Indeks Dow Jones Industrial Average zanurkował o ponad 650 punktów w poniedziałek rano, gdy rynek przesunął się, aby zwiększyć straty po piątkowej wyprzedaży na giełdzie. Bitcoin spadł poniżej 24 000 USD, podczas gdy rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła do kolejnych nowych maksimów. A S&P 500 został otwarty w terytorium niedźwiedzia.
XGigant pojazdów elektrycznych Tesla (TSLA) spadła o 5% w poniedziałek. Gdzie indziej, Liderzy technologii Dow Jones Jabłko (AAPL) oraz Microsoft (MSFT) spadły o około 3% każdy w dzisiejsza giełda otwarty.

W obliczu nowej korekty giełdowej liderzy Dow Jones Szewron (CVX), Merck (MRK) oraz Podróżnicy (TRV) – wraz z Enfaza energii (ENPH), Olej Murphy (MUR), Northrop Grumman (NOC) oraz Ulta Beauty (ULTA) – należą do najlepszych akcji IBD, które warto obserwować w poniedziałek.

Enfaza jest Tabela liderów IBD Zbiory. Ulta pojawiła się w kolumna IBD Stock Analysis z zeszłego tygodnia.

Dow Jones Today: Zyski skarbowe, ceny ropy, Bitcoin

Po poniedziałkowym otwarciu indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 2%, podczas gdy S&P 500 stracił 2,5%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq spadł o 3,2%.

Wśród fundusze giełdowetracker Nasdaq 100 Invesco QQQ Trust (QQQ) spadła o 3%. Fundusz ETF SPDR S&P 500 (SZPIEG) stracił 2,5% na początku handlu.

Giełdy w Azji zamknęły się dużymi stratami, ponieważ rynki światowe zareagowały na piątkowe dane o inflacji w USA. Wiodące europejskie benchmarki notowały straty w przedziale 2% tuż po południu w poniedziałek.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek rano do 3,28%, osiągając kolejne maksimum po piątkowym zamknięciu na poziomie 3,15%. Tymczasem ceny ropy w USA spadły o prawie 1%, a West Texas Intermediate kosztuje około 119 USD za baryłkę. Na początku marca WTI na krótko przekroczyła 130 dolarów za baryłkę.

Cena Bitcoina spadła o 18% w ciągu weekendu. Po zakończeniu piątku około 29 000 $, Bitcoin handlował około 23 500 $ w handlu wczesnym rankiem, według CoinDesknajniższy poziom od grudnia 2020 r. ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) spadła o 18% w poniedziałek rano.

Wyprzedaż na giełdzie

Giełda wyprzedała się w piątek, ponieważ główne indeksy giełdowe zakończyły ciężkimi stratami, kończąc tydzień ze spadkiem.

Piątek Wielki Obraz Nasdaq był indeksem, który najbardziej ucierpiał, spadając o 3,5%.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się jego system obrotu akcjami oraz Podstawy CAN SLIM. Rozpoznawanie wzory wykresów jest jednym z kluczy do wytycznych inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę wzrostowe listy akcjiJak na przykład Tablica wyników oraz SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwowanych, znajdować firmy w pobliżu kup punktlub opracuj niestandardowe ekrany w IBD MarketSmith.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Chevron, Merck, Travelers

Lider Dow Jones i gigant energetyczny Chevron utrzymuje się powyżej płaska podstawa174,86 kup punktwedług IBD MarketSmith analiza wykresów, nawet po piątkowym spadku o 1,2%. 5% strefa kupna osiąga szczyt na poziomie 183,60. Akcje CVX spadły w poniedziałek o 2,2%.

Akcje CVX może pochwalić się idealnym 99 Ocena kompozytu IBD, na Przegląd zapasów IBD. Inwestorzy mogą korzystać z IBD Composite Rating, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.

Merck, Dow Jones i IBD Big Cap 20 akcje, spadły poniżej swoich kubek z uchwytem 89,58 kup punkt W piątek akcje spadły o kolejne 0,9%. Akcje straciły również wsparcie wokół swojej kluczowej 50-dniowej linii, która jest kluczowym sygnałem sprzedaży. Akcje MRK spadły w poniedziałek rano o ponad 1%.

Gigant ubezpieczeniowy Travelers nadal buduje płaską bazę z 188,08 pkt. Akcje są dalej poniżej swojej 50-dniowej linii po piątkowym spadku o 2,5%. Akcje podróżników straciły 1,1% na początku poniedziałku.


Pięć największych akcji wzrostowych do obejrzenia w najbliższym czasierpl Korekta Giełdowa


Zapasy do obejrzenia: Enphase, Murphy, Northrop, Ulta

Tabela liderów IBD stock Enphase Energy jest nadal powyżej swojej podwójne dno 193 punkt kupna, nawet po trzecim z rzędu spadku w piątek, według IBD MarketSmith analiza wykresów. Akcje Enphase spadły w poniedziałek rano o 5,8%.

Murphy Oil jest notowany tuż poniżej a podstawa kubka 44,73 punktu kupna po piątkowej stracie 1,95%. Akcje spadły o 4,3% w poniedziałek rano.

Northrop Grumman znalazł bardzo potrzebne wsparcie przy 50-dniowej średniej ruchomej w piątek, ale pozostaje o 3% poniżej kubek z uchwytem ‘s 477,36 kup punkt. Akcje NOC spadły w poniedziałek rano o 1,1%.

Ostatnie wybicie Ulta Beauty nadal ma problemy po piątkowej stracie 3,5%. Akcje jednak starają się utrzymać w trakcie nowej korekty giełdowej. Magazyn Ulta jest oddalony o około 4% od kubka z punktem zakupu 426,93 za uchwytem. Akcje ULTA spadły w poniedziałek o ponad 2%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącej korekcie giełdowej na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli spadły w piątek o 3,1%, dodając do czwartkowego spadku o 0,9%. Akcje groziły zwiększeniem tych strat, notując w poniedziałek rano ponad 5% niższe ceny. Na początku poniedziałku RBC Capital zmodernizował giganta pojazdów elektrycznych z wydajności sektorowej do lepszych wyników z ceną docelową 1100.

Akcje są nadal krytyczne poniżej swoich 50- i 200-dniowych średnich kroczących. Akcje Tesli notowane były na poziomie 1 243,49 w listopadzie. 4. Akcje są o około 44% niższe od tego rekordu.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

Wśród Akcje Dow Jones, akcje Apple sprzedały się w piątek o 3,9% i zbliżają się do ostatnich minimów. Akcje pozostają znacznie poniżej długoterminowej 200-dniowej linii i są o około 25% niższe od 52-tygodniowego maksimum. Akcje AAPL straciły w poniedziałek 2,7%.

Lider oprogramowania, Microsoft, stracił w piątek 4,5% i utrzymuje się poniżej linii 50- i 200-dniowych. Akcje zamknęły się o około 28% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum. Akcje MSFT straciły w poniedziałek 3%.

Koniecznie śledźcie Scotta Lehtonena na Twitterze @Ibd_slehtonen Więcej informacji na temat akcji wzrostowych i indeksu Dow Jones Industrial Average.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ:

Akcje o najwyższym wzroście do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak ustalać czas na rynku dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i coaching w jednym miejscu

Jak badać zapasy wzrostu: dlaczego to narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych akcji

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.