Okres przejściowy to dobry czas na zasięgnięcie opinii, czego dowodem jest blisko 2500 subskrybentów, którzy ukończyli Atletycznyjest poza sezonem Bruins ankieta.

Co miałeś do powiedzenia o tym, co już było pracowite poza sezonem? Niektóre wyniki były bardziej jednostronne niż inne.

Czy Cassidy powinien zostać zwolniony?

Zdecydowana większość nie uważa, że ​​Bruce Cassidy zasługiwał na zwolnienie. Wyniki Cassidy’ego mówią same za siebie: sześć występów w play-off w ciągu sześciu sezonów, w których pełnił funkcję głównego trenera.

Cassidy sama nie wierzyła, że ​​zwolnienie jest w jego przyszłości po spotkaniach z kierownictwem na zakończenie sezonu. Ale po powrocie z NHL Combine, dyrektor generalny Don Sweeney złamał wiadomość 6 czerwca podczas wizyty w domu Cassidy’ego.

Czy Cassidy dobrze wykonał swoją pracę?

Zdecydowana większość poparła występ Cassidy’ego. Poza kwalifikacjami do play-offów sześć razy z rzędu, Cassidy nadzorował zespół, który stał się znany z posiadania jednej z najmocniejszych defensywy w lidze. Pomógł Dawid Pastrnak oraz Charlie McAvoy rozwijać się w podstawowych graczy. Pod okiem Cassidy’ego Brad Marchand stał się najlepszym wszechstronnym lewicowcem NHL i Patrice Bergeron stał się bardziej niebezpieczną bronią ofensywną – wygrywając piąte trofeum Selke, nie mniej.

„Czuję, że wykonałem swoją pracę” – powiedział Cassidy.

Z poniższych potencjalnych kandydatów, kogo wolałbyś widzieć jako następnego trenera Bruins?

Jay Leach

49,7%

Barry Trotz

25,3%

David Quinn

15,1%

John Tortorella

6,5%

Mike Babcock

3,5%

Prawie połowa respondentów uważa, że ​​Leach powinien zastąpić Cassidy’ego. Leach, pierwszy rok Kraken asystent, był Główny trener Providence za trzy poprzednie sezony. Grał dla Bruins w 2006 roku. McAvoy, Connor Clifton, Jake DeBrusk, Trent Fryderyk, Matt Grzelcyk, Oscara Steena, Jack Studnicka, Jeremy Swayman oraz Jakub Zborył grał dla Leacha. 42-latek jest pozytywnym, energicznym i pilnym trenerem.

Barry Trotz zajął drugie miejsce w głosowaniu. Trotz jest jak Cassidy: trener na pierwszym miejscu w obronie, który głosi strukturę i odpowiedzialność. Jest dwukrotnym zdobywcą nagrody Jack Adams Award jako najlepszy trener NHL.

Mike Babcock nie zdobył dużego poparcia.

Czy Neely i Sweeney są właściwymi dyrektorami do przewodzenia Bruins?

Sweeney i Cam Neely nie radzili sobie dobrze. Sweeney jest GM od 2015 roku, kiedy zastąpił Petera Chiarelli.

Bruins nie awansowali do play-offów w latach 2015-16, pierwszym pełnym sezonie Sweeneya jako GM. Zwolnił Claude’a Juliena w lutym. 7, 2017 i zastąpił go Cassidy.

Sweeney był agresywny w kwestii terminów handlowych i otwarcia bezpłatnej agencji. Hampus Lindholm, Taylor Hall, Mike Reilly oraz Curtis Lazar należą do jego ostatnich przejęć terminowych. Podpisał Nick Foligno, Derek Forbort, Erik Haula, Tomasz Nosek oraz Linus Ullmark jako nieograniczeni wolni agenci w ostatnim sezonie.

Neely został prezesem w 2010 roku. Wcześniej stanowisko to nie istniało. Bruins wygrał Puchar Stanleya w swoim pierwszym sezonie jako prezydent. Zwolnił Chiarelli w 2015 roku i zastąpił go Sweeneyem, jego byłym kolegą z drużyny.

Czy organizacja zmierza we właściwym kierunku?

Większość respondentów nie patrzy optymistycznie w przyszłość. Trenera nie ma. Bruins czekają na decyzję Patrice’a Bergerona. Grzelcyk, Marchand i McAvoy nie będą gotowi na start 2022-23. David Pastrnak ma jeszcze rok na kontrakcie. Fabian Lysell i Mason Lohrei nie mają zbyt wielu high-endowych firm w puli potencjalnych klientów.

Czy Bruins mogli wygrać Puchar Stanleya w latach 2021-22?

Zdrowa większość nie uważała Bruins 2021-22 za godnego Pucharu. Zatoka tampa dąży do trzeciego z rzędu tytułu. Błyskawica może stanąć przed najtrudniejszym zadaniem w potężnym Lawina.

Czy Bruins zdobędą puchar w latach 2022-23?

To była najbardziej jasna decyzja: że Bruinowie będą… nie podnosić Puchar w latach 2022-23. W tej chwili centrum jest ich największym mankamentem. Ani Haula ani Charlie Coyleobecnie 1-2 na wykresie głębokości, kwalifikuje się jako elitarny obrót.

Nie pomogą też wcześniejsze nieobecności Grzelcyka, Marchanda i McAvoya.

Czy Bruins przejdą do play-offów w latach 2022-23?

To powiedziawszy, to, czy Bruins wejdą do play-offów w latach 2022-23, jest postrzegane jako rzut monetą. Powinny być dobre, aby wejść do sieci ze Swaymanem i Ullmarkiem. Wszyscy ich obrońcy mają kontrakt. Być może uda im się wcześnie stąpać po wodzie, blokując obronę, podczas gdy Grzelcyk, Marchand i McAvoy wracają do zdrowia.

Czy Bruins powinni natychmiast się odbudować?

Znowu kolejny rzut monetą. Zwolnienie Cassidy’ego może być dobrym momentem na rozpoczęcie czystego startu. Jeśli Bergeron pożegna się, będzie to kolejny krok w kierunku zburzenia.

Ale Bruins, jak wspomniano powyżej, mogą nadal mieć wystarczająco dobry skład, aby przejść do play-offów. Ogród TD jest pełny. Wyprzedaż aktywów teraz nie byłaby korzystna dla krótkoterminowego biznesu.

Czy Bergeron powróci?

Niewielka większość uważa, że ​​Bergeron grał jego ostatnia gra. Jeśli tak, Bergeron odchodzi z nienaruszonym dziedzictwem i zdrowiem. Bergeron jest najlepszym defensywnym napastnikiem wszech czasów, mierząc swoje rekordowe pięć zwycięstw Selke. Ma 400 bramek, pierwszy gracz, który strzelił to wszystko z Bruins.

Jeśli Bergeron wróci, będzie musiał dostosować się do nowego trenera. Marchand nie będzie u jego boku wcześnie. 37-latek ścigałby puchar, który respondenci uznali za nierealny pościg.

Krejci wróci?

Znacznie więcej respondentów uważa, że ​​czas Davida Krejciego z Bruinsami dobiegł końca niż Bergerona. Krejci, zawodnik drugiej rundy Bruins w 2004 roku, grał w HC Olomouc w latach 2021-22. Obecnie przebywa na południu Karolina, stan rodzinny żony Naomi. Nie wiadomo, czy Krejci chce wznowić karierę w NHL w latach 2022-23.

Czy Pastrnak ponownie podpisze?

Prawie dwie trzecie respondentów widzi, że Pastrnak ponownie łączy siły z Bruins. Mogłoby się to zdarzyć już 13 lipca, kiedy prawica po raz pierwszy byłaby uprawniona do wyrażenia zgody na przedłużenie. Prawdopodobnie byłaby to umowa o maksymalnym terminie ośmiu lat. To może zająć 26-letniego Pastrnaka do końca jego kariery w NHL.

Pytanie jednak brzmi, czy Pastrnak chce zostać. Jeśli przyszłość organizacji jest niepewna, Pastrnak może uznać grę o kolejną franczyzę za swoją największą szansę na wygraną. Jeśli tak, Bruinowie nie mogą sobie pozwolić na to, by Pastrnak szedł za darmo.

Czy Bruins powinni handlować DeBruskiem?

Kolejna decyzja 50-50, tym razem dotycząca trzeciego najlepszego strzelca Bruinsów w latach 2021-22. Nie wiadomo, czy żądanie handlowe DeBrusk pozostaje aktywne. Być może zmienił zdanie po zwolnieniu Cassidy’ego. Tak czy inaczej, wartość handlu DeBrusk byłaby teraz wyższa niż wcześniej.

Jeśli DeBrusk odejdzie, Bruinowie będą potrzebować w zamian ofensywnej pomocy. On i Hall to obecnie dwa najwyższe lewe skrzydła, podczas gdy Marchand jest niedostępny.

Jeśli Bruinowie wymienią obrońcę poza sezonem, kogo wolałbyś, żeby się przenieśli?

Mike Reilly jest podpisany do 2024 roku za 3 miliony dolarów rocznie. Potrafi poruszać krążkami i wspierać atak. Reilly nie jest tak ostry w defensywie jak Grzelcyk. W związku z tym jest najbardziej prawdopodobnym z pięciu lewicowych obrońców, którzy mają kontrakt, aby być w ruchu.

Czy Frederic i Studnicka znajdą się w pierwszej dziewiątce napastników NHL w przyszłym roku?

Respondenci nie mają wielkiego zaufania do Fryderyka i Studnickiej. Frederic został umieszczony na ławce rezerwowych na część meczu 7 przeciwko Karolinie po tym, jak wziął udział w krytycznej sekwencji: uderzając w żelazo na jednym końcu, a następnie nie wypełniając pasa wyprzedzającego na drugim. Tymczasem Studnicka nie trafiła nawet do listy postsezonowej.

24-letni Frederic podpisał kontrakt na kolejny sezon za 1,05 miliona dolarów. Studnicka ma 23 lata i jest wolnym agentem z ograniczonym dostępem.

Czy Bruins mają wystarczająco dobre perspektywy?

Pula potencjalnych klientów jest cienka. Oprócz Lysell i Lohrei, być może najbliższym atutem NHL jest John Beecher, numer jeden. 30 pick w 2019 roku. 21-letni Beecher pojawił się w dziewięciu meczach dla Providence (trzy gole i pięć punktów) po zakończeniu sezonu juniorskiego na University of Michigan. Swój pierwszy pełny sezon zawodowy rozpocznie w Providence w latach 2022-23.

Bruins nie mają wyboru w pierwszej rundzie w 2022 roku. Są również bez drugiej rundy w 2023 i 2024 roku, z którymi handlowali Anaheim w umowie z Lindholm.

Bruins wybrali agencję wolną od college’u jako alternatywną metodę uzupełniania puli potencjalnych klientów. Jacku Ahcan, Marc McLaughlin i Georgii Merkulov, wszyscy niewykonani, to tylko niektóre z najnowszych transferów.

Czy Bruins dobrze przygotowali?

Cykl handlu najlepszymi selekcjami lub kreślenia pod koniec pierwszej rundy zebrał swoje żniwo. Mieli tylko cztery typy w 2020 roku. Wybrali pięciu graczy w 2018 i 2019 roku.

Najciemniejszą chmurą nad organizacją jest wersja robocza z 2015 roku. Siedem lat później, niepowodzenie uzupełnienia zapasów pozostaje najbardziej krytycznym wnioskiem Sweeneya. Zboril, DeBrusk i Brandon Carlo to trzech graczy pozostałych z sześciu typów w pierwszych dwóch rundach.

Czytaj więcej

(Górne zdjęcie Patrice’a Bergerona i Brada Marchanda: Orlando Ramirez: USA Today)

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.