1. Zobacz zabytki cudownego miasta Seattle. Transmisja na YouTube skupiła się na wielu stereotypowych pułapkach, z których słynie Seattle. Muzyka grunge? Sprawdzać. Oferty z owocami morza? Sprawdzać. Ludzie rzucający w siebie owocami morza na targu na ulicy nazwanej imieniem ryby? Wszystkie kontrole. Dorastałem jednak w aglomeracji Seattle, więc wiem z pierwszej ręki, że miasto jest jednym z najpiękniejszych, zróżnicowanych kulturowo miast na świecie. Ma o wiele więcej do zaoferowania niż stereotypowe pułapki, jeśli wiesz, jak je znaleźć. W tej chwili utknąłem w Idaho, pisząc o Seattle Mariners 2022. W międzyczasie inny debiutant z Lookout Landing, Jacob Parr, niedawno zakończył swój wieloetapowy lot z Teksasu do Seattle i ma zamiar spędzić kilka następnych dni, ciesząc się wszystkim, co może o wspaniałym północno-zachodnim Pacyfiku. Nie bądź jak ja, bądź jak Jakub i wybieraj radość.

Widok o zachodzie słońca z Seattle Waterfront Park of the Great ...

Zdjęcie Wolfganga Kaehlera / LightRocket za pośrednictwem Getty Images

2. Czy próbowałeś gier wideo? Niepoważnie. Jestem bardzo stronniczy, ponieważ gram w gry wideo od dziecka, moją pierwszą konsolą był Sega Master System. Żyjemy jednak w złotym wieku gier wideo. Możesz grać w gry nie tylko na wyspecjalizowanych urządzeniach domowych, ale także na komputerze, a nawet telefonie. Istnieją różne gry dla każdego typu osoby, kinowe wrażenia AAA lub dziwaczne, darmowe łamigłówki i wiele, wiele więcej. Wszyscy trzej główni producenci urządzeń oferują nawet usługi oparte na subskrypcji, które zapewniają dostęp do szerokiego katalogu gier. Jeśli masz Xbox Game Pass, będziesz mieć nawet dostęp do najnowszej edycji MLB The Show, w której możesz cieszyć się wszystkimi graczami Seattle Mariners, których znasz i kochasz, z obiektywnie lepszymi statystykami na wygraną. Nie jestem zbyt dobry w The Show, ale zdecydowanie radzę sobie lepiej niż 0-10 z biegaczami w punktacji, jak w prawdziwym życiu Seattle Mariners dzisiaj.

3. Jeśli jesteś rodzicem, pamiętaj, jak to było być dzieckiem lub po prostu ogólnie uważasz się za człowieka, możesz spróbować obejrzeć Blueya. Przepraszam, tak, jestem jednym z tych rodziców. Mamy w domu małe dziewięciomiesięczne dziecko i słysząc dobre rzeczy o serialu, założyliśmy je dla dziecka pewnego dnia. Nasz dzieciak szybko zasnął i dużo, dużo później wciąż oglądaliśmy przedstawienie. Śmialiśmy się, płakaliśmy. Jedną ze wspaniałych rzeczy w serialu jest to, że jest on bardzo strawny w siedmiominutowych kęsach. Co więcej, zawiera postacie, które są wadliwe, ale starają się jak najlepiej, które pokonują swoje faux pas dzięki odporności. Może Seattle Mariners z 2022 r. powinni oglądać więcej Blueya.

4. Podcasty! Podcasty to obecnie jeden z najłatwiej dostępnych sposobów dostępu do mediów edukacyjnych i rozrywkowych. Lookout Landing oferuje własny podcast i od dawna jest moim ulubionym. Jeśli szukasz kolejnego świetnego podcastu o baseballu, innym, który bardzo polecam, jest W Seattle nigdy nie jest słonecznie, który omawia Seattle Mariners z perspektywy analitycznej. Tak, chodzi o Mariners, ale wnikliwe obserwacje i zabawne przekomarzanie się to wynagradzają. Jeśli jesteś entuzjastą przyrody, takim jak ja, możesz dać Tylko nasze zoo próba, w której Ellen i Christian Weatherford informują o swoich ulubionych zwierzętach i oceniają je na podstawie skuteczności, pomysłowości i estetyki. Jest również przyjazny dla rodziny, więc możesz go posłuchać ze wszystkimi domownikami, jeśli masz na to ochotę. Moja ostateczna rekomendacja idzie do Lochy i tatusiowie (nie podcast BDSM), prawdziwa gra, podcast o jasnych lochach i smokach, który jest jednym z najzabawniejszych fragmentów mediów, jakie kiedykolwiek skonsumowałem. Ten jest jednak zdecydowanie mniej przyjazny rodzinie.

Ryż Tampa Bay w Toronto Blue Jays

Fot. Tom Szczerbowski / Getty Images

5. Możesz obejrzyj wczorajszy mecz. Lub, jeśli wolisz, możesz przeczytać Kate zawsze przyjemną podsumować to. Logan Gilbert był dobry. Obraza była dobra. Bullpen był dobry. 10/10 poleca wczorajszą grę nad dzisiejszą. (Szczerze mówiąc, Marco Gonzales był dzisiaj bardzo dobry, ale to nie przeważa, no cóż, wszystkiego innego.)

6. O nieletnich marynarzach możecie przeczytać we wczorajszych Dziennik kadetów. Jedną z najlepszych rzeczy w Seattle Mariners 2022 jest to, że dla wielu graczy w systemie rzeczywiście czeka świetlana przyszłość. Część z tego już przynosi dywidendy na poziomie wielkiej ligi, jak Julio Rodríguez, który nawet podwoił dziś liczbę, ale wiele z tego wciąż czeka na skrzydłach. W tym roku Lookout Landing obszernie omówił wszystkie pomniejsze ligi Marinera, a jeśli nie zwracałeś na to uwagi, powinieneś być.

7. Możesz oglądać wszystko, wszędzie i jednocześnie. Świetne aktorstwo, niesamowite efekty wizualne i fascynująca historia; ma wszystko, czego można oczekiwać w filmie. Nic więcej tego nie zepsuję, po prostu zaufaj mi, obejrzyj. Podziękujesz mi później.

8. Śpiewaj głośno. Nie jesteś w tym dobry? Nie ma znaczenia. Śpiewaj na głos, jakbyś był najlepszym piosenkarzem na świecie. Śpiewaj wesołe piosenki, śpiewaj smutne piosenki, śpiewaj głupie piosenki. Prawdopodobnie nie czytasz tego, jeśli nie jesteś fanem Mariners, a jeśli znam fanów Mariners, mamy tendencję do noszenia serca na rękawach. Noś głośno serce, śpiewaj, jakby nikt nie słuchał.

9. Jeśli potrzebujesz dobrej książki, nie możesz się pomylić z The Soul of and Octopus: A Surprising Exploration Into the Wonder of Consciousness. Na 261 stronach jest to dość lekka lektura i zabierze Cię w cuda interakcji międzygatunkowych oraz o ile jeszcze musimy się dowiedzieć o stworzeniach, z którymi dzielimy tę planetę io nas samych.

Jednak z całą powagą dzisiejszy mecz był po prostu zły. Bardzo mało dobrych rzeczy do omówienia, a jeszcze mniej najważniejszych rzeczy do podzielenia się, chyba że jesteś fanem Bliźniaków. Krzycz do Marco Gonzalesa, który przeszedł 6,2 rundy, nie pozwalając na bieg. Tak, wiem, co mówi karta wyników, technicznie był powiązany z jednym zarobionym biegiem. Moim zdaniem jednak powinien być w stanie dokończyć inning, a Sewald jest odpowiedzialny za ten wynik. Tak czy inaczej, nie ma znaczenia, kto ponosi winę za ten jeden przejazd, ponieważ jeden lub sto ofensywy Marines wyszło 0-10 z biegaczami na pozycji punktowanej. Trammell był jednym z tych biegaczy, po tym, jak po błędzie rzutu zamienił dublet w trójkę w trójkę. Kolejne okrzyki skierowane są do Jesse’go Winkera, który spędził noc 2 na 3 ze spacerem, zapewniając produkcję, jakiej chcesz od roli DH, w której był dzisiaj. Więc wypróbuj jedną z tych dziewięciu rzeczy, które są lepsze niż myślenie o Seattle Mariners dzisiaj lub o czymkolwiek innym, co sprawia ci radość, a zobaczymy się tu jutro, kiedy Mariners zaczną grać na pięć meczów (dwa w sobotę) przeciwko rywalizującym Los Angeles Angels z Anaheim w Kalifornii.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.