Większość chwaliła Pittsburgh Steelers za zatrzymanie Minkaha Fitzpatricka na cztery lata, co uczyniło go najlepiej opłacanym obrońcą w piłce nożnej i zatrzymanie go w Pittsburghu na dłuższą metę.

Nie Colina Cowherda.

W swoim programie w czwartek Cowherd wszedł all-in przeciwko Steelerom wykonanie ruchu, kwestionowanie, czy standard zespołu się poślizgnął i czy ich filozofia jest zła.

„Mają wspaniałą historię” – powiedział. „Ale prawie nic z tego w ciągu ostatnich 12 lat. Ich najwięksi rywale w AFC mają lepszych rozgrywających niż oni. Mają trenera defensywnego w wyraźnie ofensywnej lidze. Po podpisaniu kontraktu z Minkah Fitzpatrick Steelerowie mają teraz najdroższą obronę w NFL. # 1. A najmniej pieniędzy zainwestowanych w przestępstwo, # 32. To nie jest świetne w 2022 roku. ”

Pierwsza połowa tego argumentu jest uczciwa i dokładna. Pittsburgh nie był na Super Bowl od ponad dekady i nie wygrał żadnego od 2008 roku. Co bardziej niepokojące, przeszli sześć lat z rzędu bez wygranej w play-off, ich najdłuższa susza od 1966-1971, początek Chucka Era Nolla i poprzedzająca Niepokalaną Recepcję. Pittsburgh nie jest w tym roku silnym pretendentem do playoffów, co oznacza, że ​​passa może się przedłużyć. AFC jest pełne elitarnych i najwyższej klasy rozgrywających, podczas gdy Steelers mają jeden z niewielu rozgrywek QB w lidze. Więc punkt tam wzięty.

Ale reszta spada. Cowherd wspomina o środowym tweecie Warrena Sharpa, który wskazuje, w jaki sposób Steelers podzielili swoje wydatki.

A te liczby są dokładne. Są też strasznie mylące. Pittsburgh nie wydał dużo pieniędzy ofensywnie, ale może pochwalić się jedną z najmłodszych ofensyw w piłce nożnej. Ich kapitał poboru w tę stronę piłki był ciężki, jeden z największych w piłce nożnej. W ciągu ostatnich dwóch lat dokonali sześciu wyborów w 1. i 2. dniu draftu, od pierwszej do trzeciej rundy. Pięć z nich znalazło się po ofensywnej stronie piłki: Najee Harris, Pat Freiermuth, Kendrick Green, Kenny Pickett i George Pickens. Jedynym wyjątkiem jest DL DeMarvin Leal. W zeszłym roku zespół po raz pierwszy od 1984 roku popadł w ofensywę swoimi pierwszymi czterema typami.

Tak więc inwestycja w tę pozycję była znaczna. Ponieważ wszyscy ci faceci są na kontraktach dla debiutantów, ich koszty są naturalnie niskie dzięki zmianom CBA, które ograniczają ilość pieniędzy, które mogą zarobić debiutanci. A ponieważ Pittsburgh grał tak ciężko w drafcie, ci faceci – Cam Heyward, TJ Watt, Minkah Fitzpatrick – mają teraz zapłacić. Za kilka lat będzie tak samo z ofensywnymi facetami; Heck, Diontae Johnson może być za miesiąc od dołączenia do klubu otrzymującego 20 milionów dolarów. Pasterzowi brakuje tu kontekstu.

„Wróciłbym do dużych podwyżek dla defensywnych facetów, którzy nie nazywają się TJ Watt. Ponownie, jaki jest standard?”

Poszedł do jednego istotnego punktu na temat Steelerów.

„Standardem w Pittsburghu było wygrywanie Super Bowls. Wiesz, czym się teraz chwalą? Mike Tomlin nigdy nie miał przegranego sezonu. To nie jest negatywne, ale jest to coś, z czego Brownowie byliby szczęśliwi ”.

To jest punkt, z którym warto się włączyć. I jeden, o którym wielokrotnie mówiłem, zirytowany tym, jak bardzo ta statystyka jest reklamowana w Pittsburghu. Był to temat jednego z moich pierwszych Strasznych ujęć, wyemitowanego zeszłej zimy. Oto, co wtedy powiedziałem.

„Ale 8-8 nie jest standardem, do którego trzymają się Pittsburgh Steelers. Nie rezygnują z banerów za .500. Brak przypadków trofeów, które mówią hej, były co najmniej średnie. To są Steelersi. Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów ostatnich 50 lat z sześcioma Lombardami, aby to udowodnić. To jest standard. Wygraj Północ, rozegraj play-offy, rywalizuj o Super Bowl. Gol Pittsburgh i Tomlin ewidentnie raz po raz nie trafiali do celu ”.

I taki, który pozostaje prawdziwy po sezonie 2021. Uczciwa krytyka Tomlina i Steelerów, nieco dochodząca do właściwej odpowiedzi poprzez złą metodę. Tam, gdzie Cowherd się myli, płacenie Minkah Fitzpatrick przybliża Cię do wygranej, a nie dalej. Sposób, w jaki Steelerowie opracowują i rozwijają swoje ofensywne inwestycje, zadecyduje, czy powrócą do poważnej rywalizacji o Lombardi.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.