Pittsburgh Steelers zamknęli OTA i obowiązkowy miniobóz w zeszłym tygodniu, wprowadzając okres „zerowy”, jeśli kiedykolwiek był taki w harmonogramie NFL, przez następne kilka tygodni, aż zespół zgłosi się do Latrobe 26 lipca na obóz treningowy.

Chociaż zwyczajem byłoby, aby Pittsburgh wkroczył w śmierć poza sezonem z pełną 90-osobową grafiką, mieli teraz trochę czasu z ostatecznym miejscem na liście nieuwzględnionym po drużynie wydany CB Isaiah Johnson kilka dni temu. Kilku członków zespołu Depot myślało, że zespół po prostu ponownie podpisze DL Trevon Mason po tym jak został zwolniony kilka tygodni temu, ale pozostaje bez kontraktu po tym, jak zespół przerwał obóz na lato.

Nasuwa się pytanie: dlaczego Steelerowie mają dodatkowe miejsce w składzie po zakończeniu obowiązkowego miniobozu? Jedna z możliwości pojawiła się w piątkowym wydaniu Okropny podcast z Davem Bryanem i Alexem Kozorą jest to, że zespół może szukać bardziej znanego nazwiska na ulicy, aby sprowadzić niesprawdzony test na minicampie, taki jak Mason. Biorąc pod uwagę dodatkową przewagę w kadrze, którą Pittsburgh zdobył po odejściu Stephona Tuitta na emeryturę, z pewnością są w stanie dodać do zespołu weterana z zewnątrz, jeśli tego chcą.

Na jakie pozycje/nazwy mógłby kierować się Pittsburgh, jeśli taki jest ich plan? Backup EDGE i RB to dwie pozycje omawiane w ostatnich kilku odcinkach podcastu przez Dave’a i Alexa, które mają sens, biorąc pod uwagę głębię sprawdzonej produkcji stojącej za starterami TJ Watt i Alex Highsmith z OLB i Najee Harris w RB.

Jeśli chodzi o EDGE, nazwiska takie jak Takk McKinley, Ryan Kerrigan, Alex Okafor i Ifeadi Odenigbo mają sens dla Pittsburgha. Pittsburgh miał pewne zainteresowanie McKinleyem w tym samym roku, w którym ostatecznie zajęli się rekrutacją Watta w pierwszej rundzie w 2017 roku, mając ten rodowód, który przyciąga Steelersów. Okafor i Odenigbo odgrywali większą rolę w NFL, ale obaj są w stanie przyczynić się do specjalnych drużyn i zapewnić odpowiednią głębokość jako rotacyjny rusher podań. Steelersi zgłosił zainteresowanie podpisaniem kontraktu z Kerrigan w ostatnim sezonie poza sezonema po bezproduktywnym roku w Filadelfii były Pro Bowler mógł wnieść do Pittsburgha doświadczenie i weterana przywództwa.

W RB, Wymieniłem nazwisko Justin Jackson wcześniej w podglądzie wolnego agenta, dawniej z Los Angeles Chargers, który byłby wielkim komplementem dla Harrisa na boisku. Devontae Booker to kolejna nazwa, która w zeszłym sezonie była odpowiednia dla Josha Jacobsa i Saquona Barkleya jako wicemistrza. Gdyby Pittsburgh wybrał starszego weterana, tak jak to zrobili z DeAngelo Williamsem, David Johnson byłby świetnym nazwiskiem, ponieważ wspomniany wcześniej przez Lucasa Campbellaktóry ma rozmiar, zdolność łapania podań i charakter, którego Pittsburgh szuka na tym stanowisku, służąc jako mentor Harrisowi.

Jeśli chodzi o inne pozycje, ofensywna linia jest zawsze opcją, biorąc pod uwagę młodość i ogólny brak głębi na pozycji. Tyrell Crosby, Sam Tevi i Eric Fisher to nazwiska dostępne w sprzęcie, który może wzmocnić głębię, a Nick Martin, Quinton Spain i John Miller to wszyscy goście, którzy mogą być dobrymi towarzyszami dla Pittsburgha.

Jeśli Pittsburgh nie będzie sprzedawany na głębokości DL lub LB, nazwiska takie jak Sheldon Richardson czy Nick Williams mają sens, jak szczegółowo opisuje Kozora z przodu, a nazwiska takie jak Anthony Barr, Dont’a Hightower i Alexander Johnson mogą być ważniejszymi transferami w LB, jeśli drużyna nie czuje się pewnie w Devin Bush przed obozem treningowym. Inne tańsze nazwiska na tym stanowisku to Ben Neimann, LJ Fort, Jamie Collins i Reggie Ragland, które mogłyby być w znacznie niższej cenie.

W wolnej agencji nadal dostępnych jest wiele opcji, jeśli Pittsburgh chce wykonać ruch, aby ulepszyć skład. Miejmy nadzieję, że poznamy ich intencje w ciągu najbliższych kilku dni, ale biorąc pod uwagę czas, w którym zespół siedział na wolnym miejscu w składzie, należy się zastanowić, czy GM Omar Khan ma asa w rękawie.

Co myślisz o wolnym miejscu w składzie Pittsburgha? Czy myślisz, że mają na myśli większy plusk, czy po prostu przyniosą kolejne ciało na obóz? Jak myślisz, kogo powinni wprowadzić i jakie jest twoje rozumowanie? Proszę zostawić swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej i jeszcze raz dziękuję za przeczytanie!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.