FILADELFIA – Rob Thomson przytulił się z Kyle’a Schwarbera oraz Nick Castellanos w swoich szafkach na kilka minut wczesnym niedzielnym wieczorem w Citizens Bank Park.

Phillies właśnie przerwali serię dziewięciu wygranych meczów, przegrywając 13:1 z Arizoną. Zaczęło się od długiej 41-wyciągowej pierwszej rundy od Strażnik Suarez. Rama zawierała kilka rażących błędów defensywnych, które nadały ton całemu popołudniowi. Skończyło się na tym, że łapacz Garrett Stubbs wykonał swój pierwszy w karierze miotający występ, rzucając szybką piłką z prędkością 88 mil na godzinę, próbując uratować kilka ramion byka na lepszy, bardziej konkurencyjny dzień.

— Spójrz — powiedział Schwarber. „To jedna gra, prawda? Jest o wiele więcej gier do zrobienia. Oczywiście nie zagraliśmy dzisiaj najostrzej. Do tego możesz to zaliczyć. Nie zagraliśmy najostrzej. Wygraliśmy serię. Są rzeczy, które zabierasz, z których się uczysz i idziesz dalej. Ale wciąż jest wiele pozytywów w tym, co robimy. I myślę, że to będzie największy wynos – to pozytywne rzeczy z tego, co robiliśmy tutaj przez ostatnie 11 dni. To gra naprawdę solidnego baseballu.”

Phillies (30-30) wygrali dziewięć meczów z rzędu, po raz pierwszy od serii dziewięciu meczów w 2011 roku, kiedy to wygrali rekordową liczbę 102 meczów. Ta zwycięska passa przyniosła niezapomniane chwile. W ósmej rundzie odbył się wielki szlem Bryce’a Harpera, a dziewiątego, 5 czerwca, w meczu z Aniołami Brysona Stotta. W dniu 7 czerwca zmierzył się Alec Bohm, który grał w remis, a goahead Matt Vierling, przeciwko Brewersowi, bliżej Joshowi Haderowi.

Przez cały czas dominowały rzuty, uderzenia sprzęgłem i solidna obrona, ponieważ Thomson został trzecim menedżerem od co najmniej 1900 roku, który wygrał pierwsze osiem meczów w swojej karierze, dołączając do Pata Morana (1915 Phillies) i Joe M. Morgana (1988 Red Sox). …

Phillies uważają, że są bliżej zespołu, który wygrał dziewięć z rzędu, niż zespołu, który rozpoczął 22-29 i kosztował Joe Girardiego swoją pracę.

„Myślę, że po prostu robi się wygodnie, człowieku” – powiedział Castellanos. „Mając pewność, że kiedy zejdziemy na dół, będziemy mogli wrócić. Mimo że dziś przegraliśmy, to dla nas kolejna seria wygranych.”

Oczywiście nic nie jest idealne. Suárez nadal walczył ze swoją kontrolą i dowodzeniem. W pierwszym i piątym inningu wykonał chód wprowadzający po dwóch uderzeniach przeciwko obu uderzającym. Obaj biegacze zdobyli punkty.

Suárez był w tym sezonie w większości nieskuteczny. Rzuca tonę rzutów, zmuszając go do wcześniejszego wyjścia z gry niż się spodziewał.

Castellanos wygrał 0-3 z trzema skreśleniami. On uderza .251 z siedmioma osobami korzystającymi z domów, 31 RBI i .715 OPS. W porównaniu z poprzednim sezonem uderza więcej i nie uderza tak mocno w piłkę, jak często.

„Nie czułem się komfortowo przez cały rok” – powiedział Castellanos. „Ale to tylko kwestia czasu, powiem ci to. To jedna z tych rzeczy, w których czasami po prostu przechodzisz przez fazy, w których nie masz dobrego wyczucia na talerzu. Przynajmniej dla mnie. Tylko jeden nietoperz. Szczerze mówiąc, czasami wystarczy jeden zamach, a potem po prostu klika i zaczyna się toczyć.

„Szczerze, to tylko ja. Po prostu nie czuję się komfortowo.”

Castellanos wykonał podwójny check-swing na prawym boisku pod koniec sobotniego zwycięstwa nad D-backs. Bryce Harper strzelił gola od pierwszego w grze. Wiele osób myślało, że to może być hit, którego Castellanos potrzebował, aby wyrwać się z obaw.

„To tylko przypomnienie, nie traktuj gry tak poważnie” – powiedział Castellanos. „Czasami baseball może być zabawną grą. Czasami może [really] ssać, wiesz? Taka jest szczera prawda”.

Ale baseball był w większości dobry dla Phillies, odkąd Thomson przejął dowodzenie. Gracze zareagowali na jego wyluzowaną postawę.

Wierzą, że może to prowadzić do większej liczby dobrych rzeczy.

„Pod koniec dnia wygraliśmy serię” – powiedział Thomson. „Musimy przenieść się do jutra. To jest wiadomość dla chłopaków. Po prostu idź do przodu. Nadchodzi nowa seria. Po prostu wygrywaj serie. W większości mamy dobry startowy pitching [during the streak]. Nasz bullpen był dobry. Zdobyliśmy wiele punktów. Wyszliśmy przed ludzi i przez większość czasu graliśmy naprawdę dobrą obronę. Piłka została uderzona w kogoś, złapaliśmy ją, rzuciliśmy i wyszliśmy. Zawsze myśleliśmy, że to jest klub, którym jesteśmy ”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.