Prognozy US Open 2022: Czterech golfistów, którzy mogą wygrać w The Country Club pierwotnie pojawił się na NBC Sports Boston

Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów we wszystkich dyscyplinach sportowych, US Open, powraca w The Country Club w Brookline w stanie Massachusetts, po raz pierwszy od 1988 roku.

Podczas gdy większość rozmów w sporcie dotyczy obecnie spór między PGA Tour i LIV Golfrzeczywista akcja na polu w tym tygodniu zapowiada się fenomenalnie.

Golfiści będą musieli być zdyscyplinowani, dokładni i twardzi psychicznie, aby pokonać wiele trudnych dołków w tym historycznym miejscu.

Curran: Epic ’99 Ryder Cup na Brookline był debiutem fana sportu z Bostonu

Oto lista czterech golfistów, którzy powinni być najlepszymi pretendentami do wygrania 122. US Open w The Country Club.

Kursy dzięki uprzejmości PointsBet

Scottie Scheffler (+1300)

Nie. Jeden gracz z rankingu na świecie przychodzi do The Country Club jako najbezpieczniejszy zakład do wygrania lub rywalizacji późnym niedzielnym popołudniem.

Scheffler zdominował ten sezon. Zagrał w 17 turniejach z 15 cięciami, 12 miejscami w pierwszej 25, ośmioma miejscami w pierwszej dziesiątce, dwoma drugimi miejscami i trzema zwycięstwami. Jedno z tych zwycięstw było na The Masters w kwietniu, kiedy wygrał trzema uderzeniami w Augusta National Golf Club. W marcu wygrał także Arnold Palmer Invitational.

25-letnia gwiazda niespodziewanie nie trafiła do finału PGA Championship w zeszłym miesiącu. Ale wrócił w świetny sposób, przegrywając w play-off na Charles Schwab Challenge w następnym tygodniu.

Scheffler zajmuje piąte miejsce w PGA Tour w 2022 roku ze średnim wynikiem 69 537 w 67 rozegranych rundach. Zajmuje również drugie miejsce w Tourze pod względem regulaminowych zielonych (GIR) z wynikiem 71,63 procent, wraz ze średnią odległością jazdy 312 jardów.

W tej chwili dość trudno jest znaleźć jakiekolwiek niepokojące słabości w grze Schefflera, a biorąc pod uwagę jego sukces przez sześć miesięcy 2022 roku, powinien przybyć do Brookline z dużą pewnością siebie.

Nie zapominajmy, że ukończył T-8 na miejscu lub lepszy w czterech kolejnych kierunkach od zeszłego roku.

Jon Rahm (+1400)

Rahm odniósł wiele sukcesów w US Open w ostatnich latach, w tym pierwsze miejsce w 2021 r. w swoich pierwszych głównych mistrzostwach, a także trzecie miejsce T-3 w 2019 r. Jeśli wygra w The Country Club, Rahm zostanie ósmy golfista w historii US Open broniący swojej korony.

Zdobył cztery miejsca w pierwszej dziesiątce w 2022 roku, w tym zwycięstwo w Mexico Open na początku maja.

Rahm absolutnie miażdży piłkę z tee w tym sezonie, zajmując piąte miejsce w PGA Tour ze średnią odległością jazdy 318,4 jardów. Prowadzi również Tour z 72,34 GIR przez 828 dołków – to rodzaj dokładności wymagany do wygrania na bezlitosnym polu Brookline w tym tygodniu.

USA DZIŚ Sport

Will Zalatoris (+2500)

Zalatoris cieszył się kolejką górską przez ostatnie dwa miesiące.

W ciągu ostatnich sześciu turniejów dwukrotnie ominął go i zajął czołowe miejsce w pozostałych czterech turniejach, w tym zajął drugie miejsce (poprzez playoff) na PGA Championship w zeszłym miesiącu. Ukończył także T-6 na Masters w kwietniu. Ogólnie rzecz biorąc, 25-latek ma sześć pierwszych 10 miejsc w 2022 roku.

Zalatoris grał całkiem dobrze w ostatnich mistrzostwach, kończąc T-8 na miejscu lub lepszym w pięciu z ostatnich siedmiu takich turniejów. Jedynym graczem, który w tym roku ma więcej birdie niż Zalatoris (36), jest Cameron Smith (37).

Była gwiazda Wake Forest zajmuje piąte miejsce w PGA Tour z GIR wynoszącym 70,09 procent, a także 15. ze średnią odległością jazdy 312,3 jardów.

Zalatoris był bardzo bliski przebicia się na głównych turniejach w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie zdziw się, jeśli jego moment triumfu nadejdzie w The Country Club.

Cameron Smith (+2200)

Smith jest jednym z golfistów bez większych triumfów w mistrzostwach, którzy mogli wreszcie przebić się w ten weekend. 28-latek ma w swojej karierze pięć miejsc w pierwszej dziesiątce w głównych kierunkach, w tym trzeci na The Masters w kwietniu. Ukończył także T-13 na majowych mistrzostwach PGA.

Smith ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w tym sezonie – w Sentry Tournament of Champions w styczniu i The Players Championship w marcu. W sumie ma cztery miejsca w pierwszej dziesiątce.

Podział dołek po dołku klubu Country

Smith był również jednym z bardziej konsekwentnych golfistów w 2022 roku, prowadząc PGA Tour ze średnią punktacji 69 253.

Ma również solidny 68,1 GIR i jest średnio 299 jardów od tee, co nie jest niespodzianką, ponieważ ma absolutnie wspaniały swing. Kombinacja celności Smitha poza tee, umiejętności konsekwentnego uderzania w greeny i czwartego co do wielkości procentu jednego uderzenia (45,28) w PGA Tour czyni go silnym kandydatem do tego, aby w niedzielne popołudnie znaleźć się blisko czołówki tabeli liderów US Open.

——————

Zniżki wojskowe i studenckie

  • Wszyscy członkowie wojska i weterani oszczędzają 20 procent zniżki na członkostwo GolfPass na cały rok korzyści związanych z golfem, takich jak miesięczne punkty tee time, zniesione opłaty za rezerwację oraz nieograniczona transmisja strumieniowa najlepszych pokazów i instrukcji golfa. Dowiedz się więcej na golfpass.com/military

  • Sszkoła się skończyła, a golf wszedł! Spędź tego lata więcej czasu na polu golfowym dzięki 40% zniżce na GolfPass + członkostwo studenckie. Za jedyne 59 USD rocznie studenci uzyskują ponad 300 USD oszczędności, aby grać więcej w golfa z wyjątkowymi korzyściami, takimi jak zniesione opłaty za rezerwację, miesięczne punkty tee time i wiele więcej! Dowiedz się więcej na golfpass.com/student

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.