BOSTON – As Chris Wyprzedaż usiadł w ziemiance w Fenway Park i rozmawiał z mediami we wtorek, mógł zobaczyć kopiec, na który będzie ponownie rzucał w niedalekiej przyszłości.

Mając wreszcie cel w zasięgu wzroku, Sale był entuzjastycznie nastawiony do swoich postępów.

„Dobra mała podróż, aby się tu dostać, ale jesteśmy tutaj” – powiedział Sale. „Miejmy nadzieję, że większość z tego już się skończyła, a teraz możemy robić więcej zabawnych rzeczy, grając w baseball i na żywo BP oraz wchodząc w gry. [I’m] po prostu podekscytowany”.

Aż do kilku ostatnich dni Salem była to pełna frustracji podróż, który złamał sobie klatkę piersiową podczas rzucania podczas lokautu, a następnie w maju pojawiła się niemedyczna sytuacja w baseballu, która dodała kolejny tydzień lub dwa do jego powrotu do zdrowia .

To już przeszłość. Wyprzedaż powraca do regularnego harmonogramu prezentacji. W poniedziałek w JetBlue Park w Fort Myers na Florydzie rzucił 96 mil na godzinę podczas treningu mrugnięcia na żywo bez fanów na trybunach. Fakt, że potrafił generować tę prędkość bez adrenaliny, jaką daje hałas tłumu, można uznać tylko za dobry znak.

Sprzedaż poszerzy się o to ćwiczenie w czwartek, kiedy rzuci dwa rundy BP na Fenway Park.

Po tym? Sprzedaż prawdopodobnie uda się na odwyk z niższej ligi.

W przeciwieństwie do zeszłego roku, kiedy Sale dochodził do siebie po operacji Tommy’ego Johna i zasadniczo musiał przekwalifikować swoje ciało, aby ponownie rzucać, uważa, że ​​tym razem powrót powinien być bardziej płynny.

„Fizycznie, psychicznie, wszystko, czuję, że jestem gotowy, aby rozpocząć ten proces i zacząć szybko wracać” – powiedział Sale.

Rehabilitacja Salem w Minor League z pewnością mogłaby być krótsza, gdyby Red Sox zamierzali wykorzystać go jako środek doraźny, gdy po raz pierwszy wróci do aktywnego składu, a nie jako starter.

Czy byłby na to otwarty?

– Na pewno – powiedział Sale. „Myślę, że w tym momencie nic tak naprawdę nie ma znaczenia poza powrotem tam. Cokolwiek to znaczy. “

Rotacja Bostonu Nathana Eovaldiego, Nicka Pivetta, Michaela Wachy, Richa Hilla i Garretta Whitlocka w dużej mierze wykonała zadanie, podczas gdy bullpen był niespójny, choć ostatnio lepszy.

Eovaldi (zapalenie dolnej części pleców) i Whitlock (zapalenie prawego biodra) są na liście kontuzjowanych, ale oczekuje się, że powrócą do akcji, zanim Sale zakończy rehabilitację.

Menedżer Alex Cora określi, jak najlepiej pasują do siebie elementy, gdy Sale powróci w lipcu. Sprawa mogła sprawić, że Red Sox może być najlepiej z Salem w rotacji i Whitlockiem wracającym do bullpen.

Wszystko to samo się ułoży. Wpływ sprzedaży będzie znaczny, bez względu na to, jaką pełni rolę.

„Widziałeś ewolucję naszego zespołu zajmującego się pitchingiem. Różni faceci są gorący w różnym czasie ”- powiedział Sale. „Jeśli mamy pięciu facetów w rotacji, a oni mówią„ Hej, idziesz do bullpen ”, to w porządku. „A jeśli to:„ Hej, trzymamy to tam [in the bullpen] i potrzebujemy kogoś w rotacji, a ja się tam wsuwam.

„Na szczęście mamy do tego elastyczność. Mam doświadczenie w robieniu obu, i na koniec dnia, cokolwiek to jest, to jest. Dla mnie pitching to pitching. Uderz jeden, uderz dwa, uderz trzy, wyciągnij ich. Podaj mi piłkę, będę rzucał, dopóki jej nie weźmiesz. Tam właśnie jestem ”.

Fakt, że Sale rzucił tylko 51 2/3 inningów dla Red Sox (w tym po sezonie) od początku sezonu 2020 jest czymś, co go irytuje i napędza. Jest związany kontraktem z Sox do 24, co oznacza, że ​​wciąż jest czas na odwrócenie narracji.

„Do diabła, co mogę zrobić? To było trudne. Nie ma wątpliwości. Widzieliście oś czasu. Prawie przeżyliście to ze mną przez jakiś czas ”- powiedział Sale. „Nie chcę być samozadowolony. Nie chcę mówić: „No cóż, to się zdarza”. Zdarza się, ale to nie zmienia faktu, że nie gram. Nie pomagam mojej drużynie. Dla tej drużyny jestem teraz dobry jak worek ziemniaków. Przynajmniej to by ich nakarmiło.

„Dosłownie nic nie robię, aby pomóc temu zespołowi. To jest do bani. Nie chcę stracić tej konkurencyjnej przewagi, po prostu sobie z tym w porządku, ponieważ tak nie jest. Nigdy nie będę w porządku nawet z tymi dziwakami. Jeśli zabiera mi to trochę czasu od bycia baseballistą, nie będę z tym w porządku, nawet jeśli będzie to pech ”.

W ciągu najbliższych kilku tygodni los Sale może być wreszcie gotowy do zmiany.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.