BEREA, Ohio – W obliczu piętrzących się pozwów i zagłębiania się w mediach, Deshaun Watson powtórzył we wtorek, że nigdy nie był zaangażowany w nadużycia seksualne rzekomo w 24 procesach cywilnych przeciwko niemu wytoczonych przez masażystów, które wkrótce mają urosnąć do 26.

„Byłem szczery i mówiłem prawdę o swoim stanowisku i dlatego nigdy nikogo nie zmuszałem, nigdy nikogo nie zaatakowałem, więc to właśnie mówiłem od początku i zamierzam to dalej robić dopóki wszystkie fakty nie wyjdą na jaw po stronie prawnej, ” Watson powiedział we wtorek pierwszego dnia obowiązkowego miniobozu w swoich pierwszych publicznych komentarzach od czasu swojej wstępnej konferencji prasowej Browns 25 marca. zespół prawników i sąd.”

Podobnie jak podczas wstępnej konferencji prasowej, Watson powtórzył, że nie żałuje niczego, co zrobił podczas tych spotkań z masażem. Jedyne, czego żałuje, powiedział, to wpływ, jaki ta męka wywarła na wszystkich wokół niego.

„Myślę, że to pytanie (jeśli czegoś żałował) wywołało u wielu ludzi” – powiedział. „Nie tylko ogólnie kobiety, ale wiele osób w lidze, od kobiet po mężczyzn i tym podobne. Mówiłem, że tak, nigdy nikogo nie napadałem, nie nękałem ani nie nękałem. Ale jednocześnie rozumiem i żałuję, jeśli chodzi o wpływ, jaki wywarło to na społeczność i ludzi poza mną.

„To obejmuje moją rodzinę, w tym tę organizację, w tym moich kolegów z drużyny w tej szatni, którzy muszą odpowiedzieć na te pytania, w tym fanów Cleveland Browns, w tym mężczyzn, kobiety, wszystkich na całym świecie. To jedna rzecz, której żałuję, to wpływ, jaki ma to na tak wielu ludzi i że trudno jest sobie z tym poradzić.”

Naciskany dalej, jeśli żałuje, powiedział: „Nie, jak powiedziałem, nigdy nikogo nie zaatakowałem, nigdy nikogo nie nękałem, nigdy nikogo nie lekceważyłem, nigdy nikogo nie zmuszałem do robienia czegokolwiek”.

W przeciwieństwie do konferencji prasowej 25 marca, Watson w końcu przyznał, że potrzebuje pomocy w rozwiązaniu tego problemu. Zapytany tego dnia, czy czuł, że potrzebuje porady, odpowiedział, że nie, ponieważ nie zrobił nic złego. We wtorek odwrócił pole, przyznając, że sam sobie z tym nie poradzi.

Adwokat Tony Buzbee składa dwa kolejne pozwy od 31 maja i planuje dwa kolejne „w odpowiednim czasie”, dwóch jego oskarżycieli pojawia się w programie HBO Real Sports with Sports z Bryantem Gumbelem, a The New York Times upuszcza w czerwcu obciążający materiał śledczy 7, Watson otrzymuje pomoc, której potrzebuje.

„To było długie półtora roku, mogę to powiedzieć” – powiedział. „Osobiście było ciężko. A odkąd tu przyjechałem i odkąd zostałem Cleveland Brown, mogę korzystać ze wszystkich zasobów, jakie ma ta organizacja. Byłem w stanie zacząć korzystać z poradnictwa i rozmawiać z kimś, aby upewnić się, że mój umysł jest prosty i żebym mógł być przygotowany do chodzenia po tym polu i być tak bystry, jak to tylko możliwe.

„I zamierzam nadal to robić, być najlepszą osobą i rozwijać się jako jednostka, rosnąć jako istota ludzka i po prostu być najlepszym obywatelem, najlepszą osobą, jaką mogę być poza tą dziedziną, a także kiedy wyjdę z tego budynku, bądź najlepszym kolegą z drużyny i graczem, jakim mogę być.

Dodał: „To było trudne, po prostu staram się upewnić, że pozostanę w równowadze z moim życiem psychicznym i towarzyskim, ale mam wspaniałą rodzinę, mam świetny zespół prawników i mam wspaniałe wsparcie oddane tutaj w tej organizacji, więc kiedy wchodzę do budynku, wszystkie te rzeczy są na zewnątrz. Muszę skoncentrować się na piłce nożnej i moich kolegach z drużyny, budując zaufanie z tymi facetami na boisku i poza boiskiem, i tak naprawdę po prostu przychodzę do pracy, ponieważ plan gry to początek sezonu i sprowadzanie wszystkich na tę samą stronę.

Przygotowując się do wygrania meczów dla Browns w tym sezonie, nie ma pojęcia, czy w tym roku w ogóle postawi stopę na boisku. NFL nie dała mu żadnych wskazówek, jak długo będzie zawieszony, a spekulacje wahały się od około sześciu meczów do ponad roku. Rzecznik dyscyplinarny Sue L. Robinson może go zawiesić na określoną liczbę meczów lub na czas nieokreślony, a także ukarać grzywną. Po tym może się odwołać, a jego adwokat Rusty Hardin powiedział, że to zrobi.

Roger Goodell może również zmienić zdanie i umieścić Watsona na liście zwolnionych przez komisarza, co jest płatnym urlopem na czas dalszego dochodzenia ligi. Podczas dorocznego spotkania NFL w marcu Goodell usunął tę opcję po tym, jak Watson nie został oskarżony w dziewięciu zarzutach przez wielką ławę przysięgłych w hrabstwie Harris w Teksasie. Druga wielka ława przysięgłych w hrabstwie Brazoria w Teksasie odmówiła następnie oskarżenia go w związku z jedną skargą.

„Nie mogę tego kontrolować” – powiedział Watson. „Spotkałem się z NFL kilka tygodni temu i zrobiłem wszystko, o co mnie poprosili, odpowiedziałem zgodnie z prawdą na każde pytanie, które zadała mi NFL, spędziłem godziny z ludźmi, których pokonali i jedyne, co mogę zrobić, to po prostu być szczerze i powiedz im dokładnie, co się stało. Wiem, że mają pracę, więc muszę to szanować, więc chcieliśmy współpracować i podjąć decyzję najlepszą dla ligi.”

26-letni Watson powtórzył, że nie ma obecnie planów dotyczących rozstrzygnięcia spraw, o czym usłyszymy dopiero po 1 marca.

„Tak jak powiedziałem, chcę tylko oczyścić swoje imię i pozwolić, aby fakty i procedury prawne nadal się rozgrywały” – powiedział. „Więc teraz to wszystko, co robię, to chcę oczyścić moje imię i pozwolić, aby wszystkie fakty wyszły na jaw w sądzie i móc się na tym skupić”.

Watson został zapytany, czy The New York Times donosi, że zarezerwował 66 spotkań na masaże między jesienią 2020 a wiosną 2021 roku, to prawda.

„Nie wydaje mi się z tego, przez co przeszliśmy ja i moi prawnicy” – powiedział. „Ale jednocześnie jest to bardziej kwestia prawna, której tak naprawdę nie mogę omówić. Więc prawdopodobnie musiałbyś poprosić moich prawników i tego typu rzeczy o potwierdzenie.”

Adwokat Watsona, Rusty Hardin, powiedział: cleveland.com że zarzuty w 24. pozwie złożonym 5 czerwca są „całkowicie fałszywe”, podobnie jak cała reszta. Ale Buzbee nie przestanie, dopóki nie poczuje, że sprawiedliwość jest wymierzona. Potwierdził dla cleveland.com W poniedziałek wieczorem pojawią się dwa kolejne garnitury.

„Zostaliśmy skierowani do bardzo ważnej sprawy przez szanowanego prawnika z Atlanty” – powiedział Buzbee w odpowiedzi na e-mail. „Oczekujemy, że złożymy tę sprawę w odpowiednim czasie. I skontaktowała się z nami inna ofiara, która widziała program specjalny HBO i została zmuszona do zgłoszenia się.

„Sprawdziliśmy inne telefony, ale nie podjęliśmy jeszcze decyzji w sprawie dalszych zgłoszeń i nadal będziemy dokładać należytej staranności zgodnie z naszymi zobowiązaniami etycznymi. Jeśli chodzi o wszelkie zbliżające się wnioski, pozwolimy, aby fakty w sprawach przemówiły same za siebie.”

Buzbee planuje również dodać Teksańczyków do toczących się procesów za rzekome pomaganie i podżeganie do niewłaściwego postępowania Watsona. Podczas tego oświadczenia 8 czerwca Buzbee ujawnił, że rozważa „wiele” innych spraw.

Tymczasem Watson zdobył sobie sympatię kolegów z drużyny, będąc z nimi otwartym i szczerym, ciężko pracując w praktyce i zabierając swoich ofensywnych kolegów z drużyny na wycieczkę na Bahamy do pracy i zabawy. Planuje kolejny trening zespołowy w lipcu, ale koledzy z drużyny, tacy jak Myles Garrett i Nick Chubb, już za niego poręczyli.

„Po prostu jestem sobą” – powiedział. „Przychodzę tu z podniesioną głową. Przychodzę tutaj, jeśli któryś z tych facetów musi zadać pytania lub ma jakieś obawy, wie, że może przyjść do mojej szafki i mnie zapytać. Ale odkąd wszedłem tutaj od pierwszego dnia, ci faceci gromadzili się wokół mnie, wspierali mnie, a jeśli coś się pojawiło, padały pytania, na które odpowiadałem zgodnie z prawdą.

„A poza tym przychodzimy tutaj, pracujemy, staramy się być najlepszym Cleveland Browns, jakim możemy być, najlepszym zespołem, jakim możemy być, i świetnie się bawiliśmy, poznając się nawzajem. Zwłaszcza na wycieczce na Bahamy to było niesamowite. Ci faceci również stali za mną i wspierali mnie.”

Powiedział, że pomimo oskarżeń, „rozmyśla, jak mogę być najlepszym człowiekiem, jakim mogę być, najlepszym kolegą z drużyny, jakim mogę być, najlepszym synem, jakim mogę być, najlepszym przyjacielem, jakim mogę być i po prostu skoncentruj się na tym i po prostu mając uśmiech na twarzy i chodzę z podniesioną głową, ponieważ wiem, kim naprawdę jestem i po prostu jestem najlepszym obywatelem, jakim mogę być w tej społeczności. ”

Powiedział, że został przyjęty przez fanów Browns w całym mieście, w tym pewnej nocy, kiedy poszedł zobaczyć Top Gun ze swoją dziewczyną i grupą rodzin, w sumie około 30 osób, kupił im popcorn i zaprosił ich do kina.

„Myślałem, że to było całkiem niesamowite, móc wyjść i pokazać ludziom, kim naprawdę jestem, więc skupiłem się na tym, żeby Deshaun Watson był najlepszą osobą, jaką mogę być” – powiedział.

Podziękował Haslams, Andrew Berry’emu, Kevinowi Stefańskiemu, swoim kolegom z drużyny i fanom za powitanie go pośród kontrowersji. Ze swojej strony Brownowie stoją mocno za Watsonem i nie planują unieważnienia kontraktu o wartości 230 milionów dolarów w wyniku nowych pozwów i roszczeń, ani nie mają zamiaru unieważnić transakcji, w której wysłali trzy pierwsze rundy typy i trzy inne wybory do Teksańczyków, podały źródła cleveland.com.

„Nie mogę się doczekać bycia w społeczności i cieszę się, że jestem Cleveland Brownem” – powiedział. „To będzie mój dom do końca mojej kariery – taki jest plan – i wszystko idzie dobrze”.

Sprzęt partnerski Brownsa 2022

Zdobądź najnowsze produkty Browns: Tutaj możesz zamówić Sprzęt Cleveland Browns online, w tym koszulki, T-shirty, bluzy z kapturem, czapki i wiele innych.

Więcej pokrycia Browns

Cokolwiek powie Watson lub prawnicy, liczy się NFL i sądy: Pluton

Wideo jako Watson, Garrett prowadzi Brownsa w pierwszym dniu minicampu

Na wynos z konferencji prasowej Watsona: Raport Berea

Watson spotyka się z reporterami: Transkrypcja

Stefański w miniobozie i Watson: Transkrypcja

Watson: „Nigdy nikogo nie zmuszałem; Nigdy nikogo nie zaatakowałem

Jak ruchy szarżujących poza sezonem wpływają na pojedynki w tygodniu 5 kontra brązy

Watson wymienia błąd, jeśli przegapi 2022? Podcast

Dwa kolejne pozwy cywilne przeciwko Watsonowi

Dla Johnsona „slow grind” to styl życia

Wyzwanie Deatona, aby pokonać szanse: Recenzja filmu

Która grupa pozycji jest najsilniejsza? Podcast

Browns OK z Jacobym Brissettem w QB? Hej, Mary Kay!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.