Kluczowe punkty

  • Jake Paul jest „biedny” po tym, jak „włożył to wszystko w krypto”, powiedział, że jego brat Logan wspomniał o niedawnych wadach rynku kryptowalut.

  • Paul promował szereg oszustw związanych z wyrywaniem dywanów / kryptowalut, które mogły spowodować utratę pieniędzy.

  • Ale jest znanym fanem Bitcoina i Dogecoina, co może w przyszłości odzyskać jego bogactwo.

Jake Paul jest „biedny” po „Włożył wszystko w krypto”, mówi brat Logan

Podczas gdy nikt poza supergwiazdą mediów społecznościowych, który został zawodowym bokserem Jake Paulem i potencjalnie niektórymi członkami jego wewnętrznego kręgu, znają prawdziwą wartość jego zasobów kryptograficznych, najwyraźniej jest teraz „biedny”, jego brat Logan Paul, który jest również sensacją w mediach społecznościowych, powiedział w podcastie w maju.

Jake w rankingu 6ten najlepiej opłacany sportowiec w wieku poniżej 2025 roku w 2021 roku, po tym, jak przez cały rok zgarnął zaledwie 40 milionów dolarów. Ale Logan powiedział, że „włożył to wszystko w kryptowaluty” i biorąc pod uwagę spadek rynków kryptowalut z maksimów z 2021 r., inwestycje Jake’a prawdopodobnie notują się na minusie.

Jake nie jest jedyną gwiazdą mediów społecznościowych, która straciła pieniądze na krypto. Logan Paul przyznał w swoim podcastie w maju, że stracił ponad 500 000 dolarów inwestując w niefortunny token Luna, podczas gdy koleżanka z YouTube, KSI, straciła około 3 miliony dolarów w tej samej inwestycji.

Jake był również badany w 2022 za szylingi za kilka Niewymienny token (NFT) i kryptowaluty, gdzie projekty składają wielkie obietnice przyszłym inwestorom, zabierają ich pieniądze, a następnie nie dostarczają. Być może jest to znak, że z jego inwestycjami kryptograficznymi znajdującymi się tak daleko pod wodą, Jake czuje szczyptę i szuka alternatywnych źródeł dochodu.

Pseudo-anonimowy detektyw kryptowalutowy Coffeezilla podobno był w stanie powiązać Paula z promocjami i projektami kryptograficznymi o łącznej wartości 2,2 miliona dolarów.

Perspektywy dla inwestycji kryptograficznych Jake’a Paula

Chociaż Paul zarobił znaczne sumy, promując często skazane na zagładę projekty kryptograficzne, istnieje duża szansa, że ​​utopił część swojej fortuny w te schematy, nie zdając sobie sprawy z oszustwa. W tym sensie jego straty mogą być okropne.

Ale wiadomo, że Jake był od dawna fanem tego, co jak dotąd okazało się najbezpieczniejszym zakładem kryptowalut, Bitcoin. W przeszłości twierdził, że zainwestował całe swoje dochody z pierwszej transakcji z marką Vine w największą na świecie kryptowalutę pod względem kapitalizacji rynkowej, kiedy miał szesnaście lat, a obrót wynosił około 100 dolarów za token.

Chociaż od niedzieli kurs BTC / USD jest prawie o 60% niższy w porównaniu z maksimami z listopada 2021 r., wynoszącymi 69 000 USD, Paul nadal byłby wyższy o około 280x na tej inwestycji.

Walki bitcoina w najbliższym czasie wyglądają od nowa, ponieważ globalne warunki gospodarcze pogarszają się, a utrzymująca się wysoka inflacja zmusza główne banki centralne, takie jak Rezerwa Federalna USA, do kontynuowania zacieśniania polityki pieniężnej niezależnie od tego.

Ale długoterminowa perspektywa Bitcoin wygląda bardzo obiecująco, z globalna adopcja płatności / inwestowanie w kryptowaluty nadal wygląda na bardzo wczesną fazęa narracje o bitcoinach jako długoterminowym magazynie wartości podobnym do złota i rodzącej się formie „pieniądza wolności” zyskują na popularności.

Jeśli Jake Paul włoży jakąkolwiek znaczną część swoich 40 milionów dolarów zarobków w 2021 r. w Bitcoin, prawdopodobnie do końca tej dekady będzie siedział na czystym zysku, a wielu prognozuje, że kryptowaluta osiągnie setki tysięcy na token, jeśli nie uderzając w milion.

Paweł również był chwalony w przeszłości Dogecoin jako „młodszy brat Bitcoina”. Perspektywy ulubionej monety memowej społeczności kryptograficznej są znacznie mniej pewne niż w przypadku sprawdzonej bezpiecznej przystani kryptograficznej. Rzeczywiście, DOGE / USD jest obecnie o około 90% niższy w porównaniu z maksimami z 2021 roku.

Ale ponieważ tacy jak Elon Musk nadal reklamują Dogecoin jako realną walutę, nigdy nie wiadomo. Jeśli Paul włoży jakąkolwiek znaczną część swoich zarobków z 2021 r. do monety inspirowanej psem, a Musk ogłosi oficjalną ofertę każdej przyszłej kolonii SpaceX na Marsie, nigdy nie wiadomo!

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany na FX Empire

Więcej od FXEMPIRE:

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.