Robert Williams Boston Celtics

Getty

Robert Williams z Boston Celtics.

Robert Williams był Boston Celtics’ Współczynnik X przez cały okres po sezonie.

Później doznał łez łąkotki 27 marca, lekkoatletyczny biegacz na obręczy był decyzją w czasie gry, odkąd wrócił do rotacji w połowie pierwszej rundy play-offów Konferencji Wschodniej. A teraz był wymienione jako wątpliwe w grze 6 16 czerwca.

Czasami wydawało się, że kontuzja Williamsa ogranicza jego zdolność do wywierania prawdziwego wpływu na obronę, ale przez całą serię finałów NBA w Bostonie przeciwko żołnierze złotego Stanubył jednym z najważniejszych członków rotacji Bostonu, zarabianie na plus/minus odpowiednio +21 i +11 w grach 3 i 5.

Jednak za kulisami wygląda na to, że Williams bardzo cierpiał, a jego chęć wzięcia udziału w finałach Celtics doprowadziła do podjęcia znaczących środków, aby jego ból kolana nie stał się nie do zniesienia.

W Historia z 15 czerwca autorstwa Chrisa Haynesa z Yahoo SportWilliams szczegółowo opisał zabiegi, które przeszedł od czasu powrotu do zdrowia po operacji kolana.

„Oblodzenie, głębokie masaże tkanek, leczenie, odczekaj trzy lub cztery godziny, a następnie rozpocznij proces od nowa, aż nadejdzie pora snu. … może trochę BFR [blood flow restriction training] tu i tam, ale zwykle ten sam rytuał. … W ostatniej serii naprawdę mocno osuszyłem kolano ”- powiedział Williams Haynes. „Przestałem go opróżniać, ponieważ moim zdaniem nie ma sensu. Moje kolano wciąż napełniało się płynem. Tak więc nauczyłem się, jak sobie z tym radzić, aby móc grać ”.


Williams robi rzeczy dzień po dniu

Boston może być jedną stratą do eliminacji, ale dla Williamsa wszystko musi być podejmowane krok po kroku. W gruncie rzeczy ma rację. Celtics nie mogą patrzeć w przeszłość ich mecz 16 czerwca przeciwko Warriors ponieważ nie ma gwarancji Game 7, jeśli tak.

Zamiast tego Boston musi skupić się na dbaniu o piłkę, wykonywaniu ataku na wyższym poziomie i wygrywaniu meczu „zrób albo zgiń” przed swoją publicznością. Dopiero wtedy Celtics mogą zacząć marzyć o wygraniu trzeciego meczu 7 of ich bieg po sezonie.


Robert Williams: „Po prostu próbuję wygrać tę następną grę”. | Praktyka celtyckaBOSTON, MA – Robert Williams III udzielił wywiadu po treningu Celtics w środę. Boston Celtics przegrali 104:94 z Golden State Warriors w meczu 5 finałów NBA 2022 w poniedziałek wieczorem. Golden State ma teraz przewagę w serii 3-2 nad Bostonem i ma szansę na zamknięcie Celtics w…2022-06-15T18: 20: 56Z

„Na pewno myślę o wygraniu mistrzostwa, ale jeśli chodzi o dziedzictwo, po prostu próbuję wygrać następny mecz. Posiadanie przez posiadanie, to teraz dla nas największa rzecz ” Williams powiedział dziennikarzom po sesji treningowej w Bostonie 15 czerwca.


Williams wymieniony jako wątpliwy nagłówek w grze 6

Jak zwykle w dzisiejszych czasach, Williams jest wymieniony jako wątpliwy przed meczem szóstym 16 czerwca – chociaż istnieje prawdopodobieństwo, że zagra. Od czasu powrotu z operacji kolana Williams znalazł swoje nazwisko w raporcie o kontuzjach przed każdym meczem, więc nie powinno się martwić o udział w czwartkowych zawodach.

W ciągu swoich pięciu dotychczasowych występów w finałach NBA, czwartoklasista to średnio siedem punktów, 2,4 bloki, 7,4 zbiórki i 1,4 asysty na mecz. Jednak obecność Williamsa na korcie wykracza daleko poza wynik pudełkowy, ponieważ jego umiejętność skakania powoduje, że gracze przerywają jazdę lub dostosowują ruch strzału, z których oba działają jak szalenie udana marka ochrony obręczy.

Williams i Celtics będą chcieli ponownie wyrównać serię 3-3, kiedy zmierzą się z Warriors 16 czerwca w Bostonie.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.