Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, zasugerował zintegrowanie płatności kryptograficznych z Twitterem. „Moim celem byłoby zmaksymalizowanie użyteczności usługi”, powiedział pracownikom Twittera podczas pierwszego spotkania z nimi.

Pierwsze wspólne spotkanie na Twitterze z Elonem Muskiem, integracja płatności kryptograficznych

Dyrektor generalny Tesli i Spacex, Elon Musk, który może zostać nowym właścicielem Twitter Inc., odbył w czwartek swoje pierwsze wspólne spotkanie z pracownikami Twittera.

Musk odpowiedział na wiele pytań dotyczących tego, jak planuje prowadzić firmę zajmującą się mediami społecznościowymi, jeśli jego oferta zakupu Twittera zakończy się sukcesem. Jednak transakcja o wartości 44 miliardów dolarów jest obecnie w oczekiwaniua piżmo ma oskarżony Twitter o istotnym naruszeniu umowy o połączeniu.

Podczas spotkania Musk kilka razy wspomniał o krypto, zgodnie z wyciekiem transkrypcji spotkania i wyciekiem wideo opublikowanego przez Project Veritas.

Leslie Berland, dyrektor ds. marketingu Twittera, zapytał Muska: „Czy możesz porozmawiać trochę o Twitterze i płatnościach?”

Szef Tesli zaczął od stwierdzenia, że ​​„pieniądze są zasadniczo formą informacji”, dodając, że są „zasadniczo cyfrowe”. On dodał:

Myślę, że sensowne byłoby zintegrowanie płatności z Twitterem, aby łatwo było przesyłać pieniądze tam i z powrotem, zarówno walutę fiducjarną, jak i kryptowalutę – w zasadzie wszystko, co komuś przyda się.

„Więc moim celem byłaby maksymalizacja użyteczności usługi – im bardziej jest użyteczna, tym lepiej. A jeśli można go wykorzystać do dokonywania wygodnych płatności, to wzrost użyteczności ”- wyjaśnił.

Oszustwa kryptograficzne i konta spamowe

Berland zapytał również Muska o pewne problemy, które widzi z Twitterem. Dyrektor generalny Tesli odpowiedział:

Zdecydowanie wyzwaniem jest Twitter z kontami botów i kontami spamowymi. Na Twitterze jest sporo oszustw kryptograficznych.

„Polepszyło się, ale wciąż jest tego sporo” – kontynuował. „Są też ludzie, w których niekoniecznie są botami, ale mogą działać. Wiesz, jedna osoba obsługująca setki kont i próbująca sprawić, by wyglądały jak jednostki, ale tak nie jest ”.

Musk powiedział wcześniej, że bot spamujący to jeden najbardziej irytujący problem na Twitterze i przyrzekł pokonaj to „Albo zgiń próbując”, jeśli jego oferta zakupu platformy mediów społecznościowych się powiedzie.

Przejrzystość, zaufanie i wolność słowa

Musk wyjaśnił dalej pracownikom Twittera: „Myślę, że jest niezwykle ważne, aby była przejrzystość. Dlatego jestem zwolennikiem tego, aby algorytm był open source, aby ludzie mogli go krytykować, ulepszać, identyfikować potencjalne błędy lub stronniczość ”.

Zauważając, że „przejrzystość oczywiście zwiększa zaufanie”, podsumował szef Spacex:

Myślę, że zaufanie jest niezwykle ważne, a poza tym sama użyteczność systemu – pozbycie się pewnego rodzaju farm trolli, botów i spamu jest niezwykle ważna.

Jeśli chodzi o wolność słowa, Musk powiedział: „Myślę, że posiadanie wolności słowa i możliwość swobodnej komunikacji są niezbędne… To wolność słowa w kontekście prawa. Nie mówię więc o sugerowaniu, abyśmy po prostu lekceważyli prawo, ponieważ w takim przypadku po prostu zostaniemy zamknięci ”.

Co myślisz o tym, jak Elon Musk będzie zarządzał Twitterem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kevin Helms

Kevin, student ekonomii austriackiej, znalazł Bitcoina w 2011 roku i od tego czasu jest ewangelistą. Interesuje się bezpieczeństwem Bitcoina, systemami open source, efektami sieciowymi oraz skrzyżowaniem ekonomii i kryptografii.
Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.