DETROIT – Czekanie trwało Riley Greene Odkąd miał 18 lat, dał pokaz w treningu mrugnięć w Comerica Park w dniu, w którym podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w czerwcu 2019 roku, co skłoniło Miguela Cabrerę do błagania szefa Tigers, aby go zatrzymał.

Trzy lata, dwa tygodnie i 198 meczów ligi niższej później, czekanie dobiegło końca. Greene zadebiutował w Major League w sobotnie popołudnie w Detroit, gdzie tłum, który przetrwał sezon wyzwań, nie mógł się doczekać, aby go powitać. Greene wystartował ze środka pola i uderzył z szóstego miejsca.

W żadnym wypadku nie należy oczekiwać, że Greene odwróci sezon Tygrysów. Nawet naprawienie ofensywnych zmagań Detroit to więcej, niż jakikolwiek gracz może rozwiązać. Jednak przybycie Greene’a daje nadzieję na lepszą przyszłość jako prawdopodobnie najbardziej utalentowanego ofensywnego katalizatora odbudowy Tygrysów.

„Chcielibyśmy, żeby pojawił się i stał się natychmiastową iskrą” – powiedział menedżer AJ Hinch. „Myślę, że to wniesie energię do klubu. Wszyscy oczekiwali jego przybycia ”.

Oto, co warto wiedzieć o debiucie Greene’a.

Jak mogę obejrzeć mecz?

Gra jest transmitowana w telewizji w Michigan i północno-zachodnim Ohio na Bally Sports Detroit, a w całym kraju na FS1. Audycja radiowa jest na 97.1 The Ticket in Detroit, flagowej stacji Tigers Radio Network, a także MLB Gameday Audio.

Dlaczego jest taki wielki?

Greene ma prawdopodobnie najsłodszy, najbardziej wpływowy zamach, jaki przeszedł przez system Tygrysów od lat, z pewnością z lewej strony. Ta huśtawka, stworzona w jego wczesnych latach przez jego ojca-trenera swingu, przyciągnęła Detroit do wybrania go ze szkoły średniej z piątym ogólnym wyborem w Draft 2019, wybierając go spośród kilku zaawansowanych hitów z college’u. W zeszłym roku osiągnął 0,301 / 0,387 / 0,534 z 25 deblami, ośmioma trójkami, 24 home runami i 84 RBI między Double-A Erie i Triple-A Toledo, mimo że był jednym z najmłodszych kandydatów w obu ligach. Zgarnął nawet 16 baz w 17 próbach i grał bardzo dobrze na polu środkowym z najlepszymi chwytami w Erie.

21-letni Greene byłby podstawowym obrońcą Tygrysów w dniu otwarcia, gdyby nie złamana kość w prawej stopie, spowodowane przez faul piłkę w pałce podczas ostatnich dni wiosennego treningu. Nawet to było wyczynem, ponieważ na następnym boisku uderzył potrójnie Gerrita Cole’a, wybiegając na złamaną nogę. Wrócił i uderzył 0,274 / 0,338 / 0,387 z Toledo z czterema deblami, home runem i sześcioma RBI.

Odliczanie trwa, odkąd Greene wrócił po kontuzji. Ale podczas gdy kilka potencjalnych harmonogramów było przedmiotem spekulacji, ostateczna determinacja sprowadzała się do dania czasu Greene’owi na powrót do formy wiosennego treningu. Tygrysy uniknęły dzwonienia do niego, gdy zapolowy Daz Cameron trafił na listę kontuzjowanych COVID-19 w zeszłym tygodniu, ale wykonali telefon po tym, jak Austin Meadows nagle trafił na COVID IL w piątek.

„Myślę, że tego rodzaju życzeniem i nadzieją dla facetów jest to, że dominują i rozrywają ligę, która sprawia, że ​​oczywiste jest, kiedy powinien nadejść czas, kiedy zostanie powołany” – powiedział Hinch. „Myślę, że dobrze sobie radzi. Bardzo dobrze wymachuje kijem. Dowodzi strefą. On zarządza bazami.

„Są rzeczy, które wciąż robi jako gracz, których wciąż musi się uczyć i rozwijać, ale jest też wolność w tym, co robi. Byliśmy cierpliwi w stosunku do niego, dając mu 50, 60, 70, 80 at-nietoperzy, dopóki nie zamierzaliśmy zadzwonić. Rozważaliśmy ten weekend. Pomyśleliśmy o jakimś czasie w podróży [next week]. Tak więc rozmowy trwały. Potrzeba planu jest wyjątkowa, ale była to kwestia dni ”.

Jak Tygrysy go wykorzystają?

Oczekuje się, że Greene przejmie rolę regularnego środkowego obrońcy Tygrysów, w której Detroit używał różnych graczy na swoim miejscu.

„Jednej z rzeczy, której nie zamierzam robić, to kazać mu tu przyjść i usiąść”, powiedział Hinch, „aby miał grać”.

Tygrysy sprawdziły Greene’a i jego stopę grając na całym boisku w Toledo, zanim podjęły decyzję o powołaniu go. Poruszał się dobrze. Wszelkie sztuki, których nie grał, były bardziej wynikiem lektur lub reakcji niż o zdrowiu lub ruchu.

Czego możemy oczekiwać od Greene’a w ofensywie?

Poszukaj wszystkiego po trochu. Greene nie ma ani jednego wyjątkowego narzędzia w swoich ocenach zwiadu, ale robi wiele rzeczy znacznie powyżej średniej, od czystego uderzania, przez moc, po bieganie. Nie ma zawrotnej szybkości, ale nadrabia to swoim instynktem i agresywnością – mentalnością, która również przenosi się na talerz. Chociaż większość jego mocy jest po stronie przyciągania, ma podstępne niebezpieczne zamachy na przeciwne pole, po tym, jak w ciągu ostatnich kilku tygodni uderzył kilku dobrze trafionych dubletów ze ściany lewego pola podczas krótkiego przejazdu Triple A w ciągu ostatnich kilku tygodni. Greene od czasu do czasu walczy z strajkami, gdy jego agresywne podejście ignoruje jego bystre oko na strefę strajku, ale ma dobrą wiedzę na temat wybierania boiska, w które może uderzyć, i tworzenia okazji do jego zdobycia.

Niewiele pozycji wymaga większej atletyki niż pole centralne w przestronnym parku Comerica. Greene bardziej niż radzi sobie tam z kombinacją szybkości i instynktu, aby podążać za mentalnością przejęcia. Musiał ciężko pracować w centrum, ale motywowały go prognozy harcerskie, które wskazywały na niego jako narożnego zapolowego.

„Będzie bardziej niż wyposażony, aby poradzić sobie z obowiązkami tutaj” – powiedział Hinch.

Jaki numer będzie nosił?

Greene był jednym z niewielu graczy, którzy mieli ustaloną liczbę, zanim jeszcze znalazł się w 40-osobowym składzie. Nosił No. 31 od ostatniego wiosennego treningu, choć nosił Nos. 12 i 14 lat podczas jego pobytu w Triple-A Toledo w tym miesiącu.

Gdzie trafi w składzie?

Hinch znalazł strefę komfortu w wiosennym treningu, mrugając Greene’em w dolnej połowie rzędów i zrobi to ponownie, przynajmniej na początek.

Hinch obawia się, by zbyt szybko obarczyć Greene’a zbyt dużą odpowiedzialnością. Nie może być odpowiedzią na ofensywne zmagania Detroit, ostrzegł Hinch. Co więcej, najlepsza perspektywa dostosowawcza Spencer Torkelson musiał trafić w wielkich ligach jest ostrzeżeniem przed dużymi oczekiwaniami za bramą.

Kim są porównania graczy Greene’a?

Niektórzy porównują wszechstronne narzędzia Greene’a do Nicka Markakisa, czołowego gracza w Draft z 2003 roku, którego słodki leworęczny swing zapewnił mu 15-letnią karierę w Major League pomiędzy Baltimore i Atlantą. Jeśli Greene może utrzymać się na środku pola, porównaniem bliższym sercom Tygrysów może być Curtis Granderson, którego wszechstronne umiejętności uczyniły go All-Star i ulubieńcem fanów w Detroit.

Greene ma 21 lat. Urodził się we wrześniu. 28, 2000. Według Baseball-Reference będzie piąty najmłodszy zawodnik w Majors w tym roku, kiedy debiutuje, starszy niż Michael Harris z Atlanty, Wander Franco z Tampa Bay, Julio Rodríguez z Seattle i CJ Abrams z San Diego (obecnie w Triple-A). Jest kilka miesięcy starszy od Bobby’ego Witt’a Jr. z Kansas City, który został wybrany trzy razy wcześniej w Draft 2019.

Greene dorastał w Oviedo na Florydzie, na północny wschód od Orlando. Zagrał w Liceum Paula J. Hagerty’ego, tej samej, w której wyprodukował miotacz Phillies Zach Eflin i pierwszy bazowy Orioles Ryan Mountcastle. Kolega z klasy i dobry przyjaciel Greene’a, Vaughn Grissom, został wybrany przez Braves w 11. rundzie w tym samym Draft na rok 2019 i obecnie zajmuje drugie miejsce w Atlancie. 6 prospekt.

Jak Tygrysy go zdobyły?

Tygrysy miały cztery kolejne typy w pierwszej piątce z 2018-21. Greene był piątym wyborem w ogólnej klasyfikacji w 1919 roku, wciśniętym pomiędzy lata, w których Detroit wybrało jako pierwsze w klasyfikacji generalnej i wybrało draft Casey Mize (’18) i Torkelson (’20). Był pierwszym zawodnikiem z liceum, który został wybrany do Detroit z najlepszym wyborem od tego czasu Derek Hill zajął 23. miejsce w 2014 roku. Dopóki Jackson Jobe nie był trzeci w zeszłym roku, Greene był również najlepiej poborowym licealistą, którego Detroit zajął od czasu, gdy Tony Clark zajął drugie miejsce w 1990 roku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.