WASZYNGTON – Jest gorąco, jak pogoda w stolicy kraju w poniedziałek, zanim niebo na chwilę się otworzyło. Następnie jest to, czym są Braves. Obecni mistrzowie World Series to nie tylko najgorętsza drużyna w baseballu w czerwcu, są tak samo popularni jak każda drużyna przez cały sezon.

Atlanta pozostała upalna w poniedziałek wieczorem, uciekając z 12. zwycięstwem z rzędu, mimo że przegrywający All-Star drugiego basemana Ozziego Albies ze złamaną lewą stopą w a 9-5 zabaw nad Nationals w Nationals Park. Najdłuższa passa wygranych w Majors w tym sezonie to także trzecia najdłuższa passa Braves w erze dzikich kart (od 1995 roku), będąca wyzwaniem dla serii 14 zwycięstw z rzędu w 2013 roku i 15 graczy w 2001 roku.

A sposób, w jaki grają, wygląda na zdolnych do przetoczenia się przez oba te przejazdy.

„Ogólnie to standard” – powiedziałDansby Swanson, który uderzył jednego z pięciu osób powracających do domu w Atlancie w ramach nocy czterech RBI. „Każdej nocy pojawiamy się na boisku, spodziewamy się zwycięstwa. To właśnie sprawiło, że to miejsce było wspaniałe przez tak długi czas. Mamy graczy, którzy mają takie samo wpisowe i nastawienie. Przy takiej mentalności i takiej kulturze dzieją się dobre rzeczy ”.

Po powolnym starcie Braves klikają wszystkie cylindry. Otrzymują produkcję w górę iw dół swojego zamówienia, od Ronald Acuña Jr. oraz Swanson na górze nagle rozgrzała się do czerwoności Adam Duvall i nowicjusz Michael Harris II na dole nie wspominając o dwóch łapaczach uderzeń. Braves mają w tym miesiącu najniższą ERA w kadrze National League, mają prawdopodobnie najlepszy bullpen w grze i prowadzą w NL w drużynowych gospodarzach.

Odważni wyprzedzili swoich przeciwników o 48 rund (83-35) i mają zespół 2,68 ERA podczas tej passy, ​​która teraz trwa już trzeci tydzień. Jedyny homer, który Dylan Lee pozwolił Lane’owi Thomasowi w poniedziałek, był słabym przeciwnikiem dla pięciu umięśnionych Atlanty, sezon wysoki.

Podsumowując, Braves odrobili 5 i pół meczów w klasyfikacji NL East podczas tej passy, ​​przecinając Podział Mets prowadzi do pięciu ze 100 grami do rozegrania.

„To nie tylko jedna rzecz”, powiedział menedżer Brian Snitker. „Zaczęliśmy grać w naprawdę dobry baseball dookoła. Nasz początkowy pitching [has been good], bullpen był niewiarygodny i chłopaki zaczęli uderzać. Graliśmy dobrą obronę. Chodzi mi o to, że to była po prostu sprawa zespołowa, wiesz? Po prostu grałem w dobry, solidny baseball, wiesz, dzień w dzień.

Taką mentalność Braves przyjęli w poniedziałek, kiedy znowu większość produkcji pochodziła z dolnej połowy ich głębokiego składu. Travis d’Arnaud, Marcell Ozuna, Duvall, Swanson i Harris II poszli głęboko, a Ozuna i Duvall odeszli od Erasmo Ramíreza w trzecim. Homer Duvalla był jego trzecim w czterech nietoperzach od niedzieli, podczas gdy d’Arnaud przerwał jego powrót do składu po tym, jak scedował dwa mecze Williamowi Contrerasowi za płytą. Swanson złamał swoje 423-metrowe uderzenie z dwóch podbiegów w szóstym miejscu, a pierwszy golący Harris w karierze zamknął grę w ósmym.

„Wszyscy czują się dobrze, czują się wolni” – powiedział Harris II, który odebrał rzadki telefon od dużej grupy fanów Braves, którzy czekali z 93-minutowym opóźnieniem deszczu, aby być świadkiem zdobywców kamieni milowych najlepszego kandydata. „Wychodzimy tam, bawiąc się, grając każdego dnia i po prostu wygrywając”.

Wybuch był charakterystyczny dla tej nieustępliwej drużyny Braves. Zdobyli wiodącą w MLB 29 rund u siebie z dolnej trzeciej części swojego składu, a także to, co zamienia się w rok kariery od Swansona, gdy wracają do klasyfikacji NL East. Kroki, które podjął w tym sezonie platformowym, są jeszcze ważniejsze, wiedząc, że Atlanta może być bez Albiesa przez co najmniej kilka tygodni, po tym, jak drugi bazowy All-Star złamał lewą stopę podczas huśtawki w piątej.

Swanson cieszy się swoim najlepszym sezonem, osiągając .292 z ośmioma osobami korzystającymi z domu i .816 OPS, po tym jak w 2021 r. stał się zagrożeniem władzy. Prowadzi shortstopy NL w Wins Above Replacement (bWAR) i jest wolnym agentem pod koniec sezonu .

„To po prostu ciągły wzrost, pewność siebie i prostota” – powiedział Swanson. „Po prostu nadal skupiam się na tym, by być na czas. Nie możesz trafić, jeśli nie zdążysz. Więc utrzymywanie rzeczy w prostocie i przygotowywanie każdego dnia, aby odnieść sukces ”.

Powiedział Snitker: „Nie sądzę, aby jakakolwiek sytuacja była dla niego zbyt poważna. Jest prawdopodobnie facetem, którego chciałbym mieć za każdym razem, gdy pojawi się duża plama. Uwielbiam, kiedy tam jest, ponieważ ma sposób na spowolnienie, a wiesz, że nigdy nie jest dla niego za duży.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.