Miami Dolphins tak bardzo pragnęli Seana Paytona w tym okresie poza sezonem, że najwyraźniej byli gotowi zaoferować mu rekordowy kontrakt.

Według do South Florida Sun-Sentinel, Dolphins były gotowe zaoferować Paytonowi pięcioletni kontrakt o wartości 100 milionów dolarów na trenera zespołu, co uczyniłoby go drugim znanym kontraktem trenerskim na 100 milionów dolarów, ale z jedną kluczową różnicą. Kiedy Jon Gruden dostał kontrakt na 100 milionów dolarów z Raiders w 2018 roku, czyli przez 10 lat, co oznacza, że ​​wypłacał 10 milionów dolarów na sezon. Z drugiej strony, umowa Paytona obejmowałaby tylko pięć sezonów, co oznacza, że ​​zapłaciłaby mu astronomiczną sumę 20 milionów dolarów rocznie, gdyby została zrealizowana, ale oczywiście nigdy do tego nie doszło.

To tylko nowy szalony zwrot akcji poza sezonem, który był pełen, jeśli chodzi o Dolphins, Payton i Tom Brady.

Przez cały sezon krążyły spekulacje, że Delfiny miały tajny plan, aby w tym roku wylądować zarówno Bradym, jak i Paytonem, i chociaż obaj faceci dostali szansę zestrzelenia spekulacji, żaden z nich tak naprawdę nie zaprzeczał niczemu poza sezonem. .

Brady miał okazję odrzucić plotki w zeszłym tygodniu, kiedy zapytano go, czy rozmawiał z Dolphins o ewentualnym dołączeniu do zespołu w 2022 roku – jako właściciel lub gracz – i on zdecydowanie nie zaprzeczył.

– Odbyłem wiele rozmów z wieloma ludźmi, tak jak przez ostatnie trzy lub cztery lata mojej kariery, na temat różnych możliwości, kiedy skończę grać w piłkę nożną. Chciałbym to zrobić – powiedział Brady. „Będę grał w piłkę nożną… Najważniejszą rzeczą jest to, gdzie jestem teraz i co mam nadzieję zrobić dla tej drużyny. To było moje zaangażowanie w tę drużynę i tę organizację”.

44-latek mógł po prostu powiedzieć „nie, nie rozmawiałem z delfinami”, ale zamiast tego prawie potwierdził, że było przynajmniej kilka rozmów.

Sean Payton miał również okazję odrzucić plotki w kwietniu, kiedy został zapytany o spekulacje na turnieju golfowym. Chociaż Payton twierdził, że nic nie wie o plotkach Brady’ego, wspomniał, że pośrednicy rozmawiali o jego końcu.

„Nie mam pojęcia o Tampa Bay, Miami Dolphin, plotka Toma Brady’ego” – powiedział Payton. „W moim rozumieniu jest to tam złożono wniosek lub rozmawiali pośrednicy. Jestem jak reszta z was. Słyszałem tę historię ”.

W tym samym wywiadzie Payton powiedział również, że gdyby zdecydował się trenować w 2022 roku, byłby to ze Świętymi.

„Gdybym był gotowy do trenowania jak w tym roku, zostałbym w Nowym Orleanie” – powiedział Payton. „Więc miło jest mieć kogoś zainteresowanego i tak, to wszystko. Słuchaj, skupiamy się na Tomie Bradym, pokonując go, a nie dołączając do niego”.

Dla Delfinów lądowanie Payton nie było łatwe. Ponieważ nadal jest związany kontraktem ze Świętymi, musieliby dokonać dla niego wymiany. Biorąc to pod uwagę, gdyby byli gotowi dać mu kontrakt na 100 milionów dolarów, możesz się założyć, że byliby skłonni zrezygnować z wyboru lub dwóch, aby zawrzeć umowę.

Według do Pro Football Talk, Delfiny skontaktowały się ze Świętymi w sprawie możliwego handlu pod koniec stycznia, ale Nowy Orlean odrzucił ich pierwotną prośbę. Nie było drugiej prośby, ponieważ plany Delfinów szybko rozpadły się w lutym. 1 kiedy Brian Flores złożył pozew przeciwko zespołowi.

Według PFT, delfiny mieli nadzieję na ogłoszenie o dołączeniu Brady’ego do ich grupy właścicielskiej na tydzień przed Super Bowlale zanim to się stało, zespół został trafiony pozwem Flores, który został złożony tego samego dnia Brady ogłosił przejście na emeryturę (1 lutego).

Jeśli chodzi o Paytona, to… dołączy do Fox Sports na sezon 2022. Chociaż na pewno nie będzie trenerem w tym roku, ciekawie będzie zobaczyć, co się stanie, jeśli zechce wrócić do coachingu w 2023 roku. Jeśli podejmie decyzję o powrocie, z pewnością będzie gorącym towarem z wieloma zespołami próbując go zatrudnić. Oczywiście każdy zespół, który go zechce, będzie musiał coś wypracować ze Świętymi.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.