PHILADELPHIA – tymczasowy menedżer Phillies, Rob Thomson, prawdopodobnie rozbiłbyZach Eflinprzynajmniej kolejny wtorkowy wieczór w Citizens Bank Park.

Ale Eflin poczuł ból w swoim chirurgicznie naprawionym prawym kolanie, więc Thomson wyciągnął go po sześciu rundach i 80 wyciągach. To była łatwa decyzja. Zdrowie Eflin ma kluczowe znaczenie dla sukcesu zespołu. Ponadto Phillies prowadzili w tym czasie cztery rundy. Ale wszystko się od tego rozsypało i… 11-9 przegrana z Miami. Bullpen wytrącił prowadzenie w czterech biegach w siódmym i jednym biegu w dziewiątym.

Pozostawiło bez odpowiedzi pytania o to, kto przejmie piłkę następnym razem, gdy Phillies będą potrzebować obrony.

– Porozmawiamy o tym – powiedział Thomson. „Nie rozmawiałem z Corey [Knebel] o czym kolwiek. Albo inne środki doraźne.

Phillies zmarnowali chyba najlepszą grę z Rhysa Hoskinsa kariery, pewnego wieczoru po pierwszym przeboju w karierze. Poszedł 4 na 5 z dwoma home runami i sześcioma wynikami w karierze RBI. Był pierwszym graczem Phillies, który miał cztery trafienia i sześć RBI w meczu od czasu, gdy David Bell uderzył w cykl przeciwko Montrealowi 28 czerwca 2004 roku.

W czwartym Hoskins trafił na wyrównanego, trzybiegowego homera.

W ósmym trafił na śmiałego homera.

Phillies potrzebowali bohaterskich wyczynów Hoskinsa w ósmej rundzie, ponieważ Jeurys Familia zezwolił na trzybiegowego homera w siódmym domu Jacobowi Stallingsowi, który nie był w domu od dnia otwarcia. Seranthonia Domínguez następnie zezwolił homerowi wiążącemu grę z Jazz Chisholm Jr.

Był to pierwszy homer, na jaki pozwolił Domínguez w tym sezonie.

Knebel rozpoczął dziewiąty. Nie rzucał od piątku z powodu ucisku w prawym ramieniu. Miguel Rojas uderzył piłkę po ziemi do trzeciego bazowego Aleca Bohma, który wykonał niezłą grę, aby ją złapać. Rzucił do pierwszego, ale Hoskins nie był w stanie dokonać czystego wyboru.

Knebel miał w tym sezonie problemy z wykonywaniem goli, z 46,2 procentami boisk w swojej karierze w strefie. Szedł Stallings i Chisholm, aby załadować bazy. Garrett Cooper zaliczył pojedynek, aby zdobyć punktację.

„To było trudne, zwłaszcza dla tak doświadczonego faceta” – powiedział Thomson. „Ufam [Knebel]. Ale po prostu wyglądał na naprawdę zardzewiałą. Pomyślałem, że w tym momencie mogliśmy lepiej trafić z Bellatti.

Knebel, który oddał tylko cztery strzały na 16 wyciągów, powiedział, że rozumie decyzję.

„To znaczy, właśnie chodziłem z dwoma facetami” – powiedział Knebel. „Rzuciłem prawdopodobnie trzy ciosy. Więc nie mogłem się z tym spierać. To było to. Podjął świetną decyzję. Bellatti wszedł tam i popchnął, człowieku. Wielkie miejsce właśnie tam. Zrobił tam świetną robotę ”.

Bellatti zmusił Jorge Solera, aby wyleciał na pierwsze wyjście. Następnie zmusił Jesúsa Aguilara, aby pojawił się za tablicą domową. Łapacz Phillies, JT Realmuto, zagrał, ale piłka odbiła się od jego rękawicy. Aguilar podążył za nim z podwójnym do prawej centrum pola, aby zdobyć dwa kolejne przejazdy.

Więc dokąd idą Phillies stąd? Z pewnością potrzebują Knebela, żeby się wyprostować. Ma dobre rzeczy, gdy jest włączony, ale jego kontrola była problemem.

„Nie powiedziałbym, że miałem te same problemy” – powiedział Knebel. „Tak, miałem jedno kilka wycieczek temu. Ale moje ciało czuło się dzisiaj dobrze. Moje ramię było dobre. Po prostu nie mogłem rzucać ciosami. … Poszedłem i spojrzałem na to. Myślałem, że wszystko pod względem mechanicznym wygląda dobrze. To po prostu nie przeszło.

“Jestem sfrustrowany. Oczywiście chciałbyś tam wyjść i wygrać tę grę. Miej czysty. Ale nie zawsze tak się dzieje. Więc to na mnie. Nie rzuciłem strajku. Po prostu muszę rzucać ciosami. Otóż ​​to. “

Jeśli Phillies pójdą z kimś innym, dopóki Knebel nie uzyska racji, Domínguez (1,88 ERA) jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem. Ręka Brada (1.96 ERA) również został zamknięty. Zezwolił na bieganie tylko w trzech z 26 swoich występów.

„Nawet najlepsi bullpenowie w baseballu mają ciężkie noce” – powiedział Realmuto. „Czuję, że nasi goście z tyłu dużo lepiej ostatnio rzucają piłką. Musimy po prostu odłożyć to za sobą. Czuję, że mamy tam teraz lepszą sytuację niż dwa, trzy tygodnie temu. Jest więcej zaufania do facetów, faceci mają więcej zaufania do siebie. Nie chcę ich jeszcze spisywać na straty. Czuję, że zmierzają we właściwym kierunku. Dzisiejsza noc była po prostu niefortunna ”.

Eflin powiedział, że „nie martwi się” o swoje kolano, które wymagało operacji we wrześniu. Powiedział, że „od teraz” planuje kolejny start.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.