Detroit – Klub Tygrysów pozostawał zamknięty przez co najmniej 30 minut po środowym meczu.

Po tym, jak został zmieciony w domu przez wyczerpaną drużynę White Sox, przegrał finał w upokarzającym stylu 13:0, musiał użyć trzech graczy na trzech pozycjach, aby pokryć ostatnie trzy rundy na kopcu, nadszedł czas, aby oczyścić powietrze.

„Nikt nie lubi otrzymywać ich co wieczór”, powiedział łapacz Eric Haase, który potwierdził, że drużyna organizuje spotkanie tylko dla graczy. „Uważamy, że jesteśmy lepszym zespołem niż ten, ale z jakiegoś powodu nie klikamy. Chcemy wrócić do tego rytmu”.

Kody Clemens Tygrysów zmierzy się z White Sox w środę w ósmym inningu.  Był jednym z trzech graczy, których Tygrysy wykorzystały na kopcu w przegranej.

Haase powiedział, że gracze rozmawiali na wiele tematów z ogólnym konsensusem: „Musimy grać lepiej”.

„To oczywiście frustrujące” – powiedział Haase. „Sposób, w jaki gramy, nikomu się nie podoba. Jest bardzo stary. Chcemy to zmienić. Ale wchodzenie w chwasty z negatywnymi rzeczami nie będzie dobrą ścieżką do przodu. Więc miejmy nadzieję, że to wyemitowaliśmy i jutro będziemy gotowi do drogi ”.

WYNIK W PUDEŁKU: White Sox 13, Tygrysy 0

Shortstop Javier Báez, któremu dano dzień wolny od środy, nie chciał nazwać tego spotkaniem i nie chciał, żeby się skończyło, jakby na sali panowała jakaś niezgoda. Tylko grupa graczy, którzy próbują wymyślić, jak wrócić do zwycięskiej gry w baseball.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.