Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na tej stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Słuchawki Purple Beats w etui ładującym.

Beats Fit Pro są niezbędne, gdy jestem w drodze. (Zdjęcie: Amazonka)

Nalegam, aby wszędzie nosić słuchawki. Nie mogę chodzić na poranne spacery, załatwiać sprawunki czy wsiadać do samolotu bez moich kumpli grających mój ulubiony podcast lub te same pięć piosenek, których słucham codziennie.

Ponieważ moje słuchawki douszne bardzo się zużywają, wiele lat temu zdecydowałem się zainwestować w parę wysokiej jakości: AirPods Pro. Ponieważ miałem już (i pokochałem) wiele produktów Apple, czułem, że są warte swojej ceny.

Kilka miesięcy temu przypadkowo nadepnąłem na moją parę i od tamtej pory nie są tacy sami. Co jakiś czas słyszę głośny, statyczny dźwięk w lewej słuchawce. Nawet nie mów do mnie o ciągłym wciskaniu ich z powrotem do ucha. To ciężka bitwa, zastanawiając się, ile czasu minie, zanim będę musiał je przestawić po raz 187. tego dnia.

Uwielbiam moje AirPods, ale wiedziałem, że nadszedł czas na zakup zapasowej pary: the Beats Fit Pro, oszałamiający wizualnie zestaw słuchawek, które potrafią wszystko, co AirPods Pro, ale (moim zdaniem) nieco lepiej. A teraz są w sprzedaży w Amazon za 180 USD. Jeśli masz Amazon Prime, zyskasz również bezpłatną wysyłkę. Możesz zarejestrować się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny tutaj. (A nawet te bez główny otrzymaj bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach o wartości 25 USD lub więcej).

Mam Beaty od około miesiąca i mogę śmiało powiedzieć, że stały się moim ulubionym gadżetem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego.

180 zł 200 zł w Amazon

Małe, ale potężne, sprawdzają wszystkie pola. Bezpieczne końcówki skrzydeł od razu podbiły moje serce – sprawiają, że pąki są tak wygodne, że często zapominam, że je noszę. Ponieważ dźwięk brzmi inaczej w zależności od tego, czy oglądasz film, czy słuchasz książki, Beats Fit Pro są wyposażone w trzy różne tryby słuchania: aktywną redukcję szumów, tryb przezroczystości i adaptacyjny korektor. Zanurz się w najnowszym wydaniu lub słuchaj swoich ulubionych przy minimalnej interakcji? To Twój wybór.

Słuchawki Green Beats w etui ładującym.

Znajdź te wkładki douszne w trzech kolorach, w tym ten przyciągający wzrok zielony/szary. (Zdjęcie: Amazonka)

Inne powody, dla których je kocham: mogą się pochwalić do sześciu godzin słuchania (do 24 godzin, gdy siedzą w kieszonkowym etui ładującym) i mają elementy sterujące na urządzeniu, aby szybko przełączać się między odtwarzaniem, pauzą i przewijaniem do przodu. Wreszcie, co nie mniej ważne, umożliwiają udostępnianie dźwięku innym właścicielom Beats lub AirPods.

Masz do wyboru cztery kolory: czarny, biały, zielony/szary oraz posiadaną przeze mnie parę fioletową.

Niezależnie od tego, czy szukasz alternatywnej pary, tak jak ja, czy chcesz dokonać dużego zakupu, sprawdź Beats Fit Pro i podziękuj mi później.

180 zł 200 zł w Amazon

Szukasz więcej świetnych ofert Amazon? Sprawdź te:

Oferty kina domowego:

Oferty na słuchawki, wkładki douszne, smartwatche i tablety:

Oferty na tablety i technologie:

Oferty gier wideo:

Oferty inteligentnego domu:

Oferty próżniowe:

Oferty modowe:

Oferty kuchni:

Oferty kosmetyczne:

Oferty pościeli:

Zdrowie i dobra kondycja:

Trawnik i ogród:

Śledź nas na Instagram, Facebook, Świergot oraz Pinterest dla inspiracji dostarczanych bez przerwy świeżej do Twojej paszy, każdego dnia.

Chcesz otrzymywać codzienne wiadomości o popkulturze na swoją skrzynkę odbiorczą? Podpisz tutaj do biuletynu Yahoo Entertainment & Life.

Pierwotnie opublikowany

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.