SEATTLE – To tak proste jak A, B, C – Arraez, Buxton, Correa.

To istne pole minowe dla każdego przeciwnego startera, który musi nawigować, od samego początku – i podobnie jak ci, którzy przybyli przed nim, starter Mariners, Chris Flexen, nie mógł tego zrobić. Bliźniaki mają teraz kumulację Luis Arraez, Byrona Buxtona oraz Carlos Correa na szczycie swojego składu, w tej kolejności, trzy razy i za każdym razem pojawiali się z pierwszymi rundami.

W poniedziałek te biegi odbyły się dzięki uprzejmości dwubiegowego wybuchu przeprowadzonego przez Buxton, panujący gracz tygodnia ligi amerykańskieja ten wczesny wzrost zapewnił Twins zwycięstwo 3-2 nad Mariners w otwierającym serię w T-Mobile Park.

„Od razu zabieramy tę ekscytację z tłumu, dla nas, wtedy wiemy, że wszystko zaczyna się klikać i wszystko idzie dobrze” – powiedział Buxton. „Dla nas to trochę jak nasza motywacja”.

Menedżerowi Rocco Baldelli zajęło trochę czasu zastąpienie Arraeza i Buxtona w składzie po tym, jak Buxton osiągnął przedpremierę na pierwsze miesiące sezonu, a jeszcze dłużej zajęło Arraez (ucisk na prawym ramieniu), Buxton (ból prawego kolana) i Correa (COVID). -19) aby wszyscy byli zdrowi i produktywni w tym samym czasie. Poniedziałek to dopiero trzeci ich występ w formacji ABC – i pierwszy raz w tej trasie.

Arraez jest pierwszym liderem w wyścigu o tytuł w mrugnięciach AL, a jego występ 2 na 4 z poniedziałkowym spacerem podniósł jego średnią do 0,362 i zaznaczył, że jego wiodąca w AL 16. gra dotarła do bazy trzy lub więcej razy w 2022 roku. 18. zdobywca bramki Buxtona w tym sezonie był siódmym uderzeniem w ostatnich dziewięciu meczach i zepchnął go na drugie miejsce w Majors za Aaronem Judge (24). Correa to, cóż, Correa i od 28 kwietnia uderza 0,384 / 0,445 / 0,586.

W czwartek, pierwszy mecz trio w tej sekwencji, rozpoczęli pojedynki jeden po drugim z asa Yankees Gerrita Cole’a, co oznaczało siódmy raz w historii AL / NL (od co najmniej 1900 r.), w którym zespół był pierwszym trzech pałkarzy w grze, w której wszyscy wylądowali. W piątek Bliźniacy strzelili pierwszego gola po zdobyciu bramki Buxton z praworęcznego Rice’a Drew Rasmussena (a za nim znalazła się Correa).

W poniedziałek Flexen miał przed sobą pracę, widząc, jak Buxton wszedł do gry 5 na 5 dożywotnio przeciwko praworęcznemu, z trzema deblami, homerem i walką. On to kontynuował.

Arraez w pierwszym rzucie wpadł do środka pola po swoim pierwszym trafieniu. Buxton następnie wykonał pełne liczenie, czekając na szybką piłkę do trafienia i miażdżąc ją około 401 stóp do prawego środkowego pola, tylko jego druga długa piłka z 22, która wylądowała na prawo od prostego środkowego pola.

„Po prostu staram się pozostać trochę bardziej w środku pola” – powiedział Buxton. “[Flexen] ma świetny nóż i używał go dość często po obu stronach płyty, więc nie chciałem szarpać tych faulów i przegapić tego offspeedowego skoku. Próbuje utrzymać się jeszcze trochę przez środek pola ”.

Jeszcze zanim Chris Archer rzucił swój pierwszy rzut w meczu, Drużyna ABC postawiła go na prowadzenie 2-0. Bliźniacy już prowadzili AL z 49 rundami w pierwszej rundzie, które weszły w poniedziałkowy mecz – i pozornie nie mając powodu, aby zmieniać tę konfigurację składu, która działa tak dobrze, powinni zobaczyć o wiele więcej okazji do zasadzek w pierwszej rundzie.

„Pierwsza zmiana to wyjątkowe miejsce, ponieważ miotacze czasami się osadzają i nie czują się całkowicie komfortowo, a niektórzy mogą nie robić pewnych rzeczy, które robią w dalszej części meczu” – powiedział Baldelli.

Kij miotający również wykonał swoją część, przy czym Archer pozwolił na niezasłużony bieg tylko w czterech mocnych rundach, podczas gdy sześć odciążających z bullpen dało dwa trafienia i bieg w pięciu rundach za nim. Max Kepler, nie. Czwórka za chłopcami z ABC, dołączyła do partii z lewą na lewą, odciążającą RBI Ryanem Boruckim w siódmej pozycji, która okazała się kluczową stratą ubezpieczeniową, gdy środkowy polowy Mariners Taylor Trammell znalazł się w dolnej części kadru.

Ale wszystko zaczęło się we właściwy sposób w tej wielkiej pierwszej inningu – a przeciwnicy powinni uważać.

„Nigdy nie próbuję zrezygnować z biegu, więc staram się zapobiegać biegom, niezależnie od tego, czy jest 0-0, czy 10-0” – powiedział Archer. „Ale robisz trochę wydechu i fajnie jest to mieć. poduszka, tak ”.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.