Nowy token LUNA 2.0 firmy Terra stracił 54% na wartości w ciągu ostatnich dwóch tygodni, po osiągnięciu poziomu 11,33 USD za sztukę 30 maja. Tymczasem demaskator Fatman oskarżył współzałożyciela Terra Do Kwona o wypłatę 2,7 miliarda USD kilka miesięcy wcześniej incydent z odejściem UST. Kwon jednak śledzi oskarżenia Fatmana i twierdzi, że twierdzenia są „kategorycznie fałszywe”.

Wartość tokena LUNA 2.0 spadła o 54% w ciągu ostatnich 2 tygodni

The Token odrodzenia LUNA 2.0 był bardzo słaby pod względem wyników rynkowych w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Jednak, jak Bitcoin.com News zgłoszone sześć dni temu niezliczone protokoły zdecentralizowanego finansowania (defi) ponownie dołączyły do ​​ekosystemu.

Łańcuch 2.0 Terra ma mniej więcej 1,32 miliarda dolarów zablokowane w aplikacji Stader defi według statystyk defillama.com. Sieć Terra Classic wciąż ma 10,54 miliona dolarów Całkowita wartość zablokowana jest również dzisiaj, z 3,11 miliona dolarów na Terraswap i 2,47 miliona na Anchor.

LUNA 2.0 12 czerwca 2022 przez Kraken.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, po tym, jak LUNA 2.0 osiągnęła najwyższy poziom 11,33 USD za sztukę, nowa LUNA stracił 54% w ciągu ostatnich 14 dni. Nadal jest o 86% niższy od najwyższego w historii poziomu 18,87 USD za monetę, kiedy po raz pierwszy uruchomiono blockchain 2.0.

W chwili pisania tego tekstu LUNA 2.0 ma 135 milionów dolarów w globalnym wolumenie handlu, co blednie w porównaniu z wolumenem Luna Classic (LUNC) przed opadem. Najlepsze giełdy pod względem wolumenu handlu LUNA 2.0 to Bitrue, Okx, Huobi Global, Kucoin i Gate.io. Pięć najlepszych par handlowych LUNA 2.0 to dzisiaj USDTUSD, USDC, EUR i ETHodpowiednio.

Współzałożyciel firmy Terra, Do Kwon, nadal jest oskarżany o podejrzane działania – informator Fatman twierdzi, że Kwon wypłacił 2,7 miliarda dolarów przed upadkiem UST

Chociaż wyniki rynkowe LUNY nie były tak dobre, wraz z różnymi aktywami kryptograficznymi, które cierpią z powodu rynek niedźwiedziaDo Kwon wciąż jest oskarżany przez sygnalistę o podejrzane działania Gruby mężczyzna.

Trzy dni temu Bitcoin.com News również zgłoszone w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) poinformowała o badaniu w sprawie upadku terrausd (UST) i firmy Terraform Labs (TFL). 11 czerwca 2022 r. Fatman oskarżył Kwona o wyprowadzenie 2,7 miliarda dolarów z projektu Terra na kilka miesięcy przed opadem UST.

„Niektórzy z was uważali, że 80 milionów dolarów miesięcznie było złe”, Fatman tweetował. “To nic. Oto jak Do Kwon wypłacił 2,7 miliarda dolarów (33 x 80 $ [million]) w ciągu zaledwie kilku miesięcy dzięki Degenbox: idealnemu mechanizmowi odprowadzania płynności z LUNA [and] System UST i na twarde pieniądze, takie jak USDT”.

Grubas mówi, że protokół pożyczania defi Degenbox Abracadabry i tokeny jak ZAKLĘCIE oraz MIM zostały wykorzystane do zapewnienia „głębszej płynności wyjścia parze UST”. Informator powiedział, że Kwon był w stanie wypłacić pieniądze za pośrednictwem puli MIM/UST w wysokości 2719 miliardów dolarów bez zmiany pozycji.

„UST to przyszłość, powiedział. Zdecentralizowany pieniądz to solidny pieniądz, powiedział: „Fatman nieprzerwany. „UST się nie odczepi, powiedział ci. „Scentralizowane monety stablecoin w końcu cię zbiją”. Dlaczego więc wypłacił 2,7 mld $ z UST do? USDT i USDC?”

Czy Kwon odrzuca oskarżenia o wypłatę pieniędzy, mówi, że „naprawdę nie dba o pieniądze”

Jednakże, Do Kwon ma obalił roszczenia wypłacił 2,7 miliarda dolarów przed Awaria UST. „To powinno być oczywiste, ale twierdzenie, że wypłaciłem 2,7 miliarda dolarów z czegokolwiek, jest kategorycznie fałszywe” – powiedział Kwon tego samego dnia, kiedy oskarżył go Fatman. Kwon ma również swoje konto na Twitterze ustawione na tryb prywatny i tylko osoby oznaczone tagami Kwon w tweecie mogą odpowiedzieć.

„Wydaje się, że istnieją dwa sprzeczne twierdzenia, w których: portfele Do są podrobione, a on nadal posiada większość swojej luny przez zrzut [or] Zrzucił wszystkie swoje tokeny, aby zarobić miliardy ”- kontynuował Kwon. „Pas powinien być idealnie wybrany”. Współzałożyciel Terra dodany:

Przypomnijmy, przez ostatnie dwa lata jedyne, co zarobiłem, to nominalna pensja w TFL, a odroczenie wzięcia większości tokenów założyciela, bo a) nie potrzebowałem i b) nie chciałem powodować niepotrzebnego palca -wskazując, że ma za dużo.

Na Twitterze ludzie dyskutowali o tym, jak Kwon jest teraz o wiele bardziej pokorny w porównaniu do nazywania ludzi „biednymi” w okresie szczytowej sławy LUNY. Inni byli dyskutować Kwon podobno „pochyla się” założycielem Abracadabra Daniele Sesta i „bagholderami SPELL”.

Twierdzenia mówią, że tokeny, takie jak SPELL, MIM i Degenbox firmy Abracadabra, zostały użyte, aby pomóc Kwonowi przejąć UST do trudniejszych aktywów stablecoin. Abracadabra i Sesta mieli już swój udział w kontrowersji w przeszłości z Kraina Czarów TIME Klęska.

Współzałożyciel Terra, Kwon, podkreślił na Twitterze, że nic z tego, co mówi się o jego wypłacie, nie jest prawdą. „Mam nadzieję, że to jasne – nie powiedziałem zbyt wiele, ponieważ nie chcę wyglądać na ofiarę, ale straciłem też większość tego, co miałem w wypadku”, Kwon zawarta w sobotę w obawie przed roszczeniami wypłacił 2,7 miliarda dolarów.

„Mówiłem to wiele razy, ale naprawdę nie zależy mi zbytnio na pieniądzach. Proszę mów rzeczy sprawdzone i prawdziwe – jeśli szerzysz fałsz, który tylko przysparza bólu wszystkim, którzy przegrali ”Kwon dodany.

Tymczasem Grubas nadal oskarża Kwon brudnych sztuczek i demaskator nie przestają krytykować rzekomych czynów Kwona ani jego obecnych komentarzy i obaleń.

Tagi w tej historii

11,33 USD Wysoki, 2,7 miliarda dolarów, Abrakadabra, Oskarżenia, Wypłata, Daniele Sesta, zrobić kwon, Do Kwon Terra, Gruby mężczyzna, Grubas Terra, LUNA, Luna 2.0, Luna Klasyczna, Cena LUNY, LUNC, Terra 2,0, Terra Do Kwon, laboratoria terraformowania, TFL, Czas, UST, Informator, Sygnalista Fatman, kraina czarów

Co sądzisz o LUNA 2.0 i niedawnych oskarżeniach pod adresem Do Kwona? Co myślisz o odrzuceniu Kwona? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Pasjonuje go Bitcoin, kod open-source i zdecentralizowane aplikacje. Od września 2015 r. Redman napisał dla Bitcoin.com News ponad 5000 artykułów o destrukcyjnych protokołach, które pojawiają się dzisiaj.
Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.