już wcześniej i będzie chciał ponownie zarobić. Warriors chcą zapewnić sobie zwycięstwo i zdobyć czwarty tytuł w ciągu ośmiu lat. Ofensywa Warriors jest wybuchowa, a rozgrywający i strzelcy na całym boisku. Zajęli drugie miejsce w play-offach NBA 2022 pod względem liczby punktów (112,3), strzelając 37 procent z centrum miasta.

Ta drużyna ma duże doświadczenie w mistrzostwach, które było widoczne w tym pojedynku. Z Bostonem prowadzącym w serii 2-1, Warriors wygrali dwa mecze z rzędu i teraz prowadzą 3-2. Gwardia Stephen Curry oraz Clay Thompson to elitarni strzelcy, którzy wcześniej dominowali w wielkich zawodach.

Jak zrobić Celtics vs. Wojownicy wybierają

Model SportsLine pochyla się nad sumą, wyświetlając 213 połączonych punktów. Model mówi również, że jedna strona rozrzutu uderza w prawie 60 procent symulacji. Ten typ na finały NBA możesz zdobyć tylko w SportsLine.

Więc kto wygrywa Warriors vs. Celtycy? A która strona rozkładu uderza w prawie 60 procentach symulacji? Odwiedź SportsLine teraz, aby dowiedzieć się, po której stronie spreadu musisz wskoczyć, wszystko z modelu, który złamał swoje typy NBAi dowiedz się.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.