Słyszenie buczenia w Comerica Park jest w dzisiejszych czasach normalne, ponieważ frustracja fanów trwa przez cały czerwiec.

Produkt na boisku jest fatalny.

The Tygrysy z Detroit„Przestępstwo zdobył jeden bieg w ciągu ostatnich 35 rund i wynosi średnio 2,56 przejazdów na mecz. Nie można oczekiwać, że kij miotający – uderzający ponad swoją wagę z powodu licznych kontuzji – będzie umieszczał zera na tablicy wyników w każdym meczu.

Innym przykładem był piątkowy mecz. Tygrysy przegrały 7-0 w drugim z czterech meczów z Texas Rangers, spadając do 24-40, wciąż trzeci najgorszy rekord w Lidze Amerykańskiej. Wykluczenie było dziesiątym przeciwko Tygrysom w 2022 roku, w zaledwie 64 meczach.

„To jest do bani”, powiedział menedżer AJ Hinch. „Nie ma sposobu, abym co wieczór odpowiadał na te same pytania i co wieczór dawał uznanie tym samym miotaczom. Wszyscy jesteśmy tym zmęczeni, ale jutro obudzimy się z tym samym wyzwaniem. Musimy kontynuować spróbuj zrobić lepiej. Nie mam lepszej odpowiedzi. Zwykle mam, ale nie. Nie możemy być tak źli tak długo. To oczywiste. “

Jonathan Schoop z Detroit Tigers nosi pas w ziemiance przed meczem z Texas Rangers w Comerica Park w Detroit w piątek, 17 czerwca 2022 roku.

JEFF SEIDEL:Córka Scouta pomogła Tigers uzyskać wgląd w Riley Greene, którego nie zauważyła każda inna drużyna

PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ:Riley Greene zostanie powołany na swój debiut w MLB

Tygrysy zanotowały pięć trafień, ale nie wyszły na spacer.

Willi Castro, zmuszony do służby w nagłych wypadkach, zastępując Austina Meadows, zakończył 2 do 4 z jednym przekreśleniem.

Seria przegranych to sześć gier. Detroit osiągnęło wynik 54-11 w ostatnich ośmiu meczach, z dwoma pozostałymi meczami w tej 10-meczowej trybunie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.