Przez pewien czas atrakcyjnie było rozmawiać o sezonie 2016 w stosunku do obecnych Chicago Cubs. Nie, nie dlatego, że w tym roku Cubs wygrały World Series (ludzie o tym zapominają), ale zamiast tego zawierała sprzedaż New York Yankees w wyznaczonym terminie. Rzadkość w historii tej organizacji i z tego powodu godna uwagi.

Ale wyprzedaż Yankee była również godna uwagi – i przekonująca w stosunku do Cubs – ponieważ okazała się zaledwie półrocznym restartem. Nie było odbudowy (jednak definiujemy ten termin), a Yankees wygrali 91 meczów w 2017 roku podczas fazy play-off.

Jasne, Cubs sprzedają się w terminie w 2021 r., argument brzmiał, ale spójrz, co zrobili Yankees w 2016 roku! Cubs mogą wrócić do rywalizacji w 2022 roku, tak jak to zrobili! Może miało to jakiś sens w sierpniu 2021 roku, przynajmniej kiedy poparzeni fani Cubsów próbowali lizać swoje rany.

Wszelkie trwałe myśli, które ludzie mieli przy dokonywaniu porównania, moim zdaniem zniknęły przez okno, kiedy stało się jasne, do czego zmierza strategia pozasezonowa Cubsów w 2022 roku: podpisz kilka długoterminowych elementów, które mogą pomóc w 2023+, ale przede wszystkim skup się na po prostu próbując dać sobie zewnętrzną szansę na konkurowanie, zachowując praktycznie wszystkie inwestycje krótkoterminowe i być w stanie sprzedać ponownie w terminie.

To po prostu nie było to, co zrobili Yankees.

Wiele z tego jest przedmiotem świetnej lektury Sahadev Sharma on Jak Jankesi z lat 2016-17 zrobili to, co zrobili, jak nigdy nie była to wielka paralela dla młodych 2021-22 i jakie lekcje mogą być dla młodych, jeśli Właściwie chcą startować w 2023 roku:

Wśród kluczowych różnic między Yankees 2016-17 a Cubs 2021-22? Ten ostatni nie miał tego samego kalibru młodych talentów, gotowych do wyjścia i do wybuchu:

Być może jednym z największych kluczy do sezonu niespodzianek jest pojawienie się młodych graczy i wpływanie na zespół od samego początku. W ten sposób Yankees przeszli ze sprzedających w 2016 r. do pretendentów w 2017 r. Luis Severino przeszedł z 5,63 ERA w 2016 r. na trzecie miejsce w głosowaniu Cy Younga. Gary Sanchez kontynuował swoją wicemistrzowską kampanię Rookie of the Year sezonem All-Star. I oczywiście był Judge, debiutant, który wszedł do sezonu po ciężkim debiucie, uplasował się w dolnej połowie listy 100 najlepszych potencjalnych klientów, a następnie uciekł z nagrodą Rookie of the Year, zajmując drugie miejsce w MVP głosowania i stał się z dnia na dzień sensacją Nowego Jorku.

Tylko ci trzej gracze byli warci aż 18,7 (!) WOJNY dla Yankees w 2017 roku. Byli trzema najcenniejszymi graczami w tej drużynie i zasadniczo stanowili całą różnicę między drużyną playoff a innym sprzedawcą w środku sezonu. To główny sposób na szybkie ponowne uruchomienie i prawdopodobnie był to również główny czynnik w poznaniu Yankees mogliby w tym czasie wykonaj szybki restart.

Możesz już zobaczyć, gdzie każda próba równoległa do Cubs 2021 napotka na progi zwalniające.

Cubs zmierzający do 2022 roku nie do końca mieli ten kaliber potencjalnego młodzieńca z przełomu albo na liście, albo tuż na zakręcie. Nico Hoerner był raczej potencjalnym „bardzo dobrym” graczem. To samo dotyczy wszystkich młodych miotaczy, z wyjątkiem Caleba Kiliana, który nawet nie rzucał w Triple-A jeszcze w tym roku. Brennen Davis ma ten prawdziwy potencjał oddziaływania, ale zawsze przyjeżdżał późno (i teraz może nie dotrzeć wielkich lig aż do przyszłego sezonu). Od większości innych potencjalnie poważnych rodzajów skutków dzieli nas jeszcze wiele lat.

OK, ale co z 2023? Czy mówimy, że wtedy Cubs nie mogą nawet ciągnąć Yankees? Nie? Nie. Nie mówię tego, tak samo jak Sharma. Ale zajmie to wiele rzeczy, które będą się działy właśnie stąd.

Po pierwsze, Cubs MUSZĄ mieć w przyszłym roku te duże, młode wybuchy. Trzeba mieć facetów, którzy naprawdę wyskakują, zaczynając JAK NAJSZYBCIEJ – dlatego Sharma wspomina Christophera Morela, zarówno dlatego, że wydaje się, że ma teraz potencjał, by być naprawdę wpływowym facetem w 2023 roku, ale także dlatego, że nie spodziewano się, że się pojawi ten szybko do ten w 2022 roku. Muszą być inni, którzy po prostu eksplodują w ciągu następnych 12 miesięcy i zabierają się w ten poziom „wpływu”, nawet jeśli nie postrzegamy ich w ten sposób, gdy siedzimy tutaj dzisiaj. Wysoki zapytaj, wiem.

I są też inne rzeczy, które poszły dobrze / sprytnie dla Yankees: obecni weterani na liście byli solidnymi zawodnikami, a zespół agresywnie wydawał się wypełniać dziury i papierować błędy. Dla Cubs oznaczałoby to, że ludzie tacy jak Marcus Stroman i Seiya Suzuki (i Ian Happ, jeśli nadal jest w pobliżu), będą potrzebować wielkich współpracowników w przyszłym roku. Oznaczałoby to, że ludzie tacy jak Nico Hoerner i/lub Patrick Wisdom i/lub Nick Madrigal byliby zwycięzcami trzech graczy. Oznaczałoby to konieczność znacznego poświęcenia na rotację i co najmniej kilku wysokiej jakości nietoperzy, z których wszystkie w 2023 roku zrobią to, co mają nadzieję Cubs. I może to oznaczać przynajmniej jedną dobrą, staromodną grę w baseball, która działa naprawdę dobrze

Oczekiwana młodzież pop. Zaskakująca młodzież pop. Potrzebni weterani robią swoje. Stali bywalcy jakości robią swoje. Duże wydatki, które generują duży wpływ. Dobry handel (y).

Wszystkie te rzeczy Móc się dla Cubs w ciągu najbliższych siedmiu miesięcy. czy tak myślę? będzie? Czy jestem tak optymistycznie nastawiony do 2023 roku, jak na wiosnę, kiedy nie kupowałem rywalizacji w 2022 roku, ale czy dość głośno mówiłem o ścieżce w 2023 roku? Nie jestem, chociaż może po prostu wpadłem w tę chwilę. Przede wszystkim pytania dotyczące kontuzji / wydajności Stromana, Suzuki i Davisa dały mi nowe obawy, a także coraz większą jasność, że Willson Contreras nie wróci. To są teraz ogromne, ważne znaki zapytania.

Przypuszczam, że to wszystko do powiedzenia, przeczytaj artykuł Sharma, aby dowiedzieć się więcej o stanie rzeczy i relacjach między zespołem takim jak te Cubs a zespołem takim jak Yankees. Myślę, że służy to jako przypomnienie, dlaczego nigdy nie było tam wielkiej paraleli, ile Cubs muszą zrobić przed następnym sezonem („wydawać pieniądze!” To nie wszystko, ale zdecydowanie nadal jest ważne) i jak nieproporcjonalnie wpływ te przełomowe młode gwiazdy mogą być.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.