Deshaun Watson zaadresowani reporterzy wtorek po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy, a brązy rozgrywający po raz kolejny ogłosił swoją niewinność w obliczu 24 (a wkrótce 26) pozwów cywilnych dotyczących napaści na tle seksualnym lub wykroczenia. Podczas gdy poprzednie Teksańczycy Standout odmówił omówienia niektórych szczegółów swojej sprawy, kierując kilka pytań do swojego zespołu prawnego, wyraził ubolewanie z powodu wpływu, jaki jego sytuacja wywarła na społeczność, jednocześnie powtarzając chęć „oczyszczenia mojego imienia”.

„Byłem szczery i prawdomówny” – powiedział Watson. „Nigdy nikogo nie zmuszałem, nigdy nikogo nie zaatakowałem. Mówiłem to od początku i zamierzam to robić, dopóki wszystkie fakty nie wyjdą na jaw”.

Dwadzieścia cztery kobiety publicznie pozwały QB za jego działania jako rzekomego „seryjny drapieżnik seksualny“z New York Times ostatnio zgłaszanie że Watson zabiegał o co najmniej 66 kobiet w ciągu 17 miesięcy na prywatne sesje masażu. Adwokat QB, Rusty Hardin, twierdził, że przy niektórych okazjach dochodziło do konsensualnych działań, podczas gdy Watson nadal zaprzeczał jakimkolwiek wykroczeniom na swojej konferencji prasowej we wtorek, wzruszając ramionami na pytanie dotyczące 25. i 26. oskarżycieli podobno przygotowujących się do wystąpienia: „Nie mogę kontrolować co druga strona robi z procesem prawnym”.

„Moją największą rzeczą jest po prostu chęć oczyszczenia mojego imienia” – powiedział. „Nigdy nie atakowałem, nie lekceważyłem ani nie nękałem nikogo. Ale jednocześnie rozumiem, że żałuję, jeśli chodzi o wpływ, jaki wywarło to na społeczność i ludzi poza mną, w tym moją rodzinę, w tym tej organizacji, która obejmuje moich kolegów z drużyny w tej szatni, którzy muszą odpowiedzieć na te pytania, w tym fanów Cleveland Browns, w tym mężczyzn, kobiety, wszystkich na całym świecie. jest wywoływany u tak wielu osób i trudno jest sobie z tym poradzić ”.

Zapytany o niedawny raport, który raz jego zespół prawny zaoferował 100 000 dolarów każdemu ze swoich oskarżycieli aby załatwić sprawę, Watson ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył sugestii, odnosząc się do oddzielnego „procesu (który miał miejsce) w innej organizacji w listopadzie… zanim zostałem Cleveland Brown”. (Watson był nadal zatrudniony przez Teksańczyków, ale nie grał dla niego w listopadzie). QB odmówił również ostatecznego zajęcia się problemem Czasy zapytany, czy faktycznie używał 66 kobiet do masażu podczas swojej kariery w Teksasie: „Nie sądzę, ale to bardziej kwestia prawna, której nie mogę omówić w szczegółach”.

Przez wszystkie oskarżenia, dodał Watson, obaj koledzy z drużyny, pracownicy Brownsa i jego zespół prawny „zgromadzili się wokół mnie i mnie wspierali”. Nawiązał do poddania się poradnictwu w celu przeanalizowania mentalnych aspektów jego sprawy, jednocześnie zaznaczając, że był gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie inni gracze mogą mieć na temat jego sytuacji.

Później we wtorek prawnik Houston Tony Buzbee, który reprezentuje 24 kobiety z aktywnymi procesami przeciwko Watsonowi, wydał oświadczenie w odpowiedzi na konferencję prasową Watsona:

„Wysłano nam wideo z konferencji prasowej Watson” – powiedział Buzbee za pośrednictwem ESPN.com. „Doceniamy rynek Cleveland i jego żarliwe wsparcie w odniesieniu do nowego rozgrywającego, Deshauna Watsona. Ale: biorąc pod uwagę ilość złożonych wiarygodnych spraw, złożone zeznania głównego detektywa, niekwestionowane fakty oraz złamane serce, ból i spustoszenie Watson spowodował, uważamy, że byłoby właściwe, aby Deshaun Watson wyrażał żal lub wyrzuty sumienia w związku ze sposobem, w jaki traktował te kobiety, niektóre z nich pozwały, a wiele innych jeszcze nie. Uczestnictwo w jakimś rodzaju poradnictwa byłoby przynajmniej krokiem naprzód. Nie mamy nic więcej do powiedzenia na ten temat.”

O ile potencjał NFL dyscyplina idzie, Watson wydawał się zrezygnowany z możliwości zawieszenia, co jest powszechnie oczekiwane, mimo że dwaj teksańscy przysięgli odmówili postawienia QB w stan oskarżenia. We wtorek powiedział dziennikarzom, że „odpowiadał zgodnie z prawdą na każde pytanie” podczas spotkań ze śledczymi NFL, ale przyznał, że „muszą podjąć decyzję (to) najlepszą dla ligi”, a później powiedział, że „musisz szanować” każdą decyzję, którą podejmą w sprawie jego status wchodzący w 2022 r.

Brownowie są zgłaszane mocno zaangażowane do Watsona pomimo wysypu zarzutów przeciwko niemu. W ramach polaryzującego, przebojowego handlu, mającego na celu przejęcie go z Houston w marcu, kiedy dostarczyli Teksańczykom trzy typy z pierwszej rundy plus inne aktywa, Cleveland podpisał z Watsonem rekordowy, pięcioletni kontrakt z pełną gwarancją 230 milionów dolarów.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.