Chociaż nie doszło do tak dokładnego wycieku, jak Złożenie Galaxy Z 4 oraz Odwróć 4 mobilni potęgi, rywale Samsunga nowej generacji z Apple Watch również byli ostatnio w centrum uwagi, a kilka renomowanych źródeł twierdzi, że ujawniło wiele soczystych szczegółów na temat Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro.

Oczywiście nie ma wielu źródeł informacji poufnych na temat niepublikowanych urządzeń, które są bardziej wiarygodne niż Federalna Komisja Łączności. Podczas gdy najnowsze dokumenty certyfikacyjne FCC (pierwsze zgłoszone przez 9to5Google) wydaje się ustawiać kilka szczegółów na trzy SAMSUNG produkty noszące numery modeli SM-R900, SM-R910 i SM-R920 mocno wyryte w kamieniu, tylko jeden z nich można kiedykolwiek określić jako soczysty… lub choć trochę interesujący.

Smartwatche też potrzebują szybkiego ładowania

65W. 120W. 150W. 200W. Nawet bez żadnego kontekstu, te liczby prawdopodobnie zadzwonią teraz dla wielu użytkowników telefonów z Androidem. Ale chociaż (niektórzy) producenci telefonów dołożyli wszelkich starań, aby osiągnąć kamień milowy szybkiego ładowania po pierwszy kamień milowyrobiąc wiele zamieszania w związku z każdym nowym osiągnięciem, większość sprzedawców smartwatchów wydaje się być niezainteresowana rozwojem w tej konkretnej dziedzinie tego konkretnego rynku.
Wiele z tych samych firm jest oczywiście zaangażowanych w obie branże, w tym Samsung. Z Galaxy S22 Ultra kilka kroków za konkurencją przy prędkościach ładowania do 45 watów, jesteśmy prawie zaskoczeni, że rodzina Galaxy Watch 5 została potwierdzona jako wyposażona w technologię ładowania 10W.

To miła niespodzianka, pamiętajcie, tak jak w zeszłym roku Zegarek Galaxy 4 oraz Oglądaj 4 Klasyczne ledwo są w stanie uzyskać od 0 do 100 procent pojemności baterii w około dwie godziny przy tym samym ograniczeniu ładowania 5 W między nimi.
W przeciwieństwie do tego Seria zegarków Apple 7 potrzebuje około 45 minut, aby napełnić pusty zbiornik w około 80 procentach, co jest czymś, czego prawdopodobnie możemy oczekiwać, że Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro będą pasować, jeśli nie przekroczą w ciągu zaledwie kilku miesięcy.
Szybkie ładowanie było jednym z największych reklamowanych punktów sprzedaży serii 7 i kluczowym ulepszeniem w porównaniu z 2020 r. Seria zegarków Apple 6co mogło przekonać Samsunga do poważnego potraktowania tej funkcji.

Zwiększenie prędkości ładowania działa świetnie z większą baterią

Aaa i wygląda na to, że właśnie to otrzymają nabywcy Galaxy Watch 5 w sierpniu. Zdrobniała wersja smartwatcha bez Pro Wear OS (znanego również jako SM-R900) była ujawnione w marcu aby spakować ogniwo 276 mAh, w górę (nieznacznie) od baterii 247 mAh, co obecnie pozwala właścicielom 40 mm nieklasycznego Zegarek Galaxy 4 wycisnąć (prawie) dobry dzień pracy na jednym ładowaniu.
Duży zegarek Galaxy Watch 5, który ma zbiegać się ze wspomnianym numerem modelu SM-R910, może zaoferować podobną aktualizację w porównaniu z pakietem baterii 361 mAh Zegarek Galaxy 44 mm 4 dzięki około 400 mAh sokowirówkapodczas gdy jedyny wariant Galaxy Watch 5 Pro (znany również jako SM-R920) jest przechylony, aby w jakiś sposób pomieścić pod maską ogniwo o pojemności 572 mAh.

Teraz oznacza to ogromny krok naprzód z obu stron 42mm oraz 46mm Galaxy Zegarek 4 Klasycznyktórego baterie 247 i 361 mAh bledną w porównaniu z tym, co Samsung przygotowuje na swój prawdopodobnie największy smartwatch w historii.
Mówiąc o jeszcze w tym roku, te aprobaty FCC mogą, ale nie muszą oznaczać, że linia Galaxy Watch 5 jest tuż za rogiem, jak ogłoszono w Unpacked i zamówienie w przedsprzedaży rozpocznie się 10 sierpnia obok Galaxy Z Flip 4 i Z Fold 4 nadal wydaje się bardziej prawdopodobny niż, powiedzmy, spokojna premiera na początku lipca wraz z Galaxy Buds Pro 2.

Nawiasem mówiąc, inne szczegóły ujawnione przez FCC to obsługa Wear OS (duh!), NFC, Bluetooth i łączność Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz, bez wbudowanych funkcji 4G LTE … w tych konkretnych modele.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.