Do dyspozycji 30 CzerwcaEuro Coin ma na celu wprowadzenie płynności w sieci euro i odblokowanie nowych możliwości dla niemal natychmiastowego cyfrowego rynku forex

BOSTON, 16 czerwca 2022 / PRNewswire / – Circle Internet Financial, globalna internetowa firma finansowa i emitent USD Coin (USDC), ogłosiła dzisiaj, że przygotowuje się do wyemitowania w pełni zastrzeżonego, związanego z euro stablecoina od Stany Zjednoczone zwana monetą euro (EUROC). Do dyspozycji 30 CzerwcaEuro Coin to regulowana, zabezpieczona w euro moneta stablecoin, emitowana w ramach tego samego modelu pełnej rezerwy i zbudowana na tych samych filarach zaufania, przejrzystości i bezpieczeństwa, które uczyniły USDC jedną z najbardziej zaufanych walut cyfrowych na świecie.

Wprowadzenie Euro Coin ma na celu dalszą pomyślną pracę Circle w prowadzeniu bezproblemowej wymiany wartości finansowej i łączenie kryptowalutowych i tradycyjnych usług finansowych. Firmy mogą korzystać z tokenów EUROC, aby łatwo przenosić płynność w euro w łańcuchu, akceptować i dokonywać płatności w euro na całym świecie, które można rozliczać w ciągu kilku minut, oraz uzyskiwać dostęp do rynków kapitałowych kryptowalut w celu handlu, zaciągania pożyczek, udzielania pożyczek i nie tylko. Euro Coin jest w pełni zabezpieczone rezerwami denominowanymi w euro, które są konserwatywne pod opieką czołowych instytucji finansowych w Stanach Zjednoczonych, począwszy od Silvergate Bank.

„Circle ustanowił wiodące w branży standardy przenoszenia wartości finansowej w Internecie za pomocą USDC”, powiedział Jeremy Allaire, współzałożyciel i CEO Circle. „Istnieje wyraźny popyt rynkowy na walutę cyfrową denominowaną w euro, drugą najczęściej wymienianą walutą na świecie po dolarze amerykańskim. Dzięki USDC i Euro Coin, Circle pomaga otworzyć nową erę szybkiej, niedrogiej, bezpiecznej i interoperacyjnej wymiany wartości na całym świecie ”.

Euro Coin to druga waluta cyfrowa Circle zbudowana zgodnie z tymi samymi standardami regulacyjnymi i zasadami przejrzystości, odpowiedzialności i zaufania, co USDC, wiodąca cyfrowa waluta dolarowa z ponad 54 miliardy dolarów w obiegu od 15 czerwca 2022. Razem, Euro Coin i USDC mają na celu wprowadzenie szybszych i niedrogich transakcji do światowego handlu i odblokowanie nowych możliwości dla wielowalutowych finansów cyfrowych i wymiany walut w łańcuchu (FX), gdzie dzienny wolumen na tradycyjnych rynkach może Top 6,6 biliona dolarów globalnie.

Euro Coin zostanie początkowo uruchomiony na blockchainie Ethereum, począwszy od 30 Czerwca, ze wsparciem dla dodatkowych łańcuchów bloków spodziewanych jeszcze w tym roku. Jako token standardowy Ethereum ERC-20, Euro Coin będzie współpracować z portfelami, protokołami i innymi usługami blockchain kompatybilnymi z ERC-20.

Wielu liderów ekosystemów będzie wspierać Euro Coin w momencie premiery, w tym Anchorage Digital, Binance.US, Bitstamp, Compound, Curve, CYBAVO, DFX, Fireblocks, FTX, Huobi Global, Ledger, MetaMask Institutional i Uniswap Protocol.

Moneta Euro będzie dostępna dla klientów instytucjonalnych za darmo Konto kręgu startowy 30 czerwca 2022. Deweloperzy mogą rozpocząć integrację z monetą Euro inteligentna umowa dziś przed oficjalną premierą.

Aby dowiedzieć się więcej o Monetach Euro, odwiedź stronie internetowej.

O kręgu

Circle to globalna firma zajmująca się technologiami finansowymi, która umożliwia firmom dowolnej wielkości wykorzystanie mocy walut cyfrowych i publicznych łańcuchów bloków na potrzeby płatności, handlu i aplikacji finansowych na całym świecie. Circle jest emitentem USD Coin (USDC), jednej z najszybciej rozwijających się cyfrowych walut dolarowych, które napędzają stały handel i płatności internetowe. Obecnie usługi transakcyjne Circle, konta biznesowe i interfejsy API platformy dają początek nowej generacji usług finansowych i aplikacji handlowych, które mają nadzieję na podniesienie globalnego dobrobytu gospodarczego dla wszystkich poprzez bezproblemową wymianę wartości finansowej. Ponadto Circle obsługuje SeedInvest, wiodącą platformę pozyskiwania funduszy dla startupów w USA. Dowiedz się więcej na https://circle.com.

ŹRÓDŁO Circle Internet Financial, LLC

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.