Był czerwiec 2020 r., a rodzina Stammów była tu mniej niż 24 godziny po przeprowadzce z Nebraski z powrotem do Pittsburgha, gdzie Jim Stamm dorastał i chciał wychować syna.

Jego żona, Chris, dostała wiadomość na swój telefon, że były szerokopasmowy odbiornik Pittsburgh Steelers, JuJu Smith-Schuster, dostarczał tego dnia pizze dla Pizza Hut.

Rodzina nie sądziła, że ​​tego dnia będą wśród szczęśliwców, ale dwie godziny później Smith-Schuster zapukał do drzwi meksykańskich War Streets Airbnb, gdzie się zatrzymali.

Pozował do zdjęć z ich synem Benem, który ma teraz 6 lat, i rozmawiał o ich przeprowadzce.

W niedzielę Stammowie byli wśród setek osób, które pojawiły się w terminalu w dzielnicy Strip, aby pożegnać się ze Smith-Schusterem podczas charytatywnej sesji rozdawania autografów. Kazali mu podpisać jego zdjęcie z synem z 2020 roku, a następnie zrobili z nim zdjęcia.

„Jest taki autentyczny” – powiedział Jim Stamm w niedzielne popołudnie. „Myślę, że jest bardzo pracowity”.

Smith-Schuster, który podpisał kontrakt z Kansas City w tym okresie poza sezonem, powiedział, że nadal chce zorganizować wydarzenie – które zostało zaplanowane na długo przed podpisaniem kontraktu z Chiefs – aby podziękować swoim fanom w Pittsburghu.

„To było trochę jak poruszanie się zbyt szybko”, powiedział, robiąc sobie przerwę od podpisywania i uśmiechając się do zdjęć. „Naprawdę nie pożegnałem się ze wszystkimi moimi fanami i wszystkimi kibicami”.

Jego organizacja miała w ekwipunku 3000 produktów – koszule, czapki i bluzy z kapturem – a za darowiznę w wysokości 20 dolarów fani mogli otrzymać przedmiot, autografy i zdjęcia.

A wszystkie pieniądze trafiają do organizacji charytatywnych Pittsburgh, w tym Paws Across Pittsburgh; Liga Cudów; Magee-Women Research Institute and Vintage.

„Chodzi o oddanie ludziom, którzy wspierali mnie od pierwszego dnia” – powiedział Smith-Schuster. „Trudno było mi opuścić miasto, w którym zaczynałem swoją karierę”.

Impreza, zaplanowana od 9 rano do 14, miała linie na półtorej przecznicy przed otwarciem drzwi i ciągnęła się dalej, aż do popołudnia.

Smith-Schuster odwołał lot, który miał później w niedzielę, aby mógł powitać każdą osobę w kolejce, powiedział jego personel.

Jego matka, Sammy Schuster, powiedziała, że ​​zakochała się w Pittsburghu tak samo jak jej syn po tym, jak został powołany do Steelers w wieku 19 lat.

„Kiedy zobaczyłam, jak Pittsburgh go obejmował i kochał, miał teraz ogromną rodzinę” – powiedziała.

Ariel Holstein, 21 lat z Oakland, i jego dziewczyna Lauren Burke, 20 lat z Squirrel Hill, spędzili dwie godziny w kolejce, czekając w niedzielne popołudnie. Ale podczas oczekiwania dostali pizzę i koszule od Smith-Schuster i ludzi prowadzących imprezę.

– Warte każdej sekundy – powiedział Holstein.

Studenci Uniwersytetu w Pittsburghu byli zachwyceni, widząc Smith-Schuster.

„Zrobił tak wiele dla miasta” – powiedział Holstein. „To świetny facet”.

Zatrzymali się, aby przywitać się ze znanym francuskim buldogiem Smith-Schuster, Boujee, i zrobić z nim zdjęcie.

„Myślę, że JuJu jest świetny na boisku i znacznie lepszy poza nim” – powiedział Holstein.

– Zasłużył na właściwe pożegnanie – dodał Burke. „Jest słodko-gorzki. Zamierza robić lepsze rzeczy, ale miasto będzie za nim bardzo tęsknić ”.

Christyada Gordon, która studiuje na Uniwersytecie Seton Hill, przez trzy godziny stała w kolejce, by spotkać się ze Smith-Schusterem.

„Mam obsesję na punkcie miasta, a on, dosłownie, ma obsesję na punkcie miasta” – powiedziała.

Gordon powiedziała, że ​​docenia to, gdy zawodowi sportowcy reprezentujący Pittsburgh kochają go tak samo jak ona.

12-letni Darnell Crockett od miesięcy czekał na rozdanie autografów Smitha-Schustera.

Crockett, który mieszka w Wirginii, ale spędza lato w Pittsburghu, powiedział, że Smith-Schuster jest wyjątkowy wśród graczy NFL. Docenia fakt, że Smith-Schuster spędza czas ze swoimi fanami, wita się z nimi i pozuje do zdjęć bez względu na wszystko.

Smith-Schuster powiedział, że dobrze przystosował się do życia w Kansas City. Panuje świetna atmosfera w zespole, a środowisko w jego społeczności jest niesamowite – powiedział.

„Chcieliśmy, aby fani Pittsburgha wiedzieli – bardzo dziękuję za wszystko, co zrobili dla mojego syna” – powiedział Sammy Schuster. „To była niesamowita podróż.

„To nie jest pożegnanie. Do zobaczenia później.

Paula Reed Ward jest pisarką w Tribune-Review. Możesz skontaktować się z Paulą przez e-mail pod adresem pward@triblive.com lub przez Twitter .

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.