The Indianapolis Colts niedawno ponownie połączyli się z utalentowanymi młodymi dowódcami Waszyngtonu Terry’ego McLaurinaktóry ma nadzieję na lukratywne, długoterminowe przedłużenie umowy — za które dotychczas Waszyngton nie chciał płacić:

26-latek wyraźnie sprawdza się w wielu polach dla Colts, jako kapitan drużyny dla Commanders, który pochodzi z Indianapolis (jako były wyróżniający się Cathedral High School i zdobywca nagrody Mr. Football Award Indiany 2013) i był niesamowicie produktywny dla rozpocząć swoją wczesną karierę zawodową.

McLaurin bez trudu poradził sobie zarówno ze swoją niestabilną początkową sytuacją rozgrywającego, jak i własnymi kontrowersyjnymi narodowymi kontrowersjami organizacji waszyngtońskiej – jako prawdziwy zawodowiec, nawet w młodym wieku, wykazując dojrzałość powyżej swojego wieku.

Wychodzi z sezonu w Waszyngtonie, w którym złapał 77 przyjęć na 1053 jardów odbiorczych (średnia 13,7 roku) i 5 przyjęć przyziemienia podczas wszystkich 17 startów.

Tak się składa, że ​​jest fanem Coltsa z dzieciństwa — co oznacza, że ​​może to być mecz stworzony w niebie (i może docenić dodatkową stabilność weterana nowego rozgrywającego Indy, Matta Ryana):

Mimo to jego głośna akwizycja pozostaje dalekowzroczna. Nie chodzi o to, że dyrektor generalny Colts Chris Ballard z pewnością nie uważa, że ​​McLaurin jest cholernym zawodnikiem NFL (mimo że Indianapolis teraz niesławnie wybrał swojego byłego kolegę z drużyny ze stanu Ohio, który często był kontuzjowany Parris Campbell z 59. ogólnym wyborem w NFL Draft 2019 nad nim – ruch, którego Colts prawdopodobnie teraz żałują, nawet jeśli nigdy nie podadzą tego publicznie).

To w dużej mierze „ekonomia” tego wszystkiego w NFL.

Philadelphia Eagles musiało właśnie poddać się pierwszej rundzie z 2022 roku i rozdać 4-letni kontrakt o wartości 100 milionów dolarów (z gwarantowanym 57 milionami dolarów) dla byłego Tennessee Titans Wideout (i innego elitarnego członka z klasy draftu NFL 2019) AJ Brown.

Można by rozsądnie oczekiwać, że podobnego zdobycza oczekiwaliby zarówno Dowódcy, jak i reprezentacja McLaurina, jeśli chodzi o potencjalne mega-rozszerzenie odpowiednio o jego nowy zespół NFL.

źrebięta mają około 23,2 mln USD przewidywanej dostępnej przestrzeni w następnym sezonie poza sezonem, więc nie są z nim tak wyrównane, jak zwykle. To również z Yannick Ngakoue (FA) nie ma kontraktu, który Indianapolis prawdopodobnie będzie chciał ponownie podpisać, jeśli ma produktywny debiutancki sezon jako przepychacz.

Istnieje również kilka przedłużeń umów dla obu Jonathan Taylor oraz Michael Pittman Jr. zacząć myśleć o swoim młodym ofensywnym rdzeniu (i zbliżającym się Quenton Nelson przedłużenie przed kolejnym sezonem).

Jest to i fakt, że Ballard nie wydaje się przesadnie cenić sobie pozycję na marginesie. To ten sam główny dyrektor operacyjny NFL, który prowadził ją przez trzy kolejne sezony z Zach Pascal jako startujący zespół WR2. Solidny gracz i utalentowany bloker, który nie zawsze konsekwentnie naciskał igłę jako dodatkowe zagrożenie.

W tym okresie poza sezonem w końcu spędził kolejną rundę wyboru na debiutanta Alec Pierce zapewnienie kolejnego dynamicznego talentu na tym stanowisku — ale zajęło to trochę czasu (i prawdopodobnie było spóźnione). Oczekiwanie, że w jedynym poza sezonem użyje 2022 sekundy, 2023 jako pierwszy i rozda kontrakt o wartości 100 milionów dolarów na podniesienie pozycji, wydaje się być pobożnym życzeniem w oparciu o to, co widzieliśmy z jego poprzedniego precedensu.

To zespół Colts, który jeszcze nie wybrał pierwszej rundy w tym sezonie poza sezonem, aby zdobyć talent wpływowy na tańszy wieloletni kontrakt dla debiutantów, i wciąż boryka się z długoterminowymi pytaniami na krytycznych pozycjach, takich jak rozpoczynający rozgrywający, lewy obrońca, i róg odpowiednio.

Jest też fakt, że dowódcy są znani z „wleczenia nóg” podczas spornych potyczek z graczami. To ta sama, bardzo oczerniana seria, która odmówiła rozdania niezadowolonego All-Pro lewego sprzętu Trent Williams przez cały rok po tym, jak był zdenerwowany tym, jak Waszyngton poradził sobie z jego sytuacją medyczną – i poprosił o wcześniejszą wymianę.

To także franczyza waszyngtońska, która będzie chciała umieścić nowo nabytego rozgrywającego Carson Wentz w najlepszej sytuacji, aby odnieść sukces w 2022 roku, który prawdopodobnie jest w sezonie „make or break”, pozostając niezawodnym rozgrywającym w tej lidze (i w przeciwnym razie będzie miał największe szanse na obronę rezerwową). Wymiana młodej gwiazdy zespołu WR1 na zaledwie kilka tygodni przed rozpoczęciem obozu treningowego w żaden sposób nie pomoże jego nowej sprawie.

Waszyngton zawsze może po prostu oznaczyć franczyzę także McLaurina, jeśli rozmowy o kontrakcie osiągną pat, więc franczyza nadal zachowuje wpływ w negocjacjach.

Tak więc z czysto talentu (i makijażu) Colts prawdopodobnie chcieliby dodać McLaurina do swojego szerokiego pokoju odbiorników – który mógłby być gwiazdą rozgrywającego na tym stanowisku przez wiele lat.

Jednak biorąc pod uwagę wszystko inne, choć nie jest to niemożliwe, wydaje się, że jest to strzał w dziesiątkę.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.