Po plotkach i spekulacjach dotyczących firmy Celsius, pożyczającej kryptowaluty, w raporcie Wall Street Journal stwierdzono, że „osoby znające tę sprawę” wyjaśniają, że firma podobno zatrudnia prawników ds. restrukturyzacji. Zasadniczo zatrudnianie prawników zajmujących się restrukturyzacją i niewypłacalnością jest jednym z pierwszych etapów naprawy trudności finansowych firmy poprzez zasadniczo dążenie do uniknięcia niewypłacalności.

Raport mówi, że Celsius szuka pomocy u inwestorów lub znanej kancelarii restrukturyzacyjnej

13 czerwca 2022 r. Aktualności Bitcoin.com zgłoszone na platformie pożyczkowej Celsius zamykając określone operacje, takie jak wypłaty, swapy i przelewy na konto. Te operacje nadal nie są dostępne dla klientów Celsjusza, a ostatnio raport opublikowany przez Wall Street Journal (WSJ) wyjaśnia, że ​​Celsius może szukać pomocy w kancelarii prawnej zajmującej się restrukturyzacją.

W raporcie zauważono, że firma kryptograficzna może wykorzystywać firmę prawniczą Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP zajmującą się upadłością i restrukturyzacją. Autor WSJ Alexander Gladstone wyjaśnia, że ​​Celsius najpierw próbuje uzyskać pomoc od inwestorów. „Celsius najpierw szuka możliwych opcji finansowania od inwestorów, ale także bada inne strategiczne alternatywy, w tym restrukturyzację finansową, powiedziała jedna z osób zaznajomionych z tą sprawą” – napisał Gladstone.

Podobna niewypłacalność Celsjusza prawdopodobnie rzuciła ciemną chmurę na całą branżę kryptograficzną, ponieważ uczestnicy wciąż sprzątają bałagan po fiasku blockchain Terra. Spekulanci uważają, że bitcoin jest wart blisko 2 miliardy dolarów (BTC) związane z rachunkami Celsjusza i pożyczkami. Ogólnie rzecz biorąc, firma nadal twierdziła, że ​​zarządza około 11 miliardami dolarów, nawet po upadku Terra LUNA i UST.

Raport Gladstone’a mówi, że skontaktował się z firmą prawniczą Akin Gump, a firma „nie miała natychmiastowego komentarza”, a Celsius również nie odpowiedział na pytania Gladstone. Co więcej, sieć tokenów Celsjusza (CEL) firmy zajmuje 130 miejsce z 13 417 aktywów kryptograficznych i spadła w tym tygodniu o 12,5% w stosunku do dolara amerykańskiego.

Tagi w tej historii

Akin Gump, Aleksander Gladstone, CEL, Celsjusz, Klienci celsjusza, sieć Celsjusza (CEL), Restrukturyzacja Celsjusza, wstrzymać wypłaty, Niewypłacalność, Inwestorzy, firma prawnicza, restrukturyzacja, restrukturyzacja Celsjusza, plotki, szukam pomocy, spekulanci, fiasko terry, Wypłaty

Co sądzisz o raporcie, który mówi, że Celsius może rozważać zatrudnienie firmy prawniczej zajmującej się restrukturyzacją lub szukanie pomocy u inwestorów? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Pasjonuje go Bitcoin, kod open-source i zdecentralizowane aplikacje. Od września 2015 r. Redman napisał dla Bitcoin.com News ponad 5000 artykułów o destrukcyjnych protokołach, które pojawiają się dzisiaj.
Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Zdjęcie: Artemenko Valentyn

Zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.