Zbliżający się powrót Lance Lynn w poniedziałek może zająć w centrum uwagi dnia Chicago White Soxale upalny kij z ich składu wyróżnia się wśród fantazyjnych bejsbolowych pickupów na tydzień 10. Oto trzy nazwiska, które powinieneś dodać i z możliwym wyjątkiem bardzo płytkich lig (standardowych lub mniejszych ESPN), wejdź do wszystkich swoich składy:


Jake Burger3B, Chicago White Sox

Niegdyś mający 60 stopni, potencjalny top 100 (wchodzący w 2018 r., na niektórych listach poza biurem), Burger zerwał lewe ścięgno Achillesa w meczu Cactus League w lutym 2018 r., by ponownie zerwać to samo więzadło 10 tygodni później podczas procesu rehabilitacji, co kosztowało go cały ten sezon. Potem przegapił cały rok 2019 z powodu posiniaczonej pięty w tej samej nodze i spędził rok 2020 z drużyną White Sox w alternatywnej lokalizacji. Burger miał 18 home runów i wyizolował moc .239 z Triple-A Charlotte na początku 2021 roku, zdobywając krótkie spojrzenie z klubem z wielkiej ligi i dwa dodatkowe przejazdy z zespołem w tym roku. Jednak to jego ostatni epizod się wyróżniał. Od czasu powrotu z 24 maja, Burger uderzył .322/.385/0.712 z sześcioma runami do domu, 16 RBI i 12 runami zdobytymi w 16 meczach. Przeniósł się do regularnej służby między trzecią bazą a wyznaczonym hitterem, zajmując nr. 5 miejsc w składzie w każdym z ostatnich czterech meczów. W tym roku Burger wykazał się wyjątkowym popem w głównych kategoriach z 16,7% wskaźnikiem baryłek na statcast w 95. percentylu, 44,4% wskaźnikiem mocnych trafień w 73. percentylu i 33,3% wskaźnikiem flyball w 86. percentylu … To dobra passa, którą warto wykorzystać, zwłaszcza w trzymeczowej serii otwierającej tydzień przeciwko kontuzji Tygrysy z Detroit obrót do przodu.

Bryson StottSS, Filadelfia Filadelfia

Mówiąc o gorących seriach, dlaczego nie przejechać się takim, który pasuje do jednego z najbardziej korzystnych harmonogramów trafień w tygodniu 10? Stott uderzył .333 / .400 / .694 czterema home runami, 11 RBI, jedną skradzioną bazą i 12 runami zdobytymi podczas gry we wszystkich 10 meczach Phillies podczas ich serii 9-1, zdobywając regularną grę między drugą bazą a shortstopem niezależnie od orientacji przeciwnego startera. W międzyczasie zanotował 83,3% współczynnika kontaktu, który znacznie poprawił się w porównaniu z 65,8% w jego 24 meczach, które go poprzedzały. nieletni. Stott nie jest perspektywą z najwyższej półki, posiada umiejętności z bliższej do średniej półki, ale jest to rodzaj gracza, który może wykorzystać ten rodzaj ośmiomeczowego harmonogramu, jaki mają Phillies, który obejmuje pięć meczów weekendowych ze słabym Rotacja Washington Nationals.

Gabriel MorenoC, Toronto Blue Jays

Kiley McDaniel’s No. 11 ogólna perspektywa wejścia w sezon i nr. 7 wśród potencjalnych klientów, którzy nie są teraz w majors, Moreno został wezwany z Triple-A Buffalo przez Blue Jays w sobotę. Zespół zdegradowany Zack Collins w trakcie, decydując się na dwa łapacze zamiast trzech, przy jednoczesnym dalszym wykorzystaniu Alejandro Kirk w hybrydowej roli łapacza / wyznaczonego hittera. To wiele mówi o zaufaniu Toronto do Moreno, który będzie miał regularną rolę. Jest typem uderzającym w kontakt, prowadzącym linię z przyzwoitą szybkością, jego 86,7% współczynnik kontaktu z mniejszą ligą w karierze podkreśla prawdopodobieństwo, że powinien być w stanie dostosować się do miotania w dużej lidze szybciej niż typowa perspektywa złapania. Blue Jays rozpoczynają tydzień od czterech meczów u siebie przeciwko przeciętnemu Baltimore wilga pitching staff, jeśli cierpisz na łapacza, jest wart dodania i rozpoczęcia.


Dodatkowe uwagi do 10 tygodnia

  • Urazy do Nathan Eovaldi (do tyłu i Garrett Whitlock (biodra) rzucili Boston Red Soxrotacja zmienia się w czasie, w którym zaczną tydzień od trzech korzystnych domowych pojedynków przeciwko Lekkoatletyka w Oakland. Drużyna może awansować Bogate Wzgórze oraz Michał Wacha aby wypełnić mecze w środę i czwartek, ale miej oko na ich decyzje, ponieważ szukają jednego wypełnienia między tym dniem a sobotą. Najlepsza perspektywa zespołu, Brayan Belloma 3,49 ERA, 1,20 WHIP i 35,9% współczynnik strat w swoich pięciu startach od czasu awansu do Triple-A Worcester, a jego umiejętności w tym ostatnim dziale sprawiają, że jest godnym skarbem, jeśli masz miejsce w głębszym mieszanym lub AL- tylko liga.

  • Podczas gdy White Sox wskazują, że Michael Kopechktóry opuścił niedzielny mecz po zaledwie 13 rzutach z powodu dyskomfortu w kolanach, może być gotowy na regularną zmianę w rotacji w najbliższą niedzielę, mecz jest w drodze z potężnym Houston Astros co czyni go miotaczem do siedzenia w 10. tygodniu. Wspomniany Lynn, który ma już świetny pojedynek powrotny w Detroit, może rozpocząć drugi start, jeśli Kopech nie będzie gotowy. White Sox będzie również potrzebował rozrusznika zastępczego na środę, chociaż drużyna może ponownie zagrać z Reynaldo Lopez-otwieracz, Davis Martin– strategia masowa.

  • The San Diego Padresktórzy zazwyczaj wolą dać swoim początkującym co najmniej pięć dni odpoczynku, mogą zdecydować się na środowy mecz o godz. Chicago Cubs jak Mike Clevinger jest na liście rannych COVID-19. Pamiętaj, że zespół kończy 10. tydzień trzema meczami w Coors Field i debiutantem MacKenzie Gore wydaje się być ich jedyną blokadą na początek (inni mogą w razie potrzeby przenieść się w górę lub wstecz). Gore został uderzony w ostatnią turę, poddając sześć rund w 2 2/3 innings.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.