Kluczowe dania na wynos

  • Cardano i Solana spadły o ponad 28% w ciągu ostatniego tygodnia.
  • Oba tokeny warstwy 1 pokazują sygnały kupna na swoich 12-godzinnych wykresach.
  • Jeśli zostanie zatwierdzony, ADA może odbić się do 0,55 USD, a SOL do 36 USD.

Udostępnij ten artykuł

Wygląda na to, że tokeny warstwy 1 Cardano i Solana osiągnęły obszar wyprzedaży po skoku na nos w ciągu ostatnich siedmiu dni. Dopiero okaże się, czy te altcoiny mogą zyskać siłę, by odbić się na kluczowym wsparciu.

Cardano i Solana pokazują sygnały kupna

Wydaje się, że Cardano i Solana szykują się na bycze impulsy po poniesieniu znacznych strat w ciągu ostatniego tygodnia.

Siódma co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej ma porzucone o ponad 28% od czerwca. 8. ADA ostatnio osiągnęła najniższy poziom 0,44 USD i w chwili pisania tego tekstu handluje na poziomie około 0,47 USD. Co ciekawe, na 12-godzinnym wykresie Cardano uformował się sygnał kupna, wskazujący na potencjalne odbicie.

Wskaźnik sekwencyjny Tom DeMark (TD) utworzył ostatnio czerwoną dziewiątkę świec, która jest uważana za formację byczą. Formacja techniczna wskazuje na wzrost o jeden do czterech świec, który może pomóc Cardano odzyskać utraconą pozycję. Gwałtowny wzrost presji zakupowej wokół obecnych poziomów cenowych może wywołać wzrost do 0,55 USD lub nawet 0,68 USD.

Mimo to Cardano musi utrzymać się powyżej poziomu wsparcia 0,44 USD, aby mieć szansę na potwierdzenie optymistycznych perspektyw. Niezastosowanie się do tego może doprowadzić do gwałtownego wzrostu zamówień sprzedaży, który wysyła ADA do 0,37 USD.

Wykres cen Cardano
Źródło: TradingView

Solana odczuła również załamanie na rynku kryptowalut. Zajęło 38% trafienie w ciągu ostatniego tygodnia, aby osiągnąć ostatnie minimum wynoszące 25,80 USD. Chociaż poniesione straty są znaczne, RSI wykazuje byczą rozbieżność, przewidując, że SOL może się odbić.

Konfiguracja TD uwiarygadnia optymistyczną perspektywę po przedstawieniu sygnału kupna na 12-godzinnym wykresie SOL. Opracował czerwony świecznik z dziewięcioma świeczkami, co może prowadzić do wzrostu o jeden do czterech świec. Ale aby to zrobić, Solana musi zamknąć powyżej 31 USD.

Przebicie się przez tak ważny poziom oporu może dać SOL siłę, by wzrosnąć do 36 USD, a nawet 40 USD. Niemniej jednak Solana musi utrzymać się powyżej 26 USD, ponieważ spadek poniżej tego poziomu wsparcia może doprowadzić do spadku do 21 USD.

Wykres cen Solany
Źródło: TradingView

Warto zauważyć, że dziś powszechnie oczekuje się, że amerykańska Rezerwa Federalna podniesie stopy procentowe. Wydarzenia te mają tendencję do generowania dużej zmienności na światowych rynkach finansowych, w tym na rynku kryptowalut, dlatego zaleca się ostrożność.

Ujawnienie: W momencie pisania tego tekstu autor tego utworu był właścicielem BTC i ETH.

Aby uzyskać więcej kluczowych trendów rynkowych, zasubskrybuj nasz kanał YouTube i otrzymuj cotygodniowe aktualizacje od naszego głównego analityka bitcoin, Nathana Batchelora.

https://www.youtube.com/watch?v=+latest

Udostępnij ten artykuł

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.